روی خط خبر

لیست خبرهای اتاق otag

تعداد کل خبرها از سایت اتاق otag 1568 می باشد.

مدل ویترین آشپزخانه در انواع درب دار شیشه ای و بدون درب

کابینت های آشپزخانه اکثر شکل و اندازه ای شبیه به هم دارند، در این بین شاید تنها مدل ویترین آشپزخانه با سایر کابینت ها فرق داشته باشد. اشتباه نیست اگر بگوییم که آشپزخانه های زیادی در خانه های ایرانی با رنگ های سرد و خنثی […] نوشته مدل ویترین آشپزخانه در انواع درب دار شیشه ای و بدون درب اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

لذت یک خواب راحت با طراحی اتاق خواب جدید

طراحی اتاق خواب آرامش بخش شما نیز مانند هر فرد دیگری دوست دارید که طراحی اتاق خواب به صورت فضایی آرامش بخش باشد که بیش از هر چیزی استراحت شبانه خود را در آن داشته باشید. فراتر از این، هدف از طراحی و دکوراسیون اتاق […] نوشته لذت یک خواب راحت با طراحی اتاق خواب جدید اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

بهترین مدل های تکسچر دیوار داخلی در دکوراسیون مدرن و امروزی

رنگ آمیزی دیوار معمولا اولین فکری است که موقع تزیین دکوراسیون داخلی به ذهن ما خطور می کند. اما در این بین اغلب مدل های تکسچر دیوار داخلی مورد توجه قرار نمی گیرد. در صورتی که استفاده از چنین روش زیبایی در تزیین دکوراسیون منزل، […] نوشته بهترین مدل های تکسچر دیوار داخلی در دکوراسیون مدرن و امروزی اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

چیدمان منزل ال بهمراه پلان کف سازی و دکوراسیون داخلی کامل

  طرح و نقشه خانه تاثیر بسیار زیادی بروی حالت دکوراسیون و چیدمان داخلی خواهد داشت. چیدمان منزل ال از جمله طرح هایی است که انجام درست و دقیق آن نتیجه ایی بسیار زیبا و عالی در پی خواهد داشت طوری که خانه های معمولی حسرت داشتن […] نوشته چیدمان منزل ال بهمراه پلان کف سازی و دکوراسیون داخلی کامل اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

مدل های جالب ساخت کلبه کوچک در دل طبیعت دور از شهر و روستا

یکی از راه های موثر در کاهش هزینه های جانبی در ساختمان سازی، کار در مساحت های کم است. ساخت کلبه کوچک از این جهت که نیاز به زمین و مصالح کم دارد، نه تنها یک فکر اقتصادی و هوشمندانه، بلکه بنفع محیط زیست نیز […] نوشته مدل های جالب ساخت کلبه کوچک در دل طبیعت دور از شهر و روستا اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

بررسی طراحی رستوران و کافی شاپ در ایران / کافه کاراکتر

طراحی فضاهای عمومی برای اینکه همه پسند و دعوت کننده باشند، باید ارتباطی قوی با مردم برقرار کنند. طراحی رستوران و کافی شاپ نیز بخاطر عمومی بودن از همین اصل پیروی می کند. رستوران باید بقدری روی فرد تاثیر بگذارد که او را مجاب به […] نوشته بررسی طراحی رستوران و کافی شاپ در ایران / کافه کاراکتر اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

اتاق خواب به سبک روستیک با نحوه انتخاب و چینش وسایل مناسب

سبک روستیک از جمله سبک هایی شناخته می شود که روز به روز طرفداران بیشتری را به سمت خود می کشد. بسیاری این سبک دکوراسیون را جنبشی در برابر رنگ های سرد دکوراسیون های مینیمال و مدرن می دانند که در چندین سال گذشته انتخاب […] نوشته اتاق خواب به سبک روستیک با نحوه انتخاب و چینش وسایل مناسب اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

طراحی داخلی نقاط کانونی خانه با شومینه فلزی

سبک صنعتی شومینه فلزی در طراحی های آن شومینه فلزی، عموماً ویژگی های یکدست و دلپذیری به فضای یک اتاق می دهد. آن ها گرما را به فضا اضافه می کنند و نه فقط گرمای فیزیکی که گرمای اتمسفر را. البته، سبک این شومینه نیز […] نوشته طراحی داخلی نقاط کانونی خانه با شومینه فلزی اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

چگونه یک دکوراسیون با سبک استوایی داشته باشیم؟

سبک استوایی بدون زندگی در کنار ساحل به دست آوردن سبک  استوایی در تزیین دکوراسیون خانه کاملاً ممکن است. این که ما واقعاً در یک بهشت ​​ساحلی زندگی کنیم یا فقط آرزوی انجام این کار را داشته باشیم، در هر حال، می توانیم وانمود کنیم که […] نوشته چگونه یک دکوراسیون با سبک استوایی داشته باشیم؟ اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

جدیدترین و زیباترین مدل های مبل چرم در چیدمان دکوراسیون منزل

هنگامی که دکوراسیون نشیمن یا پذیرایی را با مبل چرم تزیین می کنید به یکباره کلاس، زیبایی و کیفیت را برای محیط مورد نظر به ارمغان آورده اید. مبل های چرم را می شود از انواع بسیار تاثیر گذار در میان نمونه های دیگر حساب نمود. جالب […] نوشته جدیدترین و زیباترین مدل های مبل چرم در چیدمان دکوراسیون منزل اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اتاق otag می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اتاق 1568 می باشد.

اخبار گوناگون