روی خط خبر

لیست خبرهای زومجی zoomg

تعداد کل خبرها از سایت زومجی zoomg 938 می باشد.

دانلود بازی اندوید و آیفون Ava Airborne

Ava Airborne یک بازی‌ بی پایان در سبک ماجراجویی است که با گرافیک زیبا و چشم‌نواز و گیم پلی ساده و درگیر کننده خود، توانسته نظر بسیاری از بازیکنان را جلب کند. با معرفی این بازی زیبا در زومجی همراه باشید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Soul Seeker: Six Knights

بازی موبایل Soul Seeker: Six Knights یک بازی نقش آفرینی با حال و هوای شرقی است که بازیکنان در جریان آن باید سنگ‌های روح را پیدا کنند که به جنگ پایان می‌دهد. با معرفی این بازی موبایل همراه زومجی باشید.

سازنده بازی Stardew Valley از ماه آینده بدون ناشر به کار خود ادامه خواهد داد

کانسرند ایپ، سازنده بازی کشاورزی Stardew Valley، اعلام کرد که همکاری او با ناشر این محصول یعنی چاکل فیش به اتمام رسیده و وی به تنهایی به عرضه این بازی ادامه خواهد داد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Fort Stars

بازی موبایل Fort Stars، یک بازی استراتژی با المان‌های بازی‌های کارتی است که در جریان آن بازیکنان با فتح سایر قلعه‌ها، باید قهرمان‌های قوی‌تری را در اختیار بگیرند. با معرفی این بازی موبایل همراه زومجی باشید.

سازندگان بازی‌ های PUBG Mobile و Resident Evil 2 تیزری در مورد همکاری مشترک خود منتشر کردند

این تیزر در جریان مسابقات قهرمانی پابجی در دبی به نمایش درآمده است.هم زمان با برگزاری فینال مسابقات قهرمانی پابجی (PMSC2018) در شهر دبی، ویدیوی کوتاهی توسط اکانت توییتر PUBG Mobile منتشر شد که خبر از همکاری PUBG Corp و کپکام می دهد. این ویدیو شامل بخش هایی از بازی Resident Evil 2 می شود و در انتهای آن هم لوگوی این بازی در کنار لوگوی PUBG Mobile به چشم می خورد.در حال حاضر مشخص نیست که این همکاری به چه شکلی خواهد بود. شاید به زودی شاهد یک بخش زامبی محور در پابجی موبایل باشیم یا این همکاری به موارد...

منبع خبرها سایت زومجی zoomg می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت زومجی 938 می باشد.

اخبار گوناگون