روی خط خبر

لیست خبرهای پیروزگر piroozgar

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر piroozgar 56 می باشد.

اسکنر چک بانکی CheXpress CX30 برند Globalis

اسکنر چک بانکی CheXpress CX30 برند Globalis اسکنر چک بانکی CheXpress CX30 برند Globalis یک اسکنر سپرده از راه دور برای تجارت های کوچک است که مقرون به صرفه، بی صدا و سریع است. CheXpress CX30  برای کاربری های بانکی از راه دور و حجم کاری کم طراحی شده بود. CheXpress CX30 تمام خصوصیات های سایر […] نوشته اسکنر چک بانکی CheXpress CX30 برند Globalis اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

اسکنر چک بانکی TS240 برند Globalis

اسکنر چک بانکی TS240 برند Globalis اسکنر چک بانکی TS240 برند Globalis  دستگاهی مطمئن، سریع و بی صدا است. TS240 از نسل پنج اسکنرهای دیجیتالی چک است. خصوصیات کلیدی سه مدل: ۵۰ مورد در دقیقه، ۷۵ مورد در دقیقه، ۱۰۰ مورد در دقیقه راهنمای آدرس های FFIEC (شورای بررسی فدرال امور مالی) اسکن سریع و […] نوشته اسکنر چک بانکی TS240 برند Globalis اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

پرینتر سوزنی بانکی PR90 Plus برند Globalis

پرینتر سوزنی بانکی PR90 Plus برند Globalis پرینتر سوزنی بانکی PR90 Plus برند Globalis در دسته بندی خود بهترین کارآیی را دارد. که آن را برای شلوغ ترین میزهای اداری از جمله متصدیان شعب بانکی یا هر صنعتی که نیاز به چاپ امن و سریع تراکنش ها دارد، مناسب می سازد. خصوصیات کلیدی سرعت چاپ […] نوشته پرینتر سوزنی بانکی PR90 Plus برند Globalis اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ درای پوینت | فروشگاه پیروزگر

چاپ درای پوینت چاپ درای پوینت یک تکنیک چاپ از خانواده اینتاگلیو است که یک تصویر به وسیله فلز یا الماسی نوک تیز و سوزنی شکل روی یک پلیت (ماتریکس) حکاکی می شود. از لحاظ  تئوری قواعد این روش تقریباً برابر با حکاکی است. تفاوت در استفاده از ابزارها است , لبه های برجسته مانند […] نوشته چاپ درای پوینت اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

تفاوت برچسب وینیل با کاغذی

تفاوت برچسب وینیل با کاغذی تفاوت برچسب وینیل با کاغذی در مواد مصرفی آن ها است. استیکر یا برچسب های موجود از جنس کاغذ یا وینیل (پلاستیک) هستند. هر دسته خصوصیات و مزایای منحصر به فرد خود را نسبت به دیگری دارند. انتخاب شما وابسته به نیاز شماست. در اینجا یک مقایسه تشریحی از تفاوت […] نوشته تفاوت برچسب وینیل با کاغذی اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

لینوکات | فروشگاه پیروزگر

لینوکات لینوکات یک تکنیک چاپ از زیر شاخه برش چوب است که یک شیت لینولیوم یا مشمع فرشی (که گاهی اوقات روی یک بلوک چوبی سوار شده است) به عنوان یک سطح برجسته یا ریلیف استفاده می شود. طرح مورد نظر روی سطح لینولیوم با یک چاقوی تیز V شکل برش ی خورد. نواحی برجسته […] نوشته لینوکات اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

لیتوگرافی | فروشگاه پیروزگر

لیتوگرافی لیتوگرافی یک روش چاپ است که در اصل بر اساس مخلوط نشدن روغن و آب است. چاپ از یک سنگ آهک یا یک پلیت فلزی با سطحی صاف صورت می گیرد. این چاپ در سال ۱۷۹۶ میلادی توسط نویسنده ای آلمانی اختراع شد. از لیتوگرافی می توان برای چاپ متون و آثار هنری روی […] نوشته لیتوگرافی اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ ویسکوزیته | فروشگاه پیروزگر

چاپ ویسکوزیته چاپ ویسکوزیته یک تکنیک چاپ چند رنگ است که ترکیبی از قواعد چاپ ریلیف و اینتاگلیو است. این روش توسط استنلی ویلیام هایتر مهندسی شده است. این پروسه چاپ از خاصیت چسبناکی یا ویسکوزیتی برای چاپ رنگ های مختلف با استفاده از یک صفحه بهره می برد. ( به جای استفاده از صفحه […] نوشته چاپ ویسکوزیته اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت پیروزگر piroozgar می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر 56 می باشد.

اخبار گوناگون