روی خط خبر

لیست خبرهای نازبو nazboo

تعداد کل خبرها از سایت نازبو nazboo 83 می باشد.

دیوار سبز یا گرین وال چیست؟ - گیاهان مناسب برای دیوار سبز

دیوار سبز “Green wall” یا نمای سبز همان فضای سبزی است که به صورت عمودی ( دیوار سبز عمودی ) و مستقل و یا بر روی یک دیوار شکل می گیرد. دیوار های سبز در خیلی از نقاط به صورت طبیعی به وجود آمده اند همانند رشد و گسترش گیاه مو چسب بر روی نمای ساختمانهای […] نوشته دیوار سبز یا گرین وال چیست؟ اولین بار در نازبو | پایگاه اطلاع رسانی گل و گیاه و لوازم وابسته. پدیدار شد.

ایجاد مسیر باغی - باغ آرایی - تزیین باغچه

اگر حیاط خلوت خانه شما به خاطر فراوانی چمن ها به باغ وسیعی تبدیل شده و این باعث می شود که هنگام راه رفتن برخی گیاهان آسیب ببینند ما برای شما یک پیشنهاد خوب داریم. ایجاد یک مسیر باغی علاوه بر این که از آسیب رسیدن به گیاهان جلوگیری می کند یک ایده بسیار خوب […] نوشته آموزش ساخت مسیر باغی در حیاط خانه اولین بار در نازبو | پایگاه اطلاع رسانی گل و گیاه و لوازم وابسته. پدیدار شد.

تزیین فضا با کاکتوس و ساکولنتها

تزیین فضا با گیاهان گوشتی و کاکتوسها بسیار آسان است و بخاطر تنوع زیاد رنگ ، اندازه و شکل برگ از آنها می توان برای تزیین فضا های کوچک و بزرگ استفاده کرد. در واقع قابلیت منحصر به فرد این گیاهان، پرورش یافتن در مکان هایی است که گیاهان دیگر را نمی توانید پرورش دهید. یکی دیگر از مزیت های این گیاهان […] نوشته تزیین فضا با گیاهان گوشتی اولین بار در نازبو | پایگاه اطلاع رسانی گل و گیاه و لوازم وابسته. پدیدار شد.

15 گل مناسب محل کار

۱۵ گیاه مناسب محل کار عنوان مقاله ایست که امروز قصد داریم آنرا بررسی و به شما همراهان همیشگی “نازبو” معرفی کنیم. دفتر کار محیطی است که ساعت ها وقت خود را در آن می گذرانید و چند عدد گل و گیاه زیبا می تواند روحیه شما را به خوبی مثبت کند. گیاهانی که به نور مطلق […] نوشته ۱۵ گیاه مناسب محل کار اولین بار در نازبو | پایگاه اطلاع رسانی گل و گیاه و لوازم وابسته. پدیدار شد.

6 گیاه بالارونده آپارتمانی - گیاهان رونده آپارتمانی

گیاهان بالارونده خانگی دسته ای از گیاهان هستند که رشد طولی خوبی دارند و ارتفاع آنها به سرعت زیاد شود. با توجه به اینکه گیاه بالارونده رشد سریعی دارند، نمی توان آنها را به حال خود رها کرد. این گیاهان با استفاده از قیم و هدایت کننده ها می توانند سطح مورد نظر شما را بپوشانند یا از دیوار یا ستون […] نوشته ۶ گیاه بالارونده آپارتمانی اولین بار در نازبو | پایگاه اطلاع رسانی گل و گیاه و لوازم وابسته. پدیدار شد.

درختچه های سایه دوست - درختچه های مقاوم به نور کم

درختچه های سایه نشین گیاهانی هستید که برای رشد در نور غیر مستقیم خورشید سازگار شده اند. آن ها گیاهان ایده آل سایه دوست هستند که به طور طبیعی در نور غیر مستقیم آفتاب رشد می کنند. درختچه های سایه نشین خود را با نور کمتری بخوبی وفق می دهند و به طور معمول رشد […] نوشته درختچه های سایه نشین را بیشتر بشناسیم اولین بار در نازبو | پایگاه اطلاع رسانی گل و گیاه و لوازم وابسته. پدیدار شد.

راهنمای نگهداری ، پرورش و انواع هرس بونسای

بونسای (Bonsai) چیست؟ ”بون” به معنی درخت و”سای” به معنی گلدان کم عمق می باشد. بونسای یا بنسای، یک واژه ژاپنی است که حدود یک قرن پیش از واژه چینی “بونسای” اقتباس و ساخته شده است.در حقیقت بونسای یک روش پرورش گیاهان پاکوتاه است. پاکوتاهی با هرس و پرورش گیاهان در ظرف های کم عمق حاصل می شود. […] نوشته آشنایی بیشتر با بونسای اولین بار در نازبو | پایگاه اطلاع رسانی گل و گیاه و لوازم وابسته. پدیدار شد.

گیاهان پاییزی | گلهای باغچه ای فصل پاییز | گل های مقاوم به سرما

گیاهان پاییزی : با فرا رسیدن پاییز، خیلی ها فکر می کنند که دیگر نمی توان از گل و گیاه نگهداری کرد و فصل آن به اتمام رسیده است. اگر شما هم این طور تصوری دارید باید این خیال باطل را از خود دور کنید. پاییز نیز گیاهان زیبای مخصوص به خود را دارد که با شروع این […] نوشته پاییز را به خانه بیاوریم اولین بار در نازبو | پایگاه اطلاع رسانی گل و گیاه و لوازم وابسته. پدیدار شد.

مجله خانه و باغچه

مجله خانه و باغچه ، مجله ای آمریکایی است که توسط انتشارات Conde Nast و با موضوع طراحی داخلی، سرگرمی و باغبانی و در سال ۱۹۰۱ و توسط معمارانی اهل پنسیلوانیا و فیلادلفیا انتشار یافت. این مجله زمانی که مالک انتشارات معظم کند نست، آقای کند مونتروز نست در ۱۹۱۱ آن را خریداری نمود بخشی […] نوشته دانلود مجله خانه و باغچه ( House & Garden) جولای ۲۰۱۶ نسخه استرالیا اولین بار در نازبو | پایگاه اطلاع رسانی گل و گیاه و لوازم وابسته. پدیدار شد.

دانلود مجله خانه و باغچه ( house & garden) فوریه 2016 نسخه استرالیا - نازبو

خانه و باغچه، مجله ای آمریکایی است که توسط انتشارات Conde Nast و با موضوع طراحی داخلی، سرگرمی و باغبانی و در سال ۱۹۰۱ و توسط معمارانی اهل پنسیلوانیا و فیلادلفیا انتشار یافت. این مجله زمانی که مالک انتشارات معظم کند نست، آقای کند مونتروز نست در ۱۹۱۱ آن را خریداری نمود بخشی از امپراطوری […] نوشته دانلود مجله خانه و باغچه ( House & Garden) فوریه ۲۰۱۶ نسخه استرالیا اولین بار در نازبو | پایگاه اطلاع رسانی گل و گیاه و لوازم وابسته. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت نازبو nazboo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت نازبو 83 می باشد.

اخبار گوناگون