روی خط خبر

لیست خبرهای اس بی وب sbweb

تعداد کل خبرها از سایت اس بی وب sbweb 29 می باشد.

بهترین تصاویر برای بک گراند تلگرام [آپدیت شد]

در ادامه برای شما مجموعه ای از تصاویر مناسب برای بک گراند تلگرام آماده کرده ایم که با استفاده از آنها می توانید به پرکاربرد ترین اپلیکیشن خود، ظاهری تازه... نوشته بهترین تصاویر برای بک گراند تلگرام [آپدیت شد] اولین بار در اس بی وب پدیدار شد.

چه ارتباطی میان کامپیوتر و ضعف حافظه وجود دارد؟

یک پژوهش جدید نشان می دهد استفاده ی بیش از حد از کامپیوتر و اینترنت باعث ضعف حافظه ی انسان ها می شود. نوشته چه ارتباطی میان کامپیوتر و ضعف حافظه وجود دارد؟ اولین بار در اس بی وب پدیدار شد.

تاریخچه رایانه | قسمت سوم (نسل های رایانه

به تعبیر ویکی پدیا، رایانه، یا به انگلیسی "Computer"، ماشینی است که از آن برای پردازش اطلاعات استفاده می شود. در این سری نوشته های دنباله دار، قصد داریم تا تاریخچه ی ساخت این دستگاه را با هم بررسی کنیم. دستگاهی که اختراع آن، بشریت را دگرگون کرد و سبک زندگی تک تک انسان ها را تحت تأثیر خود قرار داد. در این قسمت با اولین رایانه های الکترونیکی آشنا میشوبم. نوشته تاریخچه رایانه | قسمت سوم (نسل های رایانه – ۲) اولین بار در اس بی وب پدیدار شد.

IEEE چیست؟

IEEE یا به صورت دقیق تر "موسسه ی مهندسان برق و الکترونیک" بزرگ ترین و معتبر ترین انجمن علمی در زمینه برق و الکترونیک در جهان است. نوشته IEEE چیست؟ اولین بار در اس بی وب پدیدار شد.

تاریخچه رایانه | قسمت دوم (نسل های رایانه

به تعبیر ویکی پدیا، رایانه، یا به انگلیسی “Computer”، ماشینی است که از آن برای پردازش اطلاعات استفاده می شود.... نوشته تاریخچه رایانه | قسمت دوم (نسل های رایانه – ۱) اولین بار در اس بی وب پدیدار شد.

تاریخچه رایانه | قسمت اول (پیدایش رایانه)

به تعبیر ویکی پدیا، رایانه، یا به انگلیسی "Computer"، ماشینی است که از آن برای پردازش اطلاعات استفاده می شود. در این سری نوشته های دنباله دار، قصد داریم تا تاریخچه ی ساخت این دستگاه را با هم بررسی کنیم. دستگاهی که اختراع آن، بشریت را دگرگون کرد و سبک زندگی تک تک انسان ها را تحت تأثیر خود قرار داد. نوشته تاریخچه رایانه | قسمت اول (پیدایش رایانه) اولین بار در اس بی وب پدیدار شد.

چرا سرعت دانلود از آپلود بیشتر است؟

وقتی که قصد دارید از یک شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی یا همان ISP ها، یک سرویس اینترنتی تهیه کنید، میبینید که سرعتی که برای دانلود ارائه می شود، چیزی حدود 4 برابر سرعت آپلود است. چرا سرعت دانلود همیشه بیشتر از سرعت آپلود است؟ نوشته چرا سرعت دانلود از آپلود بیشتر است؟ اولین بار در اس بی وب پدیدار شد.

تراشه ای که پزشک شخصی چسبناک شماست!

تجهیزات پوشیدنی می توانند مزاحم باشند، اما "BioStamp" راهکاری هوشمندانه برای این مشکل دارد، ابزاری الکترونیک که مثل خالکوبی، تا یک هفته به پوست بدن می چسبد. نوشته BioStamp | تراشه ای که پزشک شخصی چسبناک شماست! اولین بار در اس بی وب پدیدار شد.

آیا ایستادن جلوی مایکروویو خطرناک است؟

گاهی اوقات می شنویم که می گویند ایستادن جلوی مایکروویو کار خطرناکی است، چرا که امواج مایکروویو که باعث گرم شدن غذا می شوند، برای انسان مضر است. آیا این دیدگاه صحیح است؟ نوشته آیا ایستادن جلوی مایکروویو خطرناک است؟ اولین بار در اس بی وب پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اس بی وب sbweb می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اس بی وب 29 می باشد.

اخبار گوناگون