روی خط خبر

لیست خبرهای پی جی ما pgma

تعداد کل خبرها از سایت پی جی ما pgma 123 می باشد.

تزئینات دکوری در خانه برای خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

برای تزئینات در دکوراسیون داخلی تنها اکتفا کردن به قفسه های روی دیوار و یا قفسه های کتاب که با چوب ساخته می شوند کافی نیست .باید دقت داشت که از تزئینات دکوری که به صورت معمولی در اکثر خانه ها وجود دارند صرف نظر کنیم در واقع باید به دنبال ایده جدید و بروز بود تا بتوان فضای منزل شیک را داشته باشیم.

کمد لباس کم جا از نظر روند شکلی با توجه به پارتیشن بندی سه گانه آن متفاوت است.

کمد لباس با توجه به روند سریع که در طی این چند وقت داشته است تبدیل به یک کمد لباس کم جا اما در عین حال جادار شده است .کمد کم جا مستعد داشتن چند دلیل اصلی است . اما با توجه به برخی از شرایط که در اکثر منازل امروزه وجود دارد می توان گفت به علت مرتب نبودن فضای اتاق و نداشتن فضای زیاد برای داشتن دراور و کمدهای بزرگ این موضوع جای خود را به کمدهای کم جا داده است .

روتختی و رختخواب شما در مورد شما چیزهای زیادی می گوید،چه تختخواب را خودتان ساخته باشید

1- روتختی را انتخاب نمایید که از نظر رنگ با کل اتاق خوابتان هماهنگی داشته باشد.2- برای تزئین تخت خواب توصیه می کنیم که بهترین و مرغوب ترین آن ها را لحاظ جنس انتخاب کنید چرا که سهم زیادی از زیبایی اتاق شما به نوع و رنگ روکش تخت شما مربوط می باشد.3- هنگام خرید ملافه باید به سایز تخت توجه کرد زیرا که ابعاد همه تخت ها با هم یکی نیستند پس باید در نظر داشت تا با توجه به استاندارد تشک روتختی خود را انتخاب کنید.

دیوار متحرک یا همان دیوار جابجایی یکی از بهترین سیستم دیوارهای سیارو انعطاف پذیراست .

در دکوراسیون داخلی ، دیوار متحرک به شما کمک می کند تا هروقت بخواهید بتوانید فضا را به یک محیط محرمانه و یا غیر محرمانه تبدیل کرد .این روند برای یک رویکرد اساسی متفاوت باقی می ماند روشی که جایگزین استراتژی گیج کننده نوع سیستم مبلمان یا دیوارهای ثابت شود.

اپوکسی نام دیگر آن پولی پوکساید است اپوکسی یک ترکیب آلی است.

1- مهم ترین ایراد این نوع کفپوش ها لغزندگی آن می باشد.در محیطی که ممکن است مستعد ریختن آب روی زمین باشد ،کفپوش اپوکسی به تنهایی گزینه خوبی نیست شما می توانید بافتی را به کف اضافه کنید تا از لغزندگی جلوگیری کند که معمولا از پاشیدن سیلیس بر روی اپوکسی استفاده می شود.2- این نوع کفپوش در برابر اشعه نور آفتاب بسیار ضعیف می باشد و ممکن است بعد از مدتی کوتاه در اثر تابش نور مستقیم تغییر رنگ دهد و از خاصیت چسبندگی کفپوش کم کند که این امر باعث لایه لایه شدن کفپوش می شود.

نقش فرش در دکوراسیون داخلی می توان گفت که دراکثر مواقع یک فرش مناسب انتخابی طولانی است.

1- اندازه فرش : اطمینان حاصل کنید که فرش شما مقیاس مناسبی برای اتاق شما است.2- رنگ : می دانیم که رنگ در دکوراسیون داخلی خیلی تاثیر بر روحیه بیننده می گذارد پس خیلی یکدست وهمرنگ بودن آن با سایر وسایل های منزل میتواند خسته کننده باشد به همین علت باید نقش و رنگ آن در تضاد با سایر لوازم باشد.3- راحتی : توجه به نوع تار و پودهای فرش جز همان راحتی فرش محسوب می شود که داشتن بافت نرم حس رضایت مندی بیشتری نسبت به فرش های دیگر را القا می کند.4- انتخاب فرش بر اساس نوع کاربری فضا : نوع فضا در انتخاب فرش خیلی...

سقف کاذب برروی سقف اصلی و بر روی تکیه گاه های معلق ارائه می شود

سقف چوبی به دلیل بافت و الگوی طبیعی آن مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه از این نوع سقف های کاذب به طور معمول استفاده می شود زیرا ظاهری دلپذیر به چشم می بخشد.سقف چوبی پر هزینه است ، در مراکز درمانی و بیمارستان ها استفاده نمی شود بلکه در ساختمان های مسکونی و یا کافی شاپ ها قابل نصب است. برای رسیدن به ظاهر مناسب می توان به آنها انواع مختلفی از نقاشی ها را اضافه کرد و یا رنگ آمیزی نمود.

اصول انتخاب و ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی رنگها علاوه بر تاثیر دراحساسات انسانها دارد.

رنگ ها ذاتا دارای دمایی است که در تقسیم بندی به سه بخش تقسیم می شوند :1- رنگ های سرد 2- رنگ های گرم 3- رنگ های خنثیرنگ سرد شامل : قرمز ، نارنجی و زردرنگ سرد شامل : آبی و سبزرنگ خنثی شامل : سفید و خاکستری

المان های موثر در طراحی داخلی از قبیل پوشش دیوار ها و سقف ،نور،رنگ و غیره می باشد.

رنگ یکی از عناصر مهم و تاثیر گذار در زندگی انسان می باشد و حتی موثر بر روح و روان بیننده می باشد.تاثیری که رنگ ها بر زیبایی محیط و روانشناختی انسان ها می گذارند بر هیچکس پوشیده نیست و به راحتی می توان با استفاده از رنگ های زیبا و شاد فضایی آرام بخش را القا کرد.همانگونه که می دانیم با انتخاب طیف رنگ ها می توانیم محیطی را فراهم کرد که استرس و نا امنی را به مخاطب القا کنیم.

استاندارد های مثلث کار در آشپزخانه ،اهمیت و موقعیت آشپزخانه در معماری به عنوان قلب خانه است.

با رعایت کردن استاندارد های مثلث کار در آشپزخانه می توان فضای بهتری را طراحی کنیم.اهمیت و موقعیت آشپزخانه در معماری به گونه ایی است که به عنوان قلب خانه شناخته شده که محل اتفاقات گوناگون می باشد .ما در آشپزخانه وقت بیشتری را صرف می کنیم و شاید تمام کاری که در طول روز انجام می دهیم در ارتباط با فضای آشپزخانه باشد از این رو باید به چیدمان آن و طراحی مثلث کار توجه بیشتری داشته باشیم چرا که جزیره باید در جایی باشد که بخش عمده ایی از کارهای شما انجام می شود .

منبع خبرها سایت پی جی ما pgma می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پی جی ما 123 می باشد.

اخبار گوناگون