روی خط خبر

لیست خبرهای زومجی zoomg

تعداد کل خبرها از سایت زومجی zoomg 1083 می باشد.

بازی Command & Conquer: Rivals برای آیفون و اندروید منتشر شد

بازی استراتژی همزمان Command & Conquer: Rivals در دسترس کاربران اندروید و iOS قرار گرفت.در تازه ترین اخبار بازی موبایل مطلع شدیم که کمپانی الکترونیک آرتز بازی موبایل Command & Conquer: Rivals را منتشر کرده است. این بازی که در حال حاضر در دسترس بازیکنان اندروید و iOS قرار دارد، امکان مبارزه آنلاین بازیکن در برابر بازیکن را به صورت یک به یک برای کاربران فراهم می کند. مایکل مارتینز، مدیر کل استودیو Redwood بیانیه ای را به همراه این خبر منتشر کرد و به کاربران موبایل که به بازی های استراتژی ه...

دانلود بازی اندوید و آیفون Ava Airborne

Ava Airborne یک بازی‌ بی پایان در سبک ماجراجویی است که با گرافیک زیبا و چشم‌نواز و گیم پلی ساده و درگیر کننده خود، توانسته نظر بسیاری از بازیکنان را جلب کند. با معرفی این بازی زیبا در زومجی همراه باشید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Soul Seeker: Six Knights

بازی موبایل Soul Seeker: Six Knights یک بازی نقش آفرینی با حال و هوای شرقی است که بازیکنان در جریان آن باید سنگ‌های روح را پیدا کنند که به جنگ پایان می‌دهد. با معرفی این بازی موبایل همراه زومجی باشید.

سازنده بازی Stardew Valley از ماه آینده بدون ناشر به کار خود ادامه خواهد داد

کانسرند ایپ، سازنده بازی کشاورزی Stardew Valley، اعلام کرد که همکاری او با ناشر این محصول یعنی چاکل فیش به اتمام رسیده و وی به تنهایی به عرضه این بازی ادامه خواهد داد.

منبع خبرها سایت زومجی zoomg می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت زومجی 1083 می باشد.

اخبار گوناگون