روی خط خبر

لیست خبرهای پیشگامان24 pishgaman24

تعداد کل خبرها از سایت پیشگامان24 pishgaman24 16 می باشد.

رفتار شرکت‌ها با کارمندان، روی مشتریان نیز تاثیر می‌گذارد

رفتار شرکت ها با کارمندان، روی مشتریان نیز تاثیر می گذارد نوشته رفتار شرکت ها با کارمندان، روی مشتریان نیز تاثیر می گذارد اولین بار در مجله اینترنتی پیشگامان 24. پدیدار شد.

آینده اشتغال با وجود هوش مصنوعی و ربات‌ها چگونه خواهد بود

آینده اشتغال با وجود هوش مصنوعی و ربات ها چگونه خواهد بود نوشته آینده اشتغال با وجود هوش مصنوعی و ربات ها چگونه خواهد بود اولین بار در مجله اینترنتی پیشگامان 24. پدیدار شد.

بهبود تاثیر تبلیغات اینترنتی به لطف الگوریتم یادگیری ماشین گوگل

بهبود تاثیر تبلیغات اینترنتی به لطف الگوریتم یادگیری ماشین گوگل نوشته بهبود تاثیر تبلیغات اینترنتی به لطف الگوریتم یادگیری ماشین گوگل اولین بار در مجله اینترنتی پیشگامان 24. پدیدار شد.

تصویری منتسب به هواوی میت 10 فاش شد

انتظار می رود که هواوی فبلت پرچم دار میت ۱۰ را به همراه تراشه ی انحصاری و قدرتمند خود با نام کرین ۹۷۰ روانه ی بازار کند. تراشه ی کرین ۹۷۰ که در نمایشگاه بین المللی ایفا ۲۰۱۷ رونمایی شد، از دوربین دوگانه ی بسیار سریع (با یک حسگر مونوکروم) پشتیبانی می کند و به لطف بهره گیری از واحد پردازش عصبی اختصاصی (NPU) به هواوی امکان ورود به عرصه ی رایانش مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد داد.اندروید ۸.۰گفته می شود که میت ۱۰ نخستین گوشی هوشمند هواوی خواهد بود که به صورت پیش فرض با اندروید ۸.۰ اوریو روانه ی بازار می ش...

منبع خبرها سایت پیشگامان24 pishgaman24 می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پیشگامان24 16 می باشد.

اخبار گوناگون