روی خط خبر

لیست خبرهای شبکه shabakeh

تعداد کل خبرها از سایت شبکه shabakeh 627 می باشد.

روز اول در زندگی کاری و شخصی انسان‌ها چه معنایی می‌دهد؟

مدیران عامل شرکت های بزرگ و به ویژه افرادی که مسئولیت مدیریت شرکت های حوزه فناوری را عهده دار هستند در بازه های زمانی مختلف با با سهام داران و در برخی موارد با کارمندان خود جلساتی را برگزار کرده یا نامه هایی برای آن ها ارسال می کنند و ضمن تبیین اهداف و چشم اندازهای آتی شرکت خود فلش بکی به گذشته و سیر تحول شرکت خود دارند. در این میان صحبت های آقای بزوس از آن جهت جالب توجه است که این مدیر موفق همانند همتایان خود که به طور مرتب دست به توییت شوند، چنین اخلاقی ندارد. اگر به صفحه شخصی آقای بزو در تویی...

یک روز در دسترس نباشید

نیل پاسریچا نویسنده، کارآفرین و سخنران برجسته کانادایی که ویدیوهای او در سایت Ted جزء پر بازدیدترین ویدیوهای این سایت در ارتباط با موفقیت در زندگی شخصی و کاری است، به شرح زندگی شخصی و کاری خود می پردازد که چطور سمت خود به عنوان مدیر بخش توسعه راهبری والمارت را کنار گذاشت و از این سمت استعفا داد. او در مقاله خود به تشریح چالش های انسانی پرداخته که مسئولیت مدیریت یک واحد بزرگ را بر عهده داشته و در عین به دنبال آن بوده تا زندگی شخصی خود را نیز حفظ کند. در این مقاله با گوشه ای از چالش ها و راهکارهای...

امنیت | Page 66 | شبکه

مهم ترین بخشِ امنیت یک سیستم، تقویت و پیشگیری پیش از حمله است، چرا که غالباً دفاع پس از حمله نمی تواند چندان ثمربخش و مؤثر واقع شود. آنچه در دنیای امنیت مهم است، توجه به «چگونگی»ها است، نه صرفاً فقط «چه کسانی». به زبان ساده تر، مهم تر این است چگونه یک سرقت سایبری اتفاق می افتد، نه آنکه چه کسانی آن را انجام می دهند.

امنیت | Page 9 | شبکه

هیچ تجارتی به صورت کامل از مشکلات و آسیب پذیری های امنیتی در امان نیست. کافی است که فقط به قربانی ها نگاه کنید، شرکت یاهو چندین بار در سال گذشته مورد هدف بوده است و اطلاعات حساس کاربرانش به سرقت رفته است. بسیاری دیگر از سازمان های بزرگ مانند ان.اچ.اس انگلیس نیز دچار چنین معظلاتی شده اند و گاهی تمام اعتبار خود را از دست داده اند.

امنیت | Page 8 | شبکه

باج افزارها بزرگ ترین تهدید دنیای سایبری هستند. زمانی که سامانه ای گرفتار باج افزاری می شود، در اکثر مواقع فایل های آن سامانه غیر قابل بازیابی خواهند بود. در حالی که عده ای بر این باورند که پرداخت باج باعث می شود دومرتبه به فایل های خود دسترسی پیدا کنند، اما هیچ تضمینی در این خصوص وجود ندارد. اما اگر راهکارهایی که در ادامه به شما معرفی می شود را مورد توجه قرار دهید، شبکه سازمان شما در مواجهه با باج افزارها دچار مشکل نخواهد شد.

امنیت | Page 7 | شبکه

اگر از گوشی اندرویدی خود برای اتصال به اینترنت و دانلود فایل ها استفاده می کنید بدون تردید به یک آنتی ویروس قدرتمند نیاز دارید. آنتی ویروسی که به بدافزارها اجازه ندهد به طور مخفیانه به گوشی شما وارد شده، داده های حساس بانکی شما را به سرقت یا مهم تر از آن عکس های شخصی شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک قرار دهند.

امنیت | Page 6 | شبکه

برای آنکه بتوان وای فای را ایمن سازی کرد، نباید تنها به تنظیم یک گذرواژه قدرتمند بسنده کنیم. اگر کمی وقت بگذاریم و دیگر عوامل امنیتی را در این خصوص مورد توجه قرار دهیم، قادر خواهیم بود به شکل دقیق تری از شبکه خود محافظت به عمل آوریم. ما در این مقاله پنج مورد از رایج ترین تکنیک هایی که به شما کمک می کنند از وای فای خود محافظت به عمل آورید را مورد بررسی قرار داده ایم.

امنیت | Page 5 | شبکه

مایکروسافت تصمیم گرفته است به روزرسانی های امنیتی را برای کاربران ویندوز 7 که از هیچ برنامه ضد ویروسی روی سامانه خود استفاده نمی کنند، ارائه نکند. این حرف به معنای آن است که مالکان سامانه های ویندوز 7 فاقد ضدویروس در برابر حملات هکری و رخنه هایی که ممکن است در آینده کشف شوند آسیب پذیر خواهند بود. با این وجود راهکاری وجود دارد که اجازه می دهد از طریق یک ویرایش دستی رجیستری ویندوز از این محدودیت عبور کنید.

امنیت | Page 4 | شبکه

هر زمان با واژه هکر روبرو می شویم، ناخواسته به یاد جرایم سایبری، بدافزارها و افرادی می افتیم که در نظر دارند به کاربران عادی یا سازمان های بزرگ ضربه وارد کنند. اما این واژه روی دیگری نیز دارد. هر زمان در مقاله ای خواندید هکری از یک ابزار، سرویس یا یک نرم افزاری کاربردی استفاده می کند مطمئن باشید که ابزار مورد استفاده کارکردی عالی داشته است. لینوکس معروف ترین مثال در این زمینه است.

امنیت | Page 3 | شبکه

سیستم عامل iOS استفاده شده در آی فون و آی‎پد یکی از امنترین‎ها از نوع خود در بازار است و اپل نیز در زمینه حفظ امنیت و برطرف کردن آسیب پذیری‎های بالقوه در صدر جدول قرار دارد. حالا اما، بر اساس آخرین گزارشات منتشر شده یک قابلیت آی فون است که می تواند این امکان را برای خرابکاران فراهم کند تا از راه دور آی فون شما را هک کنند.

منبع خبرها سایت شبکه shabakeh می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت شبکه 627 می باشد.

اخبار گوناگون