روی خط خبر

لیست خبرهای رد مگ redmag

تعداد کل خبرها از سایت رد مگ redmag 432 می باشد.

غذاهای مصنوعی در راهند! آیا علم می‌تواند همبرگر خوشمزه‌تری بسازد؟

آیا غذاهای مصنوعی به یک واقعیت تبدیل خواهند شد؟ حقیقت این است که منابع طبیعی کره زمین رو به اتمام است و با افزایش جمعیت، نیاز به غذا روز به روز در حال بیشتر شدن است. تولید غذا اعم از گوشت و غلات و … به منابع آب و انرژی زیادی نیاز دارد و فرآیندهای […] نوشته غذاهای مصنوعی در راهند! آیا علم می تواند همبرگر خوشمزه تری بسازد؟ اولین بار در مجله قرمز. پدیدار شد.

آموزش کاربردی اکسل – معرفی اسلایسر (Slicer) در نرم افزار اکسل

در این مقاله از مجله قرمز، به این موضوع می پردازیم که اسلایسر (Slicer) چیست، چه کاربردهایی دارد، ما چگونه می توانیم از آن استفاده کنیم و چگونه می توان با کمک اسلایسرها گزارش های جذاب ایجاد کرد. یادگیری کار با اسلایسر (Slicer) در نرم افزار اکسل، می تواند باعث شود شما در اکسل حرفه ای تر شوید و یک قدم رو به جلو […] نوشته آموزش کاربردی اکسل – معرفی اسلایسر (Slicer) در نرم افزار اکسل اولین بار در مجله قرمز. پدیدار شد.

آموزش کاربردی اکسل–معرفی کامل دیتا ولیدیشن (Data validation) در نرم افزار اکسل

در این مقاله از مجله قرمز، به این موضوع می پردازیم که دیتا ولیدیشن (Data validation) چیست و چه کاربردی دارد. چگونه می توانیم داده های نامعتبر را تشخیص و از ورود آن ها به اکسل جلوگیری کنیم، منوی کشویی چگونه ساخته می شود و در کل، نکات کاملی در مورد دیتا ولیدیشن (Data validation) در اکسل به شما ارائه خواهیم داد. […] نوشته آموزش کاربردی اکسل–معرفی کامل دیتا ولیدیشن (Data validation) در نرم افزار اکسل اولین بار در مجله قرمز. پدیدار شد.

آموزش کاربردی اکسل – معرفی Index و Match در نرم افزار اکسل با مثال تصویری

در این مقاله از مجله قرمز، به این موضوع می پردازیم که دو تابع Index و Match (ایندکس و مچ) در اکسل چه کاربردی دارند. اگر می خواهید نرم افزار اکسل را فرا بگیرید یا در آن حرفه ای تر شوید، Index و Match دو تابع مهم و پر کاربرد هستند که در این مطلب به معرفی آن ها […] نوشته آموزش کاربردی اکسل – معرفی Index و Match در نرم افزار اکسل با مثال تصویری اولین بار در مجله قرمز. پدیدار شد.

معرفی مدل RACE در بازاریابی – چارچوبی عملیاتی برای بهبود دیجیتال مارکتینگ

در این مطلب، در مورد یک چارچوب مهم در دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) به نام مدل RACE مطالبی را بیان خواهیم کرد. ابتدا چارچوب یا مدل RACE را تعریف کرده و سپس شماری از شاخص های کلیدی عملکرد در هر مرحله از آن را بیان می کنیم. اگر شما نیز دوست دارید در مورد دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی […] نوشته معرفی مدل RACE در بازاریابی – چارچوبی عملیاتی برای بهبود دیجیتال مارکتینگ اولین بار در مجله قرمز. پدیدار شد.

آموزش کاربردی اکسل – آموزش تابع Vlookup در نرم افزار اکسل به زبان ساده

در این مقاله از مجله قرمز، به این موضوع می پردازیم که فانکشن یا تابع Vlookup چیست و چه کاربردی دارد. در اکسل، توابع مختلفی را می توان استفاده کرد: if، sum، Average، count، concatenate، round، max و بسیاری دیگر. یکی از این فانکشن ها یا توابع مهم نیز تابع Vlookup می باشد که در این قسمت از […] نوشته آموزش کاربردی اکسل – آموزش تابع Vlookup در نرم افزار اکسل به زبان ساده اولین بار در مجله قرمز. پدیدار شد.

تکنولوژی پوست رباتی اشیای روزمره را به ربات‌های هوشمند تبدیل می‌کند

پوست رباتی چیست و چه کاربردی دارد؟ اگرچه تکنولوژی رباتیک تاثیر چشمگیری در پیشرفت علم و بهبود کیفیت زندگی انسان ها داشته است اما این تکنولوژی همچنان با سرعت فزاینده ای در حال رشد است و هر روز ابداعات و نوآوری های جدیدی در این حوزه مطرح می شود. یکی از جدیدترین ابداعات در علم رباتیک تکنولوژی پوست رباتی […] نوشته تکنولوژی پوست رباتی اشیای روزمره را به ربات های هوشمند تبدیل می کند اولین بار در مجله قرمز. پدیدار شد.

آموزش کاربردی اکسل – آموزش قسمتی از: Conditional Formatting در اکسل

در این مقاله از مجله قرمز، به Conditional Formatting در اکسل می پردازیم. با مطرح کردن مثالی ساده، به این موضوع می پردازیم که چگونه در نرم افزار اکسل، برای مثال داده های مشخصی را به رنگ خاصی در بیاوریم. کاری که از طریق Conditional Formatting در اکسل قابل انجام است. در واقع در این قسمت به شما با مثالی […] نوشته آموزش کاربردی اکسل – آموزش قسمتی از: Conditional Formatting در اکسل اولین بار در مجله قرمز. پدیدار شد.

آموزش کاربردی اکسل – آموزش تابع Vlookup در نرم افزار اکسل به زبان ساده

در این مقاله از مجله قرمز، به این موضوع می پردازیم که فانکشن یا تابع Vlookup چیست و چه کاربردی دارد. در اکسل، توابع مختلفی را می توان استفاده کرد: if، sum، Average، count، concatenate، round، max و بسیاری دیگر. یکی از این فانکشن ها یا توابع مهم نیز تابع Vlookup می باشد که در این قسمت از […] نوشته آموزش کاربردی اکسل – آموزش تابع Vlookup در نرم افزار اکسل به زبان ساده اولین بار در مجله قرمز. پدیدار شد.

ربات پرنده ای که می‌تواند از دنیای سه بعدی حشرات پرده بردارد

یک ربات پرنده چه کارهایی می تواند انجام دهد؟ آیا صرف پرواز کردن می تواند برای ذهن کنجکاو دانشمندان راضی کننده باشد؟ محققان به دنبال روش هایی هستند که بتوانند روش های پیچیده پرواز حشرات را فرابگیرند و از آن ها برای ساخت ابزارهای پرنده ای با قابلیت های جدید استفاده کنند. حشرات موجوداتی شگفت انگیز هستند که رفتارهای آن ها همیشه مورد […] نوشته ربات پرنده ای که می تواند از دنیای سه بعدی حشرات پرده بردارد اولین بار در مجله قرمز. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت رد مگ redmag می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت رد مگ 432 می باشد.

اخبار گوناگون