روی خط خبر

لیست خبرهای پی جی ما pgma

تعداد کل خبرها از سایت پی جی ما pgma 119 می باشد.

اپوکسی نام دیگر آن پولی پوکساید است اپوکسی یک ترکیب آلی است.

1- مهم ترین ایراد این نوع کفپوش ها لغزندگی آن می باشد.در محیطی که ممکن است مستعد ریختن آب روی زمین باشد ،کفپوش اپوکسی به تنهایی گزینه خوبی نیست شما می توانید بافتی را به کف اضافه کنید تا از لغزندگی جلوگیری کند که معمولا از پاشیدن سیلیس بر روی اپوکسی استفاده می شود.2- این نوع کفپوش در برابر اشعه نور آفتاب بسیار ضعیف می باشد و ممکن است بعد از مدتی کوتاه در اثر تابش نور مستقیم تغییر رنگ دهد و از خاصیت چسبندگی کفپوش کم کند که این امر باعث لایه لایه شدن کفپوش می شود.

نقش فرش در دکوراسیون داخلی می توان گفت که دراکثر مواقع یک فرش مناسب انتخابی طولانی است.

1- اندازه فرش : اطمینان حاصل کنید که فرش شما مقیاس مناسبی برای اتاق شما است.2- رنگ : می دانیم که رنگ در دکوراسیون داخلی خیلی تاثیر بر روحیه بیننده می گذارد پس خیلی یکدست وهمرنگ بودن آن با سایر وسایل های منزل میتواند خسته کننده باشد به همین علت باید نقش و رنگ آن در تضاد با سایر لوازم باشد.3- راحتی : توجه به نوع تار و پودهای فرش جز همان راحتی فرش محسوب می شود که داشتن بافت نرم حس رضایت مندی بیشتری نسبت به فرش های دیگر را القا می کند.4- انتخاب فرش بر اساس نوع کاربری فضا : نوع فضا در انتخاب فرش خیلی...

سقف کاذب برروی سقف اصلی و بر روی تکیه گاه های معلق ارائه می شود

سقف چوبی به دلیل بافت و الگوی طبیعی آن مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه از این نوع سقف های کاذب به طور معمول استفاده می شود زیرا ظاهری دلپذیر به چشم می بخشد.سقف چوبی پر هزینه است ، در مراکز درمانی و بیمارستان ها استفاده نمی شود بلکه در ساختمان های مسکونی و یا کافی شاپ ها قابل نصب است. برای رسیدن به ظاهر مناسب می توان به آنها انواع مختلفی از نقاشی ها را اضافه کرد و یا رنگ آمیزی نمود.

اصول انتخاب و ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی رنگها علاوه بر تاثیر دراحساسات انسانها دارد.

رنگ ها ذاتا دارای دمایی است که در تقسیم بندی به سه بخش تقسیم می شوند :1- رنگ های سرد 2- رنگ های گرم 3- رنگ های خنثیرنگ سرد شامل : قرمز ، نارنجی و زردرنگ سرد شامل : آبی و سبزرنگ خنثی شامل : سفید و خاکستری

المان های موثر در طراحی داخلی از قبیل پوشش دیوار ها و سقف ،نور،رنگ و غیره می باشد.

رنگ یکی از عناصر مهم و تاثیر گذار در زندگی انسان می باشد و حتی موثر بر روح و روان بیننده می باشد.تاثیری که رنگ ها بر زیبایی محیط و روانشناختی انسان ها می گذارند بر هیچکس پوشیده نیست و به راحتی می توان با استفاده از رنگ های زیبا و شاد فضایی آرام بخش را القا کرد.همانگونه که می دانیم با انتخاب طیف رنگ ها می توانیم محیطی را فراهم کرد که استرس و نا امنی را به مخاطب القا کنیم.

استاندارد های مثلث کار در آشپزخانه ،اهمیت و موقعیت آشپزخانه در معماری به عنوان قلب خانه است.

