روی خط خبر

لیست خبرهای پیروزگر piroozgar

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر piroozgar 129 می باشد.

ضد آب کردن کاغذ | فروشگاه پیروزگر

ضد آب کردن کاغذ ضد آب کردن کاغذ: مهم نیست قصد ضد آب کردن چه نوع کاغذی را داشته باشید، اینکار معمولاً انجام شدنی است. می توانید مانع یا سدی روی کاغذ خود بسازید که از آن در مقابل آب و هوا محافظت کند. در این جا به سه روش ضد آب کردن دستی کاغذ […] نوشته ضد آب کردن کاغذ اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چیپ رسیتور اپسون | فروشگاه پیروزگر

چیپ رسیتور اپسون چیپ رسیتور چیست؟ تمامی مدل های اخیر پرینترهای اپسون از کاتریج های جوهر چیپ دار استفاده می کنند. یک چیپ IC کوچک که روی هر کاتریج قرار دارد و اطلاعات سطح جوهر را برای هر کاتریج در خود ذخیره می کند. چیپ کاتریج جوهر خالی باعث بروز پیغام ارور می شود. پرینتر […] نوشته چیپ رسیتور اپسون اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

بلید | فروشگاه پیروزگر

بلید بلید چیست ؟ بلید یا Bleed چاپی است که از لبه ها و مارجین ها فراتر می رود. به عبارت دیگر بلید ناحیه ای است که باید با برش جدا شود.بلید بخشی از لبه های سند است که به پرینتر مقدار جزئی فضا برای در نظر گرفتن حرکت کاغذ در چاپ یا تناقضات چاپ […] نوشته بلید اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

اشتباهات رایج در طراحی برای چاپ

اشتباهات رایج در طراحی برای چاپ اشتباهات رایج در طراحی برای چاپ: طراحی برای چاپ بزرگ یا کوچک نیازمند رعایت مواردی است که در طراحی های دیگر مانند وب یا شبکه های اجتماعی توجهی به آن نمی شود. در این مقاله به چند مورد از اشتباهات طراحی برای چاپ اشاره می شود. ۱٫حالت رنگ: RGB […] نوشته اشتباهات رایج در طراحی برای چاپ اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

جت استمپ جوهرافشان رینر مدل 790MP

جت استمپ جوهرافشان رینر مدل ۷۹۰MP جت استمپ جوهرافشان رینر مدل ۷۹۰MP یک جوهرافشان دستی برای نشانه و کد گذاری محصولات است که عملکرد و کیفیت چشم گیری دارد. سری جت استمپ های ۷۹۰MP از پرینترهای جوهرافشان دستی، راه حلی خوب برای کد و نشان گذاری برای همه ارائه داده است. با قابلیت های متنوع […] نوشته جت استمپ جوهرافشان رینر مدل ۷۹۰MP اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چنلیوم | فروشگاه پیروزگر

چنلیوم چنلیوم به حروف پلاستیکی یا فلزی می گویند که به صورت سفارشی برای تابلوسازی و ساختمان های تبلیغاتی ساخته می شوند. این حروف معمولاً داخلی روشن دارند. حروف سه بعدی خاموش و بی نور که روی پنل های تابلو اعمال می شوند را معمولاً حروف بعدی می گویند. انواع حروف چنلیوم حروف چنلیوم با […] نوشته چنلیوم اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی

نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی کاری ساده اما حساس و ظریف است. کیفیت کار به کاغذ انتخابی وابسته است. این کار معمولاً با چسبی که به اصطلاح به آن ماد پاچ می گویند انجام می شود. نحوه درست کردن چسب ماد پاج خانگی از آنجاییکه پیدا کردن آماده […] نوشته نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

بهترین دستگاه چاپ سیلک | فروشگاه پیروزگر

بهترین دستگاه چاپ سیلک بهترین دستگاه چاپ سیلک دستگاهی است که در حین تولید و چاپ تیشرت هایی با کیفیت و جذاب کاربری راحت تری دارد. انتخاب دستگاه سیلک با توجه به تنوعی که در حال حاضر در سطح جهانی دارد می تواند کمی مشکل باشد. ماشین چاپ اسکرین چیست؟ ماشین چاپ اسکرین یا سیلک […] نوشته بهترین دستگاه چاپ سیلک اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

برترین پرینترهای سال 2019 میلادی

برترین پرینترهای سال ۲۰۱۹ میلادی برترین پرینترهای سال ۲۰۱۹ میلادی: انتخاب پرینتر مناسب با وجود مشخصات و خصوصیت های مختلف و متنوع می تواند مشکل باشد. سه روش از مفیدترین را برای دسته بندی پرینترها ۱)هدف استفاده :عمومی یا تخصصی، ۲) مورد مصرف: خانگی یا کاری و ۳)تکنولوژی می باشند. نیازهای خود در هر سه […] نوشته برترین پرینترهای سال ۲۰۱۹ میلادی اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

جوهر پلاستیزول | فروشگاه پیروزگر

جوهر پلاستیزول جوهر پلاستیزول یکی از گسترده ترین جوهرهای مصرفی در چاپ اسکرین پوشاک است. این جوهر یک سوسپانسیون از PVC  یا ذرات پلیمیری دیگر در یک پلاستیک مایع است. این جوهر بسیار بادوام، منعطف و استفاده راحت در پروسه چاپ اسکرین است. جوهر جریانی مثل مایعات داشته و می تواند در قالب حرارت دیده […] نوشته جوهر پلاستیزول اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت پیروزگر piroozgar می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر 129 می باشد.

اخبار گوناگون