روی خط خبر

لیست خبرهای زومیت zoomit

تعداد کل خبرها از سایت زومیت zoomit 1586 می باشد.

ام‌اس‌آی، بایواستار و ازراک مادربوردهای خود را با پشتیبانی از اسکای‌لیک اینتل معرفی می‌کنند

در حالی که اینتل در جریان رویداد کامپیوتکس 2015، از سری جدید پردازنده های برادول خود رونمایی کرد و قرار است پردازنده های اسکای لیک را تا پایان سال جاری میلادی معرفی کند، به نظر می رسد کمپانی های ام اس آی، بایواستار و ازراک زودتر از رقبا دست به کار شده اند تا مادربوردهای خود را با پشتیبانی از اسکای لیک آماده کنند.

مادربورد سرور 384 هسته‌ ای گیگابایت مبتنی بر Cavium ThunderX ARMv8 معرفی شد

گیگابایت از جمله کمپانی هایی است که علاوه بر تولید محصولات برای مصرف کنندگان عادی، چشمی نیز به مشتریانش در حوزه ی سرورها دارد و محصولاتی را از قبیل مادربورد برای استفاده در سرورها تولید می کند. این کمپانی به تازگی از مادربورد سرور MT70-HD0 خود به همراه رک سرور H270-T70 رونمایی کرد.

بهره‌ گیری از دیودهای نوری برای زیباسازی مادربوردهای گیگابایت

امروزه توجه به زیبایی سیستم های کامپیوتری دو چندان شده است. از همین رو کمپانی های مختلف سعی می کنند به شیوه های گوناگون بر زیبایی ظاهری محصولات خود بیافزایند. گیگابایت یکی از این تولیدکننده ها است.

کوالکام در تراشه‌های جدید فاصله‌ی میان‌رده‌ها و پرچم‌دارها را کاهش می‌دهد

کوالکام سه تراشه‌ی اسنپدراگون ۶۳۲، ۴۳۹ و ۴۲۹ را با پشتیبانی از دوربین دوگانه و ویژگی‌های دیگر ارائه کرد تا فاصله‌ی گوشی‌های میان‌رده با پرچم‌دارها کمتر شود.

هواوی احتمالا در حال آماده‌سازی کرین 1020، تراشه‌ای با دو برابر قدرت کرین 970 است

بر اساس گزارش منابع چینی، هواوی برای مقابله با کوالکام در حال آمادگی برای عرضه‌ی تراشه‌ای تا دو برابر قدرتمندتر از کرین ۹۷۰ با نام کرین ۱۰۲۰ است.

منبع خبرها سایت زومیت zoomit می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت زومیت 1586 می باشد.

اخبار گوناگون