روی خط خبر

لیست خبرهای زومیت zoomit

تعداد کل خبرها از سایت زومیت zoomit 3925 می باشد.

سومین نسخه از دستیار بیکسبی در گوشی تاشدنی سامسونگ ارائه خواهد شد

سامسونگ اعلام کرد که سومین نسخه ی دستیار صوتی بیکسبی را نخستین بار در اولین گوشی تاشدنی این شرکت خواهیم دید.از زمان معرفی گلکسی اس 8 و برادر بزرگترش بود که دستیار صوتی هوشمند سامسونگ به نام بیکسبی برای رقابت با نام داران این عرصه نظیر الکسای آمازون، سیری اپل و دستیار صوتی گوگل عرضه شد. هرچند بیکسبی به روند پیشرفت خود ادامه داد و نسخه ی دوم آن در گلکسی نوت 9 ارائه شد، اما اقبال کم کاربران به آن و گشتن به دنبال روش هایی برای غیرفعال سازی یا تغییر کارکرد کلید اختصاصی بیکسبی نشان می داد این دستیار ص...

جامعه پرستاری کشور از خدمات ویژه آسیاتک بهره‌مند می‌شوند

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک و سازمان نظام پرستاری کشور با امضا و تبادل تفاهم‌نامه‌ای از این پس با یکدیگر همکاری خواهند داشت؛ پرستاران قادرند از خدمات آسیاتک با تسهیلات ویژه استفاده کنند.

امکان مدیریت سریع‌تر خدمات ارزش افزوده از طریق اپلیکیشن ایرانسل من فراهم شد

نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من» با هدف آسان‌سازی دسترسی مشترکان ایرانسل به خدمات ارزش افزوده فعال و نیز اطلاع از ترتیب مصرف بسته‌های اینترنت به‌روزرسانی شد.

چگونه بهترین عرضه‌کننده‌ شبکه‌ توزیع محتوا یا CDN را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین شبکه‌‌ی توزیع محتوا یا CDN را باید یکی از ارکان اصلی ارائه‌ی سرویسی بی‌نقص در فضای آنلاین خواند. در ادامه به روش‌هایی برای انتخاب بهترین CDN خواهیم پرداخت.

منبع خبرها سایت زومیت zoomit می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت زومیت 3925 می باشد.

اخبار گوناگون