روی خط خبر

لیست خبرهای پیروزگر piroozgar

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر piroozgar 136 می باشد.

مقوای فلوت | فروشگاه پیروزگر

مقوای فلوت مقوای فلوت یک قطعه موج دار از یک برد یا تخته مقوا که بین لاینرها یا مقوای تخت ساندویچ شده است. که به جعبه قدرت و توانایی محافظت در مقابل ضربه و فشار را می دهد. برای ساخت مقوای فلوت رول های کاغذ به یک ماشین غلطکی موج دار تغذیه می شوند. این […] نوشته مقوای فلوت اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

کاغذی برای نجات زنبور | فروشگاه پیروزگر

کاغذی برای نجات زنبور چارلز داروین: “زندگی بشر بسیار دشوار می شود اگر زنبورها ناپدید شوند”. در این دوره زمانه زنبورها در خطر هستند. یک زنبور معمولی باید مسافت بیشتری را برای یافتن گیاه موورد نظر طی کند و این باعث بروز خستگی و مرگ زنبور می شود. این کاغذ را ردبول یا انرژی زایی […] نوشته کاغذی برای نجات زنبور اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

جوهر رسانا | فروشگاه پیروزگر

جوهر رسانا جوهر رسانا جوهری است که باعث رسانای الکتریکی شدن جسم چاپ شده می شود. این جوهر معمولاً اضافه کردن گرافیت، کربن یا مواد رسانای دیگر به جوهر ساخته می شود. پرکاربردترین استفاده این جوهر در چاپ مدارهای الکتریکی است. جوهرهای رسانا می توانند یک راه اقتصادی تر برای قرار دادن ردیاب های رسانا […] نوشته جوهر رسانا اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

پرینتر دستی Print Brush XDR

پرینتر دستی Print Brush XDR پرینتر دستی Print Brush XDR محصول شرکت سوئدی Print Dreams است که اخیراً به بازار معرفی شده است. این پرینتر جوهرافشان بوده و اولین مدل از نوع پرینترهای تلفن های هوشمند است. این پرینتر از تکنولوژی RMPT یا  Random Movement Printing Technology متعلق به شرکت Print Dream بهره می برد […] نوشته پرینتر دستی Print Brush XDR اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

تفاوت کاغذ ترنسفر حرارتی و چاپ سابلیمیشن

تفاوت کاغذ ترنسفر حرارتی و چاپ سابلیمیشن تفاوت کاغذ ترنسفر حرارتی و چاپ سابلیمیشن: قدم نهادن به دنیای چاپ پارچه هیجان انگیز است. با این حال انتخاب بهترین روش کمی مشکل است. ترنسفر حرارتی بهتر است یا چاپ سابلیمیشن؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم هر دو روش عالی هستند. اما روشی که انتخاب […] نوشته تفاوت کاغذ ترنسفر حرارتی و چاپ سابلیمیشن اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

پلاتر سالونت UV برند Mimaki مدل JV400

پلاتر سالونت UV برند Mimaki مدل JV400 در این وبلاگ به معرفی پلاتر سالونت UV برند Mimaki مدل JV400 می پردازیم . این پرینتر صفحه گسترده از تکنولوژی Suv یا Sulvent+UV بهره می برد. این پلاتر استانداردهای جدیدی را با ترکیب انعطاف چاپ سالونت و دوام بالای جوهرهای UV در صنعت چاپ پایه گذاری کرد. […] نوشته پلاتر سالونت UV برند Mimaki مدل JV400 اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ تیشرت | فروشگاه پیروزگر

چاپ تیشرت چاپ تیشرت امروزه به یکی از پرطرفدارترین و متنوع ترین تکنیک های چاپ تبدیل شده است. روش های مختلفی برای چاپ روی تیشرت وجود دارد. که انتخاب آن ها وابسته به جنس پارچه، گرافیک طرح، تعداد تیراژ، مورد مصرفی تیشرت و هزینه در نظر گرفته شده است. در این مقاله یک جمع بندی […] نوشته چاپ تیشرت اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

ضد آب کردن کاغذ | فروشگاه پیروزگر

ضد آب کردن کاغذ ضد آب کردن کاغذ: مهم نیست قصد ضد آب کردن چه نوع کاغذی را داشته باشید، اینکار معمولاً انجام شدنی است. می توانید مانع یا سدی روی کاغذ خود بسازید که از آن در مقابل آب و هوا محافظت کند. در این جا به سه روش ضد آب کردن دستی کاغذ […] نوشته ضد آب کردن کاغذ اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چیپ رسیتور اپسون | فروشگاه پیروزگر

چیپ رسیتور اپسون چیپ رسیتور چیست؟ تمامی مدل های اخیر پرینترهای اپسون از کاتریج های جوهر چیپ دار استفاده می کنند. یک چیپ IC کوچک که روی هر کاتریج قرار دارد و اطلاعات سطح جوهر را برای هر کاتریج در خود ذخیره می کند. چیپ کاتریج جوهر خالی باعث بروز پیغام ارور می شود. پرینتر […] نوشته چیپ رسیتور اپسون اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

بلید | فروشگاه پیروزگر

بلید بلید چیست ؟ بلید یا Bleed چاپی است که از لبه ها و مارجین ها فراتر می رود. به عبارت دیگر بلید ناحیه ای است که باید با برش جدا شود.بلید بخشی از لبه های سند است که به پرینتر مقدار جزئی فضا برای در نظر گرفتن حرکت کاغذ در چاپ یا تناقضات چاپ […] نوشته بلید اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت پیروزگر piroozgar می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر 136 می باشد.

اخبار گوناگون