روی خط خبر

لیست خبرهای اتاق otag

تعداد کل خبرها از سایت اتاق otag 357 می باشد.

از صفر تا صد طراحی نمای رستوران [ 12 ایده کاربردی ]

طراحی نمای رستوران یکی از مهم ترین مسائل به شمار می رود. امروز که رستوران دارها با چالش جذب مشتری روبرو هستند، طراحی نمای رستوران می تواند به امر بازاریابی آن ها کمک ویژه و موثری کند. ما در این مقاله قصد داریم به همه مسائل پیرامون طراحی نمای خارجی […] نوشته از صفر تا صد طراحی نمای رستوران [ 12 ایده کاربردی ] اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

خرید ارزان چراغ مطالعه فلز پلاستیک قرمز [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019

چراغ مطالعه فلز پلاستیک قرمز وسیله ای با نور بسیار مناسب جهت مطالعه کردن های طولانی مدت است. جنس حباب یا کلاهک و همچنین پایه چراغ مطالعه فلز پلاستیک قرمز از فلز با کیفیت تهیه شده است اما جنس گردنی منعطف آن که در تمامی جهات قابل گردش و تنظیم است از پلاستیک می باشد. نوشته چراغ مطالعه فلز پلاستیک قرمز اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

محبوب‌ترین ترندهای دکوراسیون زمستانی [ در سال 2019 ]

با آنکه در گرم ترین فصل سال به سر می بریم، اما، بسیاری از طراحان و کمپانی ها دست به کار شده اند تا ترندهای مطرح دکوراسیون زمستانی را مطرح کنند. به همین دلیل، ما قصد داریم این مقاله را به بررسی های حول طراحی و دکوراسیون داخلی زمستان 2019 […] نوشته محبوب ترین ترندهای دکوراسیون زمستانی [ در سال 2019 ] اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

با [ 5 اصل ] اجرا و طراحی دیوار کناف آشنا شوید

طراحی دیوار کناف یکی از مهم ترین انواع طراحی به شمار رفته که به دلیل متریال آن همواره مورد توجه قرار گرفته است. ویژگی های مثبت و مزایای طراحی به وسیله متریال و مصالح کناف به قدری زیاد و گسترده است که مجالی برای بیان تمام آن ها […] نوشته با [ 5 اصل ] اجرا و طراحی دیوار کناف آشنا شوید اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

خرید ارزان کارت پستال مدل کاشتنی طرح تولدت مبارک زیبا [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019

کارت پستال مدل کاشتنی طرح تولدت مبارک زیبا یکی از بامزه ترین و البته با ارزش ترین هدایای موجود است. در این کارت پستال مدل کاشتنی طرح تولدت مبارک زیبا چندین بذر واقعی گنجانده شده که فرد هدیه گیرنده می تواند آن را در گلدانی کاشته و از رشدش لذت ببرد. نوشته کارت پستال مدل کاشتنی طرح تولدت مبارک زیبا اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

8 مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون [ معرفی و بررسی ]

در حالی که بسیاری از ساکنین منازل تمایل دارند طراحی و دکوراسیون داخلی صورتی رنگ را امتحان کنند، اما، ترس از لوث شدن فضا ممکن است آن ها را از تحقق چنین رویایی دور کند. ما در این مقاله قصد داریم انواع مکمل رنگ صورتی در […] نوشته 8 مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون [ معرفی و بررسی ] اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

خرید ارزان چراغ مطالعه گیره ای مدرن [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019

چراغ مطالعه گیره ای مدرن را می توان با نصب کردن در هر کنجی و هر قسمتی از میز به راحتی استفاده کرد. همچنین با توجه به متحرک بودن و قابل تنظیم بودن گردنه و بدنه چراغ مطالعه گیره ای مدرن می توان از آن به عنوان چراغی همه فن حریف و همه کاره استفاده کرد. نوشته چراغ مطالعه گیره ای مدرن اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

خرید ارزان چراغ مطالعه شعاع الکتریک سفید جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019

چراغ مطالعه شعاع الکتریک سفید جدید همراه با حباب نسبتاً بزرگ جهت تنظیم مناسب نور بر روی سطح در حال مطالعه می باشد. چراغ مطالعه شعاع الکتریک سفید جدید محصولی با ارتفاع مناسب و همچنین نوری ایده آل جهت استفاده در هر موقعیتی می باشد. نوشته چراغ مطالعه شعاع الکتریک سفید جدید اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

خرید ارزان چراغ مطالعه روژ 5 وات گیره دار شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019

چراغ مطالعه روژ 5 وات گیره دار شیک دارای ظاهری زیبا و براق همراه با گیره ای مقاوم جهت متصل و ثابت کردن در حاشیه میزتحریر و حتی میز کار می باشد. می توان از چراغ مطالعه روژ 5 وات گیره دار شیک در هر شرایطی و با هر موقعیتی به خوبی برای نورافشانی استفاده کرد. نوشته چراغ مطالعه روژ 5 وات گیره دار شیک اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

خرید ارزان چراغ مطالعه اسکای ساده و زیبا [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019

چراغ مطالعه اسکای ساده و زیبا دارای اهرم و بدنه ای کاملاً استوار و کشیده جهت استفاده بر روی میز مطالعه، میز مهندسی و همچنین استفاده در انواع کارگاه و پژوهشگاه می باشد. گردنه چراغ مطالعه اسکای ساده و زیبا متحرک است و قابلیت نورافشانی در هر زاویه ای را خواهد داشت. نوشته چراغ مطالعه اسکای ساده و زیبا اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اتاق otag می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اتاق 357 می باشد.

اخبار گوناگون