روی خط خبر

لیست خبرهای تکام یو پ اس tacomups

تعداد کل خبرها از سایت تکام یو پ اس tacomups 13 می باشد.

طراحی void ویلا - طراحی وید در ویلا - طراحی ویلا با نیم طبقه

وجود نیم طبقه یا همان طبقه میانی به نظر کمی گنگ و مبهم می آید. چون نه یک طبقه جدا محسوب می شود نه جزئی از یک طبقه مستقل است. فضایی است بین این دو، و از لحاظ ابعاد و موقعیت هم تعریف دقیق و مشخصی ندارد. پس نیم طبقه چیست؟ یک طبقه کم ارتفاع […] نوشته طراحی void ویلا اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون داخلی خانه با رنگ سفید - دکوراسیون داخی سفید

در دنیایی که زندگی مدرن با جستجوی خلوص و پاکی عرفانی تداخل دارد، ایجاد یک فضای دلباز و دکوراسیون داخلی خانه با رنگ سفید و پر از آرامش چالش کمی نیست. پس رسیدن به این توازن هماهنگ و متعادل جای افتخار هم دارد. این خانه معاصر و زیبا حاصل همکاری دو شرکت طراحی داخلی می باشد […] نوشته دکوراسیون داخلی خانه با رنگ سفید اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون خانه ویلایی مدرن - دکورسیون ویلا

این خانه معاصر از خصوصیاتی بسیار شاخص و غیرعادی برخوردار می باشد. طراحان سعی کردند دکوراسیون خانه ویلایی مدرن تا حد ممکن طبیعی به نظر برسد چون رابطه بسیار محکمی با محیط و طبیعت اطرافش دارد. ساختمانی ساده و خطی دارد که از مواد ارگانیک مثل چوب، سنگ، گرانیت و بتن خام ساخته شده. معماران […] نوشته دکوراسیون خانه ویلایی مدرن اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی سقف کاذب منزل - طراحی سقف - سقف کاذب

طراحی سقف کاذب منزل ، معمولا آخرین نقطه ای است که افراد به آن توجه می کنند اما مدل و سبکِ آن، تاثیر به سزایی در طراحی داخلی فضا دارد. سقف انواع و اقسام داشته و برای تزئین اتاق یا مدل دادن به آن استفاده می شود. بعضی طراحان آن را دیوار پنجم می نامند. […] نوشته طراحی سقف کاذب منزل اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی دفتر وکالت - طراحی دکوراسیون دفتر وکالت

ساختمانی که امروز با طراحی داخلی آن آشنا می شوید، طراحی داخلی دفتر وکالت بین المللی است. این شرکت مدت ۲۰ سال است که در این ساختمان فعالیت می کند، ۱۵ سال از آخرین نوسازی آن می گذرد و در طی این سال ها چندین پروژه توسعه سازی روی آن انجام شده. مدیران شرکت به […] نوشته طراحی داخلی دفتر وکالت اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی معماری داخلی خانه بازی - طراحی مهد کودک

این ساختمان، متعلق به یک اسباب بازی فروشی و محل بازی بزرگ برای کودکان است که در ماه آگوست ۲۰۱۷ تاسیس شده. تیم طراحی استراتژی، مسئول معرفی برند و مدیریت خلاقیت بوده و در زمینه طراحی معماری داخلی خانه بازی با یک شرکت دیگر همکاری کرده. مساحت ساختمان برابر با ۳۴۲۰ مترمربع بوده و از […] نوشته طراحی معماری داخلی خانه بازی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

جدید ترین ایده های معماری داخلی

دیبلا، نام یکی از جایزه های بین المللی در زمینه طراحی داخلی و معماری می باشد که در سال ۲۰۱۷ برای دومین بار برگزار شد و بیش از ۱۴۰ پروژه را به رقابت کشاند. هیئت داوران این مسابقه از پیشکسوتان و به نام ترین طراحان دنیا تشکیل شده که هرکدام از آن ها نظر و […] نوشته جدید ترین ایده های معماری داخلی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی آپارتمان به سبک صنعتی

طراحی داخلی و دکوراسیون این آپارتمان بزرگ، از ترکیب علایق و سلیقه متفاوت زوجی که در آن زندگی می کنند به وجود آمده. مرد خانواده طرفدار طراحی داخلی آپارتمان به سبک صنعتی بود و همسرش به طراحی داخلی ژاپنی و فرهنگ اروپای شمالی علاقه داشت. با استفاده از مصالح غیرزینتی و رسا مانند سیمان و […] نوشته طراحی داخلی آپارتمان به سبک صنعتی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی کتابفروشی - طراحی کتابخانه - طراحی شهر کتاب

اینجا سرزمینی برای تفکر و تقویت ذهن است، جایی که می توانید یک تجربه احساسی واقعی را حس کنید. اما چرا سر زدن به کتاب فروشی ها همچنان ادامه دارد؟ یک زمانی، کتاب فروشی محل کسب دانش بود اما این روزها تبدیل به مراکز چندفرهنگی شده که هم محل تفریح و کتاب خوانی و هم […] نوشته طراحی داخلی کتابفروشی منحصر به فرد اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی با رنگ نارنجی - رنگ نارنجی در طراحی داخلی

رنگ های زیبای پاییزی الهام بخش همیشگی ما بوده. این بار می خواهیم همه روش های به کارگیری این رنگ ها در دکوراسیون خانه را به شما معرفی کنیم. طراحی داخلی با رنگ نارنجی ،بسیار جالب و جذاب است. شاید خیلی تند و روشن باشد اما می تواند خیلی گرم و نامحسوس هم باشد. یک […] نوشته طراحی داخلی با رنگ نارنجی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

منبع خبرها سایت تکام یو پ اس tacomups می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تکام یو پ اس 13 می باشد.

اخبار گوناگون