روی خط خبر

لیست خبرهای پیروزگر piroozgar

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر piroozgar 88 می باشد.

چاپ لاتکس | فروشگاه پیروزگر

چاپ لاتکس چاپ لاتکس تکنولوژی جدید چاپ است که رفته رفته جایگزین چاپ سالونت می شود. جوهر های سالونت سالیان زیادی است که در صنعت چاپ به کار می روند اما لاتکس تکنولوژی رو به رشد است که توجهات را به  خود جلب کرده است. از لحاظ ظاهری پرینترهای سالونت و لاتکس به دید کاربر […] نوشته چاپ لاتکس اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ سه بعدی سابلیمیشن | فروشگاه پیروزگر

چاپ سه بعدی سابلیمیشن چیست؟ چاپ سه بعدی سابلیمیشن به چاپ روی اشیائی که لبه های گرد یا برجسته دارند می گویند. فرآیند چاپ سابلیمیشن سه بعدی و دو بعدی با هم متفاوت است. در پروسه چاپ سابلیمیشن دو بعدی، چاپ تنها روی  سطح بالایی جسم انجام می شود. در حالیکه در پروسه چاپ سه […] نوشته چاپ سه بعدی سابلیمیشن اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

درایور دستگاه Epson WF7610 | فروشگاه پیروزگر

جهت دانلود درایور دستگاه Epson WF7610 می توانید از طریق زیر اقدام فرمایید: تمامی ویندوزهای ۳۲بیتی: تمامی ویندوزهای ۶۴بیتی: اسکنر دستگاه: نوشته درایور دستگاه Epson WF7610 اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

پلاتر جوهرافشان کانن سری iPF750-770

پلاتر جوهرافشان کانن سری iPF750-770 پلاتر جوهرافشان کانن سری iPF750-770 عرض ۹۰ سانت داشته و ۵ رنگ می باشند. رنگ ها شامل C,M,Y,Bk,MBK می باشد. رزولوشن این پلاتر ها ۱۲۰۰ در ۲۴۰۰ dpi است. ظرفیت تانک های آن ۱۳۰ میل است. سایز A0 را در ۴۸ ثانیه چاپ می گیرد. دارای ۱۵۳۶۰ نازل است. چاپ […] نوشته پلاتر جوهرافشان کانن سری iPF750-770 اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

پلاتر چندکاره HP مدل T830

پلاتر چندکاره HP مدل T830 پلاتر چندکاره HP مدل T830 در دو سایز ۶۰ و ۹۰ سانت موجود است. انتخابی هوشمندانه برای مصارف ساختمانی و معماری است. پلاتر چندکاره HP مدل T830چاپ، اسکن و کپی راحت، سریع، فرز نصب راحت و ابعاد مناسب و جاگیری راحت قابلیت چاپ راحت از هر رسانه ای مثل موبایل […] نوشته پلاتر چندکاره HP مدل T830 اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

پایداری رنگ | فروشگاه پیروزگر

پایداری رنگ پایداری رنگ خصوصیتی از رنگدانه مانند دای و پیگمنت است که میزان استقامت از محو و فید شدن آن را در مقابل نور توصیف می کند. دای ها و پیگمنت ها برای مثال در رنگرزی پارچه ها، پلاستیک ها، یا سایر مواد و رنگ های صنعتی و جوهر های چاپ استفاده می شوند. […] نوشته پایداری رنگ اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

کاغذ کاردستی | فروشگاه پیروزگر

کاغذ کاردستی کاغذ کاردستی که به کاغذ شکری هم معروف است یک نوع کاغذ رنگی، ضخیم و سخت است. بافت سطح آن نسبتاً خشن و سطحی زبر دارد. به علت مواد اصلی در ساخت که عمدتاً خمیر چوب است، ذرات ریز روی سطح کاغذ مشخص است. برای پروژه ها و کاردستی به کار می روند. […] نوشته کاغذ کاردستی اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت پیروزگر piroozgar می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر 88 می باشد.

اخبار گوناگون