روی خط خبر

لیست خبرهای یزد نیوز yazdnews

تعداد کل خبرها از سایت یزد نیوز yazdnews 27 می باشد.

اجرایی شدن استانداردسازی محصولات دانش بنیان در یزد از مهرماه | اخبار روز استان یزد

اجرایی شدن استانداردسازی محصولات دانش بنیان در یزد از مهرماه یکی از مهمترین نیازهای ادامه روند توسعه صنایع دانش بنیان، استانداردسازی محصولات این عرصه است که روند اجرایی آن در یزد از مهرماه آغاز می شود.  اجرایی شدن استانداردسازی محصولات دانش بنیان در یزد از مهرماه به گزارش یزد نیوز، پیشرفت روز افزون تکنولوژی سبب شده […] نوشته اجرایی شدن استانداردسازی محصولات دانش بنیان در یزد از مهرماه اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

آمادگی اجرای هواشناسی کاربردی عمران و به طور مشخص معدن را داریم. | اخبار روز استان یزد

آمادگی اجرای هواشناسی کاربردی به گزارش یزد نیوز رضا برهانی در دومین کارگروه کاهش آلودگی هوا و مقابله با پدیده گرد و غبار در استانداری یزد اظهار داشت: یکی از طرح های موفقی که هواشناسی در سراسر کشور از جمله استان یزد اجرا کرد، طرح توسعه هواشناسی کاربردی در کشاورزی بود . این طرح بازخوردها و […] نوشته آمادگی اجرای هواشناسی کاربردی عمران و به طور مشخص معدن را داریم. اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

رتبه سوم کتابخوانی با توجه به سرانه مطالعه در کشور، متعلق به یزدی ها می باشد | اخبار روز استان یزد

به گزارش یزد نیوز،یزدی ها رتبه سوم کتابخوانی در کشور را ازآن خود کردند. رتبه سوم کتابخوانی مطالعات کنتب و سرانه آن در کشور ما نسبت به بسیاری از کشور ها پایین می باشد. اما با توجه به آماری که اعلام شده است سومین رتبه متغلق به یزدی ها است. بر اساس اعلام سازمان آمار […] نوشته رتبه سوم کتابخوانی با توجه به سرانه مطالعه در کشور، متعلق به یزدی ها می باشد اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

از چهره های ماندگار حوزه علم و فناوری دانشگاهی تجلیل خواهد شد | اخبار روز استان یزد

به گزارش یزد نیوز،از چهره های مانذگار دانشگاهی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل خواهد شد.   تجلیل از چهره های دانشگاهی محمد قویدل در جلسه کارگروه دانشگاهیان، علم و فناوری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: چهره های شاخص علمی و دانشگاهی از افتخارات و دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند . به مناسبت چهلمین […] نوشته از چهره های ماندگار حوزه علم و فناوری دانشگاهی تجلیل خواهد شد اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

میزان مشارکت شهروندان در استفاده از تکنولوژی ،اصلی ترین رکن شهر هوشمند می باشد | اخبار روز استان یزد

در حاشیه نمایشگاه فناوری و اطلاعات پیرامون هوشمند سازی شهر صحبت شد. به گزارش یزد نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد، مسعود تاج آبی رئیس سازمان در حاشیه نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد گفت: هوشمندسازی شهر تنها در فناوری اطلاعات و تجهیزات خلاصه نمی شود . در این راه، تحول […] نوشته میزان مشارکت شهروندان در استفاده از تکنولوژی ،اصلی ترین رکن شهر هوشمند می باشد اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

رفع نیاز شغلی فارغ التحصیلان | اخبار روز استان یزد

با توجه به مشکلات و نیاز شغلی  فارغ التحصیلان ،در دوازدهمین نشست شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات به این موضوع پرداخته شد. توجه به نیاز شغلی فارغ التحصیلان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد به پتانسیل های متنوع استان در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره و تمرکز بر زیرساخت های […] نوشته رفع نیاز شغلی فارغ التحصیلان اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

تقویت و بهبود وضعیت شرکت های فناور محور | اخبار روز استان یزد

در نشست اخیر شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات، تقویت شرکت های فناور محور به عنوان یک ضرورت بررسی شد. تقویت شرکت های فناور محور به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، استاندار یزد در دوازدهمین نشست شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد بیان کرد:عرصه علم و فناوری یک ویژگی در هم […] نوشته تقویت و بهبود وضعیت شرکت های فناور محور اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

اختراع داروی ضدسوختگی با اثر فوق العاده ترمیمی در یزد | اخبار روز استان یزد

یک محقق یزدی موفق به تولید واختراع دارویی شده است که اثرات ضد التهابی وترمیمی فوق العاده ای روی پوست دارد به گزارش یزدنیوز، محقق یزدی گفت: داروی ضد سوختگی رباسین فراورده ای کاملا طبیعی است که برای درمان انواع سوختگی  زخم بستر و زخم های دیابتی اثر شگفت انگیز دارد. آقای محمد صادق دهقانی […] نوشته اختراع داروی ضدسوختگی با اثر فوق العاده ترمیمی در یزد اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

تصویب یک میلیارد ریال برای پژوهش های دانش آموزی یزد | اخبار روز استان یزد

اختصاص یک میلیارد ریال به پژوهش های دانش آموزی یزد، مهمترین مصوبه سومین جلسه کمیته پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد بود. به گزارش یزدنیوز، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد در این جلسه با اشاره به اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی در راستای وظایف پژوهشی خود قصد دارد مشوق […] نوشته تصویب یک میلیارد ریال برای پژوهش های دانش آموزی یزد اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

راه اندازی پارک صنعتی در دانشگاه یزد | اخبار روز استان یزد

در راستای تعامل بیشتر بین صنعت و دانشگاه، پارک صنعتی در دانشگاه یزد راه اندازی می شود. به گزارش یزدنیوز، محمدحسین ابویی، مجری پروژه پارک صنعتی در دانشگاه یزد، با اشاره به اینکه این پروژه در دو گام صورت می گیرد، گفت: نخست، صنایع پاک و کم آب خواه در اختیار پارک قرار می گیرد که منجر به ورود واحدهای […] نوشته راه اندازی پارک صنعتی در دانشگاه یزد اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت یزد نیوز yazdnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت یزد نیوز 27 می باشد.

اخبار گوناگون