روی خط خبر

لیست خبرهای پی جی ما pgma

تعداد کل خبرها از سایت پی جی ما pgma 116 می باشد.

اصول انتخاب و ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی رنگها علاوه بر تاثیر دراحساسات انسانها دارد.

رنگ ها ذاتا دارای دمایی است که در تقسیم بندی به سه بخش تقسیم می شوند :1- رنگ های سرد 2- رنگ های گرم 3- رنگ های خنثیرنگ سرد شامل : قرمز ، نارنجی و زردرنگ سرد شامل : آبی و سبزرنگ خنثی شامل : سفید و خاکستری

المان های موثر در طراحی داخلی از قبیل پوشش دیوار ها و سقف ،نور،رنگ و غیره می باشد.

رنگ یکی از عناصر مهم و تاثیر گذار در زندگی انسان می باشد و حتی موثر بر روح و روان بیننده می باشد.تاثیری که رنگ ها بر زیبایی محیط و روانشناختی انسان ها می گذارند بر هیچکس پوشیده نیست و به راحتی می توان با استفاده از رنگ های زیبا و شاد فضایی آرام بخش را القا کرد.همانگونه که می دانیم با انتخاب طیف رنگ ها می توانیم محیطی را فراهم کرد که استرس و نا امنی را به مخاطب القا کنیم.

استاندارد های مثلث کار در آشپزخانه ،اهمیت و موقعیت آشپزخانه در معماری به عنوان قلب خانه است.

با رعایت کردن استاندارد های مثلث کار در آشپزخانه می توان فضای بهتری را طراحی کنیم.اهمیت و موقعیت آشپزخانه در معماری به گونه ایی است که به عنوان قلب خانه شناخته شده که محل اتفاقات گوناگون می باشد .ما در آشپزخانه وقت بیشتری را صرف می کنیم و شاید تمام کاری که در طول روز انجام می دهیم در ارتباط با فضای آشپزخانه باشد از این رو باید به چیدمان آن و طراحی مثلث کار توجه بیشتری داشته باشیم چرا که جزیره باید در جایی باشد که بخش عمده ایی از کارهای شما انجام می شود .

مبل لاوست فضایی عاشقانه و رمانتیک در اتاق‌های کوچک فراهم می‌کند.

مبل لاوست را می توان در خانه برای زیبا تر کردن دکوراسیون داخلی استفاده کرد یا می توان در باغ و یا گوشه ی دنجی از تراس منزل خود و فضای آزاد به طوری که دو نفر می توانند در حالی که به یکدیگر نگاه می کنند صحبت کنند و یا زمانی که شما نیاز به وسیله ای برای پر کردن فضایی که قابل استفاده نیست دارید، مبل لاوست می تواند گزینه ایی باشد که علاوه بر پر کردن فضا، زیبایی دکوراسیون داخلی را دو چندان کند این ویژگی یک تازگی و نوآوری در طراحی مبلمان است.

رنگ شناسی در طراحی دکوراسیون داخلی در گذشته همانند، فضای داخلی به صورت معمولی بوده

رنگ شناسی رنگ آبی بر دکوراسیون:با رنگآبی می توانید یک دید سرد و شفافی را به نمایش بگذارید.رنگآبی را می توانید برای فضای کار و مدیتیشن استفاده کنید.رنگآبی برای کاهش فشار خون و ضربان قلب است.برای بزرگ کردن فضای داخلی منزل می توانید از سایه روشن آبی استفاده کنید.

