روی خط خبر

لیست خبرهای زومجی zoomg

تعداد کل خبرها از سایت زومجی zoomg 938 می باشد.

بررسی آنر 10 - زومجی

آنر 10 پرچمدار جدید برند آنر هواوی است که با پردازنده قدرتمند و طراحی زیبایی که دارد می‌تواند جوانان به ویژه گیمرها را عاشق خود کند.

بازی Bury Me, My Love ژانویه 2019 به نینتندو سوییچ می‌آید

در ماه ژانویه کنسول نینتندو با بازی Bury Me, My Love پذیرای داستانی از سرگذشت پناهندگان سوری خواهد بود.بازی Bury Me, My Love روایت گر سرگذشت مهاجری سوری است که می خواهد از کشورش فرار کند و در همین حین با همسرش در تماس بماند. این بازی طبق اخبار منتشر شده در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۴ دی) به کنسول نینتندو سوییچ می آید. بازی Bury Me, My Love در اکتبر سال ۲۰۱۷ (مهر-آبان ۱۳۹۶) برای iOS و اندروید منتشر شد و با تلاش های توسعه دهنده ی آن یعنی استودیو Pixel Hunt به زودی به نینتندو سوییچ هم راه می یابد؛ این...

بررسی قسمت آخر بازی The Council

بازی The Council در آخرین قسمت خود با ارائه یک پایان‌بندی ناقص و سطحی در کنار حفظ بسیاری از ایرادات اساسی مجموعه، ارزش قسمت‌های قبلی خودش را هم زیر سوال می‌برد. با بررسی این اثر همراه زومجی باشید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Pako Forever

در Pako Forever، سومین نسخه‌ از یکی از جذاب‌ترین بازی‌های بی انتها (Endless) و تعقیب و گریز، بازیکنان تجربه‌ی به‌روز و جدیدی از این مجموعه بازی خواهند داشت. با معرفی این بازی هیجان‌انگیز در زومجی همراه باشید.

راهنمای چالش های فصل هفتم بازی Fortnite | هفته اول

فصل هفتم بازی Fortnite در روز پنجشنبه ظهر در دسترس قرار گرفت و همزمان با شروع این فصل، چالش‌های هفته‌ی اول هم در دسترس قرار گرفتند که در این آموزش، نحوه‌ی دریافت آن‌ها را مشاهده می‌کنیم.

منبع خبرها سایت زومجی zoomg می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت زومجی 938 می باشد.

اخبار گوناگون