با رعایت کردن استاندارد های مثلث کار در آشپزخانه می توان فضای بهتری را طراحی کنیم.اهمیت و موقعیت آشپزخانه در معماری به گونه ایی است که به عنوان قلب خانه شناخته شده که محل اتفاقات گوناگون می باشد .ما در آشپزخانه وقت بیشتری را صرف می کنیم و شاید تمام کاری که در طول روز انجام می دهیم در ارتباط با فضای آشپزخانه باشد از این رو باید به چیدمان آن و طراحی مثلث کار توجه بیشتری داشته باشیم چرا که جزیره باید در جایی باشد که بخش عمده ایی از کارهای شما انجام می شود .

مبل لاوست فضایی عاشقانه و رمانتیک در اتاق‌های کوچک فراهم می‌کند.

مبل لاوست را می توان در خانه برای زیبا تر کردن دکوراسیون داخلی استفاده کرد یا می توان در باغ و یا گوشه ی دنجی از تراس منزل خود و فضای آزاد به طوری که دو نفر می توانند در حالی که به یکدیگر نگاه می کنند صحبت کنند و یا زمانی که شما نیاز به وسیله ای برای پر کردن فضایی که قابل استفاده نیست دارید، مبل لاوست می تواند گزینه ایی باشد که علاوه بر پر کردن فضا، زیبایی دکوراسیون داخلی را دو چندان کند این ویژگی یک تازگی و نوآوری در طراحی مبلمان است.

رنگ شناسی در طراحی دکوراسیون داخلی در گذشته همانند، فضای داخلی به صورت معمولی بوده

رنگ شناسی رنگ آبی بر دکوراسیون:با رنگآبی می توانید یک دید سرد و شفافی را به نمایش بگذارید.رنگآبی را می توانید برای فضای کار و مدیتیشن استفاده کنید.رنگآبی برای کاهش فشار خون و ضربان قلب است.برای بزرگ کردن فضای داخلی منزل می توانید از سایه روشن آبی استفاده کنید.

میز کنسول مدرن اغلب در برابر یک دیوار قرار میگیرد که جلوه دکوری زیبای

محصولاتی که مشاهده کردید از بهترین نوع های میزهای کنسولی است که طراحی شده است.کارایی میز کنسول ها می تواند بسته به طرح و مدل آنها متفاوت باشد ،بعضی از میز کنسول ها فقط به عنوان دکور مورد استفاده قرار می گیرند اما بعضی از آنها علاوه بر جنبه تزئینی می توان از فضای روی میز برای قرار دادن وسایل تزئینی و یا مجسمه و از طبقه های آن به عنوان جا مجله ایی یا کتاب مورد استفاده قرار بگیرند.این مدل میز کنسول ها می تواتند در کنار وجود طرح و مدل خود، فضا را از طرح های پیچیده و بیش از حد شلوغ نیز دور نگه دارد.

سبک های دکوراسیون داخلی مدرن هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها

این نوع سبک دارای 4 دوره بوده که اعم از : دوره هندسی، کهن یونان، کلاسیک، هلنیشیوه های معماری یونانی به سه دسته تقسیم می شود:دوریسی،ایوانی،کرنتیاستفاده از معماری هندسی بر پایه تناسب و قراردادن فرم سنتوری بر بالای ساختمان از ویژگی های این سبک است. مصالح عمده، آهک، و مرمر سفید،اختراع دولت شهر گام مهمی بود در زندگی شهری. سبک دکوراسیون داخلی رومی و یونانی بر تقارن و تعادل تأکید دارد. معروف ترین نقش در نقوش یونانی، زنجیره یونانی است. رنگ برتر سفید و آبی است. از خصوصیات سبک مدرن یونانی استفاده زیاد از ...

منبع خبرها سایت پی جی ما pgma می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پی جی ما 119 می باشد.

اخبار گوناگون