روی خط خبر

لیست خبرهای زومیت zoomit

تعداد کل خبرها از سایت زومیت zoomit 3446 می باشد.

گمانه‌زنی‌ در ارتباط با سطح کیفی دوربین Huawei Mate 20 در لیست DxOMark شدت گرفته است

هواوی، آغاز فروش سری Huawei Mate 20 در بازار برخی کشورهای خاورمیانه را اعلام کرد؛ در کنار انتظار برای عرضه این سری، بسیاری نیز در پی انتشار امتیاز DxOMark این گوشی‌ها هستند.

پتنت جدید ال جی خبر از طراحی گوشی هوشمندی با سه یا چهار دوربین می‌دهد

پتنت جدید ال جی خبر از طراحی گوشی هوشمندی با سه یا چهار دوربین و بدون بریدگی بالای نمایشگر می دهد.مستندات مربوط به پتنت جدید ال جی خبر از طراحی گوشی هوشمندی با ماژول دوربین سه گانه یا چهارگانه و سنسور اثر انگشت سنتی در پنل پشتی می دهد.البته طراحی ارائه شده در پتنت در سه نسخه ارائه شده است که هر کدام از زاویه ای، گوشه های گرد گوشی هوشمند ال جی را به نمایش می گذارد. در تصاویر ارائه شده، نمایشگر، پنل پشتی و کناره های گوشی به تصویر کشیده شده است. مقاله های مرتبط:ال جی وی ۴۰، اولین گوشی هوشمند ال جی ...

استفاده از مسیریابی نقشه گوگل در آیفون بدون باز کردن قفل گوشی

اگر نیاز به استفاده از مسیریابی گوگل در گوشی آیفون خود دارید اما باز کردن قفل صفحه و اجرای برنامه‌ی گوگل مپ برای‌ شما وقت‌گیر است، با یک ابزارک کاربردی، میانبر بزنید!

جعبه گشایی پهپاد DJI مویک 2 پرو

مویک ۲ پرو به‌ عنوان یکی از پهپادهای پیشرفته، در زمینه‌ی دوربین ارتقای بسیار خوبی را تجربه می‌کند که می‌تواند نسبت به مدل‌های قبلی، تجربه کاربر در هنگام تصویربرداری را ارتقاء دهد. 

منبع خبرها سایت زومیت zoomit می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت زومیت 3446 می باشد.

اخبار گوناگون