روی خط خبر

لیست خبرهای اتاق otag

تعداد کل خبرها از سایت اتاق otag 91 می باشد.

39 مدل میز لپ تاپ بسیار زیبا و مدرن [در سال جدید]

این روز ها کامپیوتر و لپ تاپ جزو وسایلی است ک در اکثر خانه ها از آن استفاده میشود و بیشتر افراد ساعات طولانی از آن استفاده میکنند در کنار آن نشستن به طور نا درست عوارضی مانند ضایعات چشمی، سردرد، کمردرد و فشار در […] نوشته 39 مدل میز لپ تاپ بسیار زیبا و مدرن [در سال جدید] اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

34 مدل پرده اتاق کودک بسیار زیبا و شیک[درسال 2019]

یکی از مهم ترین کار یک کودک استراحت و خواب مناسب است. اگر کودک به طور منظم در طول روز بخوابد به سلامتی آن تاثیر بسیار زیادی دارد است. اما اگر کودک خواب مناسب نداشته باشد میتوانید باعث بروز بیماری های مختلف باشد. پس برای […] نوشته 34 مدل پرده اتاق کودک بسیار زیبا و شیک[درسال 2019] اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

34 مدل میز تلویزیون زیبا و بی نظیر [درسال جدید]

تلویزیون یکی از وسایل هایی است که امروزه در همه ی خانه ها دیده میشود. و یکی از وسایل هایی که تقریبا مورد نیاز همه درخانه است و اگر در یک خانه تلویزیون وجود نداشته باشد نشان دهنده ی کامل نبودن دکوراسیون داخلی آن است. […] نوشته 34 مدل میز تلویزیون زیبا و بی نظیر [درسال جدید] اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

38 مدل آینه اتاق پذیرایی بسیار زیبا و مدرن

همه ی افراد در طول روز برای آرایش و یا مرتب کردن مو ویا لباس خود در جلوی آینه هستند.پس تقریبا در همه ی بخش های خانه ویا ادارات به آینه نیاز دارید. درهمه ی خانه های امروزی یک آینه وجود دارد که بیشتر افراد […] نوشته 38 مدل آینه اتاق پذیرایی بسیار زیبا و مدرن اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

خرید صندلی ارزان

انواع صندلی می تواند نگاهی ویژه به اتاق پذیرایی ما دهند. با اضافه کردن صندلی به اطراف مبلمان، صندلی غذاخوری، صندلی مطالعه و هر صندلی دیگری، نوع استایل اتاقتان را می توانید مدرن، سنتی، فلزی یا هر استایلی که مد نظر دارید بنمایید. صندلی عنصری […] نوشته خرید صندلی ارزان اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

37 مدل نرده پلکان بسیار زیبا و شیک

امروزه در بیشتر خانه های بزرگ و یا اداره ها از پله استفاده میکنند.در قدیم این پله ها مانند پله بیرونی ساختمان ساده طراحی میشد اما امروزه با پیشرفت در زمینه ی طراحی داخلی خانه پله های مختلف در انواع طرح ها ساخته میشود.یکی از […] نوشته 37 مدل نرده پلکان بسیار زیبا و شیک اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

36 مدل ساعت دیواری بسیار زیبا و بی نظیر [درسال 2019]

زمان یکی از مهم ترین چیزی است که در طول روز باید از آن اطلاع داشته باشیم.برای کسانی که کارمند هستند و یا برای همه ی کار های خود برنامه ریزی کرده اند به زمان بیشتر از سایر افراد نیاز دارند.در قدیم به علت نبودن […] نوشته 36 مدل ساعت دیواری بسیار زیبا و بی نظیر [درسال 2019] اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

35 مدل تخت خواب کودک زیبا و منحصر به فرد

یکی از مهم ترین کار کودکان خواب است.زیرا خواب مناسب کودک تاثیر زیادی در سلامتی آن دارد.پس باید یک جای مناسب برای کودک درست کنید که بتواند به خوبی و راحتی در آنجا استراحت کند.همه ی افراد بعد از یک روز پرکار دنبال یک جایی […] نوشته 35 مدل تخت خواب کودک زیبا و منحصر به فرد اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

36مدل میز تحریر کودک بسیار شیک و زیبا [در سال جدید]

همه ی افراد سعی میکنند وقتی یک کودک دارند هر وسایلی که نیاز دارند را فراهم کنند وسایل های لازم یک کودک عروسک و یا تخت خواب است اما وقتی کودک بزرگ میشود و به تحصیلات را شروع میکند وسایل هایی که  لازم دارد بیشتر […] نوشته 36مدل میز تحریر کودک بسیار شیک و زیبا [در سال جدید] اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

37 مدل تزئین دکوراسیون بالکن کوچک زیبا و شیک [در سال جدید]

امروزه بدلایل مختلف مانند گران بودن زمین ها در شهر های بزرگ خانه هارا کوچک میسازند و بیشتر خانه ها اصلا حیاط ندارندو بجای حیاط بالکن میگذارند بالکن مانند سایر بخش های خانه است اگر به فکر یک دکوراسیون شیک و زیبا برای خانه ی […] نوشته 37 مدل تزئین دکوراسیون بالکن کوچک زیبا و شیک [در سال جدید] اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اتاق otag می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اتاق 91 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون