روی خط خبر

لیست خبرهای تک نیوز tech-news

تعداد کل خبرها از سایت تک نیوز tech-news 213 می باشد.

عینک و هدست واقعیت مجازی چیست ؟ + طرز کار و نحوه استفاده

هدست واقعیت مجازی چیست ؟ عینک واقعیت مجازی چیست ؟ این دو پرسشی است که اغلب افراد هنگام رویارویی با این دستگاه با آن مواجه میشوند و دوست دارند که بیشتر ازدیگران از عملکرد و […] نوشته عینک و هدست واقعیت مجازی چیست ؟ + طرز کار و نحوه استفاده اولین بار در تک نیوز پدیدار شد.

نرم افزار ردیابی با شماره تلفن با اپلیکیشن پی جو

کاربرد نرم افزار ردیابی پی جو چیست؟ گاهی اوقات برای نظارت بر خانواده باید رفتارهای افراد آن موردبررسی قرار گیرد و نکات نامناسب رفتاری و مکان های نامناسب به افراد آن گوش زد شود و از […] نوشته نرم افزار ردیابی با شماره تلفن با اپلیکیشن پی جو اولین بار در تک نیوز پدیدار شد.

سایت ساز چیست و چرا باید از یک سایت ساز استفاده کنیم؟

ساخت سایت آنگونه که به نظر می رسد سخت و پیچیده نیست. با یک سایت ساز خوب شما می توانید بدون صرف وقت و هزینه زیاد، یک صفحه شخصی و یا یک وب سایت عالی برای کسب […] نوشته سایت ساز چیست و چرا باید از یک سایت ساز استفاده کنیم؟ اولین بار در تکنولوژی نیوز پدیدار شد.

فیلترینگ اینستاگرام در ایران چقدر جدی است؟

فیلتر شدن اینستاگرام و بحث فیلترینگ اینستاگرام این روزها دوباره سر زبانها افتاده است و خبر اینستاگرام فیلتر شد یکی از کابوسهای کاربران شبکه های اجتماعی در ایران میباشد. معاون محتوایی مرکز ملی فضای مجازی […] نوشته فیلترینگ اینستاگرام در ایران چقدر جدی است؟ اولین بار در تکنولوژی نیوز پدیدار شد.

اندازه گیری اکسیژن خون با استفاده از سنسور های منعطف

اگر بخواهید اندازه گیری اکسیژن خون را انجام دهید باید از “اکسی متر” استفاده کنید که به نوک انگشت شما می چسبد و میزان اکسیژن خون شما را اندازهگیری می کند. اما به تازگی توسط […] نوشته اندازه گیری اکسیژن خون با استفاده از سنسور های منعطف اولین بار در تکنولوژی نیوز پدیدار شد.

موس و کیبورد به Xbox One اضافه میشود!

بالاخره انتظارها به پایان رسید و xbox قرار شده که در تاریخ 23 آبان، 14 بازی محبوب کنسول خود را برای پشتیبانی از موس و کیبورد سازگار کند. یکی از بازی های بسیار محبوبی که […] نوشته موس و کیبورد به Xbox One اضافه میشود! اولین بار در تکنولوژی نیوز پدیدار شد.

تاریخ عرضه اولین گوشی تاشو سامسونگ در اسفند 97

سامسونگ قصد دارد نخستین تلفن هوشمند تاشوی خود را برای مصرف کنندگان سال آینده در ماه مارس (اسفند 97) عرضه کند. این شرکت همچنین قصد دارد تا Galaxy S10 با قابلیت 5G خود را با […] نوشته تاریخ عرضه اولین گوشی تاشو سامسونگ در اسفند 97 اولین بار در تکنولوژی نیوز پدیدار شد.

گرم شدن اقیانوس ها با سرعت بیشتری اتفاق می افتد

گرم شدن زمین نه تنها بر روی کیفیت هوا تاثیر گذار است، بلکه باعث گرم شدن اقیانوس ها می شود و در نتیجه این افزایش حرارت باعث بوجود آمدن مرجان های سفید، ذوب یخچال های […] نوشته گرم شدن اقیانوس ها با سرعت بیشتری اتفاق می افتد اولین بار در تکنولوژی نیوز پدیدار شد.

ابرکامپیوترها موفق به شبیه سازی مغز موش ها شدند

پس از 12 سال تلاش، محققان دانشگاه منچستر برای شبیه سازی مغز موش ها توانستند ساخت ابر رایانه “SpiNNaker” (طراحی شبکه عصبی اسپایکینگ-Spiking Neural Network Architecture) را به پایان برسانند. این ابر کامپیوتر قادر است کارهای […] نوشته ابرکامپیوترها موفق به شبیه سازی مغز موش ها شدند اولین بار در تکنولوژی نیوز پدیدار شد.

تکنولوژی نیوز » آیا امریکا اینترنت ایران را قطع خواهد کرد؟

یک کارشناس رسانه درباره ادعای آمریکا مبنی بر قطع اینترنت ایران گفت:«اگر چنین عملی اتفاق بیفتد، اختلالات زیادی برای سایت ها و اپلیکیشن ها در جهان به وجود می آید.» به گزارش تک‎نیوز به نقل از ایسنا، ماجرای […]

منبع خبرها سایت تک نیوز tech-news می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تک نیوز 213 می باشد.

اخبار گوناگون