روی خط خبر

لیست خبرهای پیروزگر piroozgar

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر piroozgar 142 می باشد.

پرینتر rfid | فروشگاه پیروزگر

پرینتر RFID پرینتر RFID پرینتری حرفه ای و تخصصی است که برای نوشتن اطلاعات روی چیپ های RFID تعبیه شده درون لیبل های هوشمند طراحی شده است. پرینتر شامل یک رمزنگار RF یا فرکانس رادیویی است که داده را به چیپ انتقال داده و رمزگذاری می کند. پرینتر سپس داده را چک می کند تا […] نوشته پرینتر RFID اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

طراحی بنر ایستاده | فروشگاه پیروزگر

طراحی بنر ایستاده بنر ایستاده (pull up banner) یک راه بسیار موثر و تاثیرگذار برای معرفی تجارت خود، تبلیغ خدمات، ارتقا و معرقی برند و اطلاع رسانی مناسبت ها می باشد. طراحی محصولاتی با فرمت بزرگ مثل بنر با طراحی تراکت و بروشور متفاوت است. در این وبلاگ به چند نکته مفید در طراحی بنر […] نوشته طراحی بنر ایستاده اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

بروشور | فروشگاه پیروزگر

بروشور بروشورهای تاثیرگذار رابطه مترادفی با یک تجارت موفق دارند. آن ها به مشتریان قابلیت مرور مختصر و درگیرکننده از محصولات یا خدماتی که تجارت شما فراهم می آورد را می دهد. این خصوصیت بروشور را بهترین راه حل چاپ دیجیتال برای ارائه و نمایش تجاری می سازد. بروشورهای پرمحتوا و مناسب که از جذابیت […] نوشته بروشور اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

روتوش پوست صورت با فتوشاپ

روتوش پوست صورت با فتوشاپ روتوش پوست صورت با فتوشاپ بیشتر برای حذف جوش و لکه های پوست به کار می رود. در این وبلاگ آموزش داده می شود که چگونه می توان ناملایمات جزئی پوستی را با ابزار Spot Healing Brush در فتوشاپ حذف کرد. چرا ابزار Spot Healing Brush برای صاف کردن پوست […] نوشته روتوش پوست صورت با فتوشاپ اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

حفظ کیفیت عکس در چاپ

حفظ کیفیت عکس در چاپ حفظ کیفیت عکس در چاپ برای عکاسان، شرکت های تبلیغاتی و بسیاری از مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله مفاهیم ابتدایی برای حفظ کیفیت عکس در چاپ با فتوشاپ را توضیح می دهیم. با وجود اینکه فرآیند چاپ به مرور ساده تر شده است، اما هنوز برای […] نوشته حفظ کیفیت عکس در چاپ اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ تخلیه | فروشگاه پیروزگر

چاپ تخلیه چاپ تخلیه یا چاپ discharge یک نوع چاپ اسکرین است که از تجهیزات و تکنیک مشابه استفاده می کند. اما به جای استفاده از جوهر معمولی، از جوهرهای تخلیه استفاده می شود. در این پروسه از جوهرهای پایه آب برای سفید کردن، بلیچ کردن یا به رنگ پایه پارچه رساندن استفاده می شود. […] نوشته چاپ تخلیه اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

مقوای فلوت | فروشگاه پیروزگر

مقوای فلوت مقوای فلوت یک قطعه موج دار از یک برد یا تخته مقوا که بین لاینرها یا مقوای تخت ساندویچ شده است. که به جعبه قدرت و توانایی محافظت در مقابل ضربه و فشار را می دهد. برای ساخت مقوای فلوت رول های کاغذ به یک ماشین غلطکی موج دار تغذیه می شوند. این […] نوشته مقوای فلوت اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

کاغذی برای نجات زنبور | فروشگاه پیروزگر

کاغذی برای نجات زنبور چارلز داروین: “زندگی بشر بسیار دشوار می شود اگر زنبورها ناپدید شوند”. در این دوره زمانه زنبورها در خطر هستند. یک زنبور معمولی باید مسافت بیشتری را برای یافتن گیاه موورد نظر طی کند و این باعث بروز خستگی و مرگ زنبور می شود. این کاغذ را ردبول یا انرژی زایی […] نوشته کاغذی برای نجات زنبور اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

جوهر رسانا | فروشگاه پیروزگر

جوهر رسانا جوهر رسانا جوهری است که باعث رسانای الکتریکی شدن جسم چاپ شده می شود. این جوهر معمولاً اضافه کردن گرافیت، کربن یا مواد رسانای دیگر به جوهر ساخته می شود. پرکاربردترین استفاده این جوهر در چاپ مدارهای الکتریکی است. جوهرهای رسانا می توانند یک راه اقتصادی تر برای قرار دادن ردیاب های رسانا […] نوشته جوهر رسانا اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

پرینتر دستی Print Brush XDR

پرینتر دستی Print Brush XDR پرینتر دستی Print Brush XDR محصول شرکت سوئدی Print Dreams است که اخیراً به بازار معرفی شده است. این پرینتر جوهرافشان بوده و اولین مدل از نوع پرینترهای تلفن های هوشمند است. این پرینتر از تکنولوژی RMPT یا  Random Movement Printing Technology متعلق به شرکت Print Dream بهره می برد […] نوشته پرینتر دستی Print Brush XDR اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت پیروزگر piroozgar می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر 142 می باشد.

اخبار گوناگون