میز کنسول مدرن اغلب در برابر یک دیوار قرار میگیرد که جلوه دکوری زیبای

محصولاتی که مشاهده کردید از بهترین نوع های میزهای کنسولی است که طراحی شده است.کارایی میز کنسول ها می تواند بسته به طرح و مدل آنها متفاوت باشد ،بعضی از میز کنسول ها فقط به عنوان دکور مورد استفاده قرار می گیرند اما بعضی از آنها علاوه بر جنبه تزئینی می توان از فضای روی میز برای قرار دادن وسایل تزئینی و یا مجسمه و از طبقه های آن به عنوان جا مجله ایی یا کتاب مورد استفاده قرار بگیرند.این مدل میز کنسول ها می تواتند در کنار وجود طرح و مدل خود، فضا را از طرح های پیچیده و بیش از حد شلوغ نیز دور نگه دارد.

سبک های دکوراسیون داخلی مدرن هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها

این نوع سبک دارای 4 دوره بوده که اعم از : دوره هندسی، کهن یونان، کلاسیک، هلنیشیوه های معماری یونانی به سه دسته تقسیم می شود:دوریسی،ایوانی،کرنتیاستفاده از معماری هندسی بر پایه تناسب و قراردادن فرم سنتوری بر بالای ساختمان از ویژگی های این سبک است. مصالح عمده، آهک، و مرمر سفید،اختراع دولت شهر گام مهمی بود در زندگی شهری. سبک دکوراسیون داخلی رومی و یونانی بر تقارن و تعادل تأکید دارد. معروف ترین نقش در نقوش یونانی، زنجیره یونانی است. رنگ برتر سفید و آبی است. از خصوصیات سبک مدرن یونانی استفاده زیاد از ...

سبک های مختلف مبل میتواند به انتخاب مخاطب بسیار کمک کند،تا اتاق نشیمن شما شکیل تر به چشم

Feel Seating System در نگاه اول، شما ممکن است از خودتان بپرسید «این چیست؟» زیرا سیستم صندلی طراحی شده توسط Animi Causa شکل شاد و غیر معمولی دارد. شکل از یک ساختار مولکولی، فرم پایه ای برای تمام اشیاء در جهان الهام گرفته شده است. این سبک از 120 “توپ های مبل” ساخته شده ه با پارچه الاستیک پوشیده شده است. ساختار این مبل به شما اجازه می دهد تا فرم های متعددی را ایجاد کنید.

سبک های دکوراسیون داخلی هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه.

ویژگی های سبک طراحی و دکوراسیون مینیمالیسماین سبک دکوراسیون داخلی دارای نهایت صحت ودقت لازم است و هیچ موضوعی بیش از حد وتکراری نیست،بدون داشتن زمینه گراف و مجلل و همان طور که از اسم آن پیداست تاکیید این سبک بر سادگی و بی آلایشی می باشد.رنگ های مورد استفاده در این سبک امکان دارد خیلی تیره و خسته کننده و یا روشن باشند و یا در بسیاری از موارد ممکن است از رنگ های درخشان و نمایشی استفاده شود.موارد استفاده در این سبک مینیمالیست از اشکال هندسی مثل مربع،مستطیل و دایره می باشد اما سطوح وظواهر همه چیز صاف...

مبل کلاسیک چستر به مبلمانی گفته میشود که از لمسه زیادی در این مبلمان به کار رفته باشد

جزئیات مبل کلاسیک چسترمبل چستر فیلد به این دلیل که ظاهر زیبا و فریبنده ایی دارد باعث شده است که مورد استقبال استفاده کننده گان قرار بگیرد ،این ظاهر شیک بر گرفته از فرم شکیل و لمسه کاری های دقیق و ماهرانه در این نوع مبل میباشد، که درانواع مقرون به صرفه های آن یافت نمی شود.مراحل ساخت مبل چستر فیلد به صورت کاملا دستی میباشد که همین امر موجب فرایندی بسیار طولانی وپیچیده شده است.قطعا انجام این فرایند حساس نیاز به مهارت بالا و دقیق دارد که بتوان یک محصول شکیل و بی نقصی را تولید کرد.بعد از قرار دادن دق...

منبع خبرها سایت پی جی ما pgma می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پی جی ما 116 می باشد.

اخبار گوناگون