روی خط خبر

لیست خبرهای ساجیران sajiran

تعداد کل خبرها از سایت ساجیران sajiran 11 می باشد.

انتشار ویدئو تبلیغاتی - مبلمان اداری ساجیران

- مبلمان و پارتیشن اداری ساجیران - چرا به پارتیشن نیاز داریم؟ امروزه با توجه به توسعه سازمان ها و گرایش به سمت چیدمان های مدرن و مینیمال و استفاده بهینه از کلیه فضاهای موجود، پارتیشن های اداری مورد استفاده روز افزون قرار گرفته اند که در حین حفظ همبستگی و یکپارچگی، موجب تمرکز و بازدهی بیشتر کارکنان یک مجموعه می شوند. کاتالوگ ها. مشتریان. اخبار. با سلام ویدئو تبلیغاتی رسمی ساجیران که در آینده ای زود از تلوزیون پخش خواهد شد در فضای مجازی منتشر شد. بسیار خوشحال می شویم شما با دیدن این ویدئو نظر خود ...

دای یا رزانه

دای یا رزانه دای یا رزانه یک ماده رنگی است که با سطحی که به آن ترکیب می شود رابطه شیمیایی برقرار می کند. دای معمولاً به یک محلول آبکی اعمال می شود و ممکن است نیاز به یک ثابت کننده برای افزایش سختی دای روی پارچه را داشته باشد. دای و پیگمنت هر دو […] نوشته دای یا رزانه اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

فوم برد

فوم برد فوم برد یک جسم سبک از جنس پلی استر است که به راحتی برش می خورد. فوم برد از یک تخته پوشیده شده از فوم پلی استر است که دو سمت بیرونی آن معمولاً با کاغذ پوشیده شده است. این کاغذ معمولاً از خمیر سفید یا کرافت تشکیل شده است. از فوم برد […] نوشته فوم برد اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

نصب پرینتر وایرلس

نصب پرینتر وایرلس آماده سازی با فرض اینکه شبکه شما آماده و در حال اجرا است، دو مورد است که باید قبل از نصب پرینتر از آن اطلاع داشه باشید: نام شبکه یا SSID و پسورد آن پرینتر باید در محدوده وایرلس روتر یا مودم شما باشد.هرگونه اشیاء فلزی شامل ساختمان، در و پنجره در […] نوشته نصب پرینتر وایرلس اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ ژلاتینی

چاپ ژلاتینی چاپ ژلاتینی که به آن هکتوگرافی یا ژلی گراف نیز می گویند یکه فرآیند چاپ است که شامل انتقال یک سند یا طرح اصلی روی تابه ای ژلاتینی (یا یک پد ژلاتینی با قاب فلزی) و اعمال جوهر به آن می باشد. استفاده اصلی از این نوع چاپ منسوخ شده است اما اخیراً […] نوشته چاپ ژلاتینی اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

رفع گرفتگی و تمیز کردن هد پرینتر

رفع گرفتگی و تمیز کردن هد پرینتر رفع گرفتگی و تمیز کردن هد پرینتر: بسیاری از مشکلات رایج در پرینترها حاکی از گرفتگی هد چاپ است. اگر شما در چاپ خود کاهش کیفیت را تجربه می کنید یا خطوط و صفحات سفیدی را در هنگام چاپ مشاهده می کنید ممکن است به علت این مشکل […] نوشته رفع گرفتگی و تمیز کردن هد پرینتر اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

هد چاپ Precision Core

هد چاپ Precision Core هد چاپ Precision Core محصول یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها در تحقیق و توسعه از زمان احداث شرکت اپسون است. تمام متخصصان مکانیکی و الکترونیکی این شرکت برای ساخت این سیستم میکروالکتریک مکانیکی یا MEMS با انعطاف در جهت ارائه راه حل هایی برای بالابردن سرعت چاپ در مصارف صنعتی، […] نوشته هد چاپ Precision Core اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

مزوتینت

مزوتینت مزوتینت یک روش چاپ از خانواده اینتاگلیو است. تکنیکاً این یک روش سیاه قلم است.کزوتینت اولین روش کار در توناژ رنگ بود که بدون استفاده از تکنیک های تقطه ای یا خطی مانند سایه زنی یا ترسیم نقطه ای ترام یا Halftone تولید می کنند.   تونالیته در مزوتینت با دندانه کردن و سخت […] نوشته مزوتینت اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

دای کات

دای کات دای کات ماشینی است که برای برش محصولاتی مانند کاغذ، پارچه، فلز به شکل دلخواه به کار می رود. این اشکال برش خورده برای صنایع و پروژه های دلخواه مختلف مانند لباس، کارت، دکوراسیون، برچسب گذاری کالا و … تهیه می شود. انواع دو نوع ماشین دای کات بیشترین استفاده را دارند. ماشین […] نوشته دای کات اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

ولوم

ولوم Vellum ولوم پوست یا غشاء حیوانی است که برای نوشتنو طراحی آماده سازی می شود. ولوم ریشه ای لاتین از کلمه Vitulinum یعنی ساخته شده از گوساله دارد. کاغذ پوستی نیز در این دسته بندی قرار دارد. ولوم از پوست گوساله تهیه شده و کیفیت بالایی دارد. ولوم به عنوان سطحی برای نوشتن طومار، […] نوشته ولوم اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت ساجیران sajiran می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ساجیران 11 می باشد.

اخبار گوناگون