روی خط خبر

لیست خبرهای پیروزگر piroozgar

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر piroozgar 109 می باشد.

چاپ بدون آب | فروشگاه پیروزگر

چاپ بدون آب چاپ بدون آب فرآیند چاپ افست لیتوگرافیک است که آب یا سیستم آبرسانی و رطوبت دهی مورد استفاده در چاپ سنتی را حذف می کند. این چاپ از پلیت یا صفحه های چاپ کتینگ شده با لاستیک سیلیکونی ، جوهرهایی با فرمالیسیون مخصوص استفاده می کند. و معمولاً یک سیستم کنترل دما بر […] نوشته چاپ بدون آب اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ خورشیدی | فروشگاه پیروزگر

چاپ خورشیدی چاپ خورشیدی به تکنیک های مختلف چاپ می گویند که از نور خورشید برای ظهور یا ثابت کننده استفاده می کنند. تکنیک ها سیانوتا سیانوتا که به آن بلوپرینت نیز می گویند یکی از قدیمی ترین فرآیندهای چاپ عکس (فوتوگرافیک) بدون نقره است. شامل مواد افشاگر که با محلولی از پتاسیم فری سیانید و آمونیوم فریک […] نوشته چاپ خورشیدی اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

کالیکو | فروشگاه پیروزگر

کالیکو کالیکو یک نوع پارچه با بافتی ساده است که از پنبه پلیچ نشده (سفید) و کاملاً فرآوری نشده ساخته می شود. برای مثال پارچه شاید شامل بخش هایی پوسته پوسته ای که جدانشده باشد. پارچه مرغوبیت چیت را نداشته اما زمختی و ضخامت کنتری نسبت جین و کنواس دارد. اما با این حال خیلی […] نوشته کالیکو اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

RIP یا پردازشگر عکس شطرنجی

RIP یا پردازشگر عکس شطرنجی RIP یا پردازشگر عکس شطرنجی یک جزء مورد استفاده در سیستم چاپ است که تصویر مشبک تولید می کند که به آن ها bitmap نیز می گویند. این bitmap توسط مرحله آخر چاپ برای تولید خروجی چاپ استفاده می شود. ورودی ممکن است یک صفحه توضیحات به یک زبان توصیف […] نوشته RIP یا پردازشگر عکس شطرنجی اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ فویل سرد | فروشگاه پیروزگر

چاپ فویل سرد چاپ فویل سرد که به آن استمپ فویل سرد نیز می گویند یک روش مدرن چاپ فویل متالیک روی سطوح است تا به آن ها ظاهری زیبا بدهد. چاپ فویل سرد می تواند به دو روش صورت گیرد: روش قدیمی تر فرآیند لمینت خشک است که در صنعت چاپ افست معمول است. […] نوشته چاپ فویل سرد اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ اعضای بدن | فروشگاه پیروزگر

چاپ اعضای بدن چاپ اعضای بدن: یک عضو بدن چاپ شده، یک عضو مصنوعی است که با چاپ سه بعدی برای جایگذاری در بدن درصورت نقص عضو یا از کار افتادن عضو ساحته می شود. هدف اصلی اعضای بدن چاپ شده پیوند عضو است. تحقیقات در حال حاضر برای ساختار قلب، کلیه و شش در […] نوشته چاپ اعضای بدن اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ لنتیکولار | فروشگاه پیروزگر

چاپ لنتیکولار چاپ لنتیکولار تکنولوژی است که از لنزهای لنتیکولار (مجموعه ای از لنزهای بزرگنمایی است که به طوری طراحی شده اند که هنگام مشاهده از زوایای مختلف، تصاویر مختلف بزرگ شوند) استفاده می کند تا تصاویر چاپ شده با عمق خیالی تولید شود یا توانایی تغییر یا حرکت عکس وقتی از زوایای مختلف به […] نوشته چاپ لنتیکولار اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ هیدروگرافیک | فروشگاه پیروزگر

چاپ هیدروگرافیک چاپ هیدروگرافیک که با نام های چاپ غوطه ور، چاپ ترنسفر در آب یا هیدرودیپ یک روش اعمال طرح های چاپ شده به سطح اجسام سه بعدی است. فرآیند هیدروگرافیک را می توان برای فلزات، پلاستیک، شیشه، چوب های سخت و بسیاری از اجسام دیگر به کار برد. هر سطح سخت و بدون […] نوشته چاپ هیدروگرافیک اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

لمینیت | فروشگاه پیروزگر

لمینیت لمینیت کردن تکنیکی از ساخت یک ماده چند لایه است که هدف استفاده از آن اضافه کردن خصوصیاتی از قبیل استحکام، عایق صوتی، جلوه ظاهری و … می باشد. لمینیت دائمی بوده و با حرارت، فشار، جوش و چسب به ماده اعمال می شود. مواد فرآیندهای مختلف لمینیت کردن وجود دارد و انتخاب روش […] نوشته لمینیت اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

پلاتر جوهرافشان اپسون سری Pro 900

پلاتر جوهرافشان اپسون سری Pro 900 پلاتر جوهرافشان اپسون سری Pro 900 آخرین دست آوردهای تکنولوژی پرینترهای جوهرافشان عکاسی را دارد. با ترکیب هدر پرینت میکرو پیزو TFP و جوهر اولتراکروم اپسون، این پلاترها یک سطحی بی سابقه از کیفیت را در بین دستگاه های اپشون ارائه می دهند. کیفیت عکس وقتی بحث کیفیت عکس […] نوشته پلاتر جوهرافشان اپسون سری Pro 900 اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت پیروزگر piroozgar می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر 109 می باشد.

اخبار گوناگون