روی خط خبر

لیست خبرهای پیروزگر piroozgar

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر piroozgar 155 می باشد.

پرینتر rfid

پرینتر RFID پرینتر RFID پرینتری حرفه ای و تخصصی است که برای نوشتن اطلاعات روی چیپ های RFID تعبیه شده درون لیبل های هوشمند طراحی شده است. پرینتر شامل یک رمزنگار RF یا فرکانس رادیویی است که داده را به چیپ انتقال داده و رمزگذاری می کند. پرینتر سپس داده را چک می کند تا […] نوشته پرینتر RFID اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

نحوه ساخت استنسیل چاپ سیلک

نحوه ساخت استنسیل چاپ سیلک چاپ اسکرین یک تکنیک ارزان و متنوع است درصورتیکه شما استنسیل آن را داشته باشید. فرقی نمی کند شما یک مشتری با طرحی خاص داشته باشید یا بخواهید طرحی نو خلق کنید، می توانید استسیل های خود را در خانه بسازید. اگرچه می توانید از مواد و دستگاه های تخصصی […] نوشته نحوه ساخت استنسیل چاپ سیلک اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

کاغذ pp | فروشگاه پیروزگر

کاغذ PP کاغذ PP یک نوع کاغذ مصنوعی است که به طور عمده از پلی پروپیلن ساخته شده است. قابل بازیافت است و کاملاً در پروسه سوزاندن ضایعات، سوخته می شود. ملزومات محیط زیستی عصر جدید را تابع بوده و هیچ آلودگی مازادی را ایجاد نمی کند. زیرا هیچ گاز سمی در هنگام سوزاندن تولید […] نوشته کاغذ PP اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

بهترین ردیاب های بلوتوثی سال 2019 میلادی

بهترین ردیاب های بلوتوثی اگر شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه چیزی را گم کرده یا پیدا نمی کنید، این ردیاب های بلوتوثی یکی از راه حل های مناسب برای شماست. دسته کلید، کیف پول، کنترل و … از جمله چیزهایی هستند که همیشه در جستجوی آن ها زمان صرف می کنیم. تکنولوژی […] نوشته بهترین ردیاب های بلوتوثی اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

درایور دستگاه epson l110 برای ویندوز 32 و 64 بیتی

درایور دستگاه Epson L110 درایور دستگاه Epson L110 برای نصب پرینتز بر روی سیستم کامپیوتر به کار می رود. جهت دانلود درایور دستگاه Epson L110 می توانید از طریق زیر اقدام فرمایید: درایور دستگاه Epson L110 برای تمامی ویندوزهای ۳۲بیتی: درایور دستگاه Epson L110 تمامی ویندوزهای ۶۴بیتی: اگر نیاز به رمز برای اکسترکت فایل بود. رمز […] نوشته درایور دستگاه Epson L110 اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

درایور دستگاه epson t50 برای ویندوز 32 و 64 بیتی

درایور دستگاه Epson T50 درایور دستگاه Epson T50 برای نصب پرینتر بر روی سیستم کامپیوتر به کار می رود. این دستگاه دیگر تولید نمی شود. سری های جدیدتری از جمله L805 توسط اپسون به بازار عرضه شده است جهت دانلود درایور دستگاه Epson T50 می توانید از طریق زیر اقدام فرمایید: تمامی ویندوزهای ۳۲بیتی: تمامی ویندوزهای […] نوشته درایور دستگاه Epson T50 اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

ریست دستگاه epson l805(کد 16 رقمی باید خریداری شود)

ریست دستگاه Epson L805 ریست دستگاه Epson L805 باید خریداری شود. وقتی دکمه ویست پرینتر چشمک می زند. باید با ویک ریست پرینتر شمارنده تخلیه پرینتر را ریست کنید. برای بعضی دستگاه ها کد ۱۶ رقمی از طرف نرم افزار درخواست می شود.  این کد باید خریداری شود.     برای خرید کلید تماس بگیرید. […] نوشته ریست دستگاه Epson L805 اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

چاپ سه بعدی سابلیمیشن و موارد استفاده آن

چاپ سه بعدی سابلیمیشن چیست؟ چاپ سه بعدی سابلیمیشن به چاپ روی اشیائی که لبه های گرد یا برجسته دارند می گویند. فرآیند چاپ سابلیمیشن سه بعدی و دو بعدی با هم متفاوت است. در پروسه چاپ سابلیمیشن دو بعدی، چاپ تنها روی  سطح بالایی جسم انجام می شود. در حالیکه در پروسه چاپ سه […] نوشته چاپ سه بعدی سابلیمیشن اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

معرفی بهترین پاور بانک های تلفن همراه

معرفی بهترین پاور بانک های تلفن همراه معرفی بهترین پاور بانک های تلفن همراه سال اخیر میلادی در این وبلاگ صورت می گیرد. انتخاب بهترین، بهینه ترین و در عین حال اقتصادی ترین پاور بانک ها برای کسانی که زیاد سفر می کنند یا همیشه در حال کار در محیط بیرون هستند، بسیار ضروری و […] نوشته معرفی بهترین پاور بانک های تلفن همراه اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

درایور پرینتر epson p50 برای ویندوز 32 و 64 بیتی و مک

درایور پرینتر Epson P50 درایور پرینتر Epson P50 برای نصب پرینتر بر روی سیستم کامپیوتر به کار می رود. این دستگاه دیگر تولید نمی شود. سری های جدیدتری از جمله L805 توسط اپسون به بازار عرضه شده است جهت دانلود درایور پرینتر Epson P50 می توانید از طریق زیر اقدام فرمایید: درایور پرینتر Epson P50  تمامی ویندوزهای […] نوشته درایور پرینتر Epson P50 اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت پیروزگر piroozgar می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پیروزگر 155 می باشد.

اخبار گوناگون