روی خط خبر

لیست خبرهای تجارت نیوز tejaratnews

تعداد کل خبرها از سایت تجارت نیوز tejaratnews 545 می باشد.

اتصال 151 دستگاه به مرکز ملی تبادل اطلاعات

تاکنون 151 دستگاه به مرکز ملی تبادل اطلاعات متصل شده اند که با برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان تابستان جاری اکثر دستگاه ها به این مرکز متصل خواهند شد. نوشته اتصال ۱۵۱ دستگاه به مرکز ملی تبادل اطلاعات اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

زمان معرفی تبلت ارزان قیمت مایکروسافت معلوم شد

شرکت مایکروسافت سرانجام اعلام کرد که قصد دارد تا پایان سال جاری ۲۰۱۸ میلادی از جدیدترین تبلت خود رونمایی کند. نوشته زمان معرفی تبلت ارزان قیمت مایکروسافت معلوم شد اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

آیا اینستاگرام فیلتر می‌شود؟ - تجارت‌نیوز

معاون اول دادستانی کل کشور اخیرا در گفت وگو با خبرگزاری فارس اعلام کرد که این مرجع قضایی برای مسدودسازی اینستاگرام ورود کرده و احتمال دارد این شبکه اجتماعی پر طرفدار به زودی فیلتر شود. نوشته آیا اینستاگرام فیلتر می شود؟ اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

پیام‌رسان سامسونگ تصاویر گالری را اشتباهی برای مخاطبان ارسال می‌کند

اپلیکیشن پیام رسان اختصاصی سامسونگ تصاویر خصوصی ذخیره شده در گالری گوشی کاربران را اشتباها و بطور تصادفی برای مخاطبان ارسال می کند. نوشته پیام رسان سامسونگ تصاویر گالری را اشتباهی برای مخاطبان ارسال می کند اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

فیس‌بوک افراد بلاک شده را از حالت مسدود درآورد!

یک باگ جدید در شبکه اجتماعی فیس بوک افراد موجود در فهرست مسدودشدگان را از حالت بلاک خارج کرد. نوشته فیس بوک افراد بلاک شده را از حالت مسدود درآورد! اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

تشعشعات آنتن‌های مخابراتی تهران در حد استاندارد است

مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال گفت: بررسی های انجام شده در سطح شهر تهران نشان می دهد میزان تشعشعات رادیوئی آنتن های BTS این شهر مطابق استاندارد تعیین شده است. نوشته تشعشعات آنتن های مخابراتی تهران در حد استاندارد است اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

شبکه اجتماعی وایبر ارز رمزنگار «راکتون» راه‌اندازی می‌کند

مدیر عامل شرکت وایبر اعلام کرد سکه دیجیتال راکتون در سال آینده میلادی در این شبکه پیام‎رسان اجتماعی راه اندازی خواهد شد. نوشته شبکه اجتماعی وایبر ارز رمزنگار «راکتون» راه اندازی می کند اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

طرح دوباره فیلتر شبکه‌های اجتماعی با هدف انحراف افکار عمومی

تلاش برای فیلتر شدن شبکه های اجتماعی، وعده رفع فیلتر توییتر یا فیلترینگ اینستاگرام اگرچه موضوع جدیدی نیست اما به اعتقاد وزیر ارتباطات، این مباحث برای انحراف افکار عمومی از شفاف سازی درباره سوءاستفاده کنندگان ارزی اخیر دوباره مطرح شده است. نوشته طرح دوباره فیلتر شبکه های اجتماعی با هدف انحراف افکار عمومی اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

فروش نرم‌افزار اینترنتی، شیوه جدید دزدان برای دسترسی به حساب بانکی مردم

فروش نرم افزار اینترنتی، شیوه جدید دزدان برای دسترسی به حساب بانکی مردم بود. نوشته فروش نرم افزار اینترنتی، شیوه جدید دزدان برای دسترسی به حساب بانکی مردم اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

موافقت مجلس با یک فوریت طرح راه‌اندازی و استفاده از پیام‌رسان‌های مالی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت راه اندازی و استفاده از پیام رسان های داخلی موافقت کردند. نوشته موافقت مجلس با یک فوریت طرح راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

منبع خبرها سایت تجارت نیوز tejaratnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تجارت نیوز 545 می باشد.

اخبار گوناگون