روی خط خبر

لیست خبرهای مکعب mokaabgroup

تعداد کل خبرها از سایت مکعب mokaabgroup 20 می باشد.

طراحی اداری در سال 2018

طراحی اداری در حال تغییرات گسترده ای است. البته تقصیر شما نیست (تنها در حال پیروی از مد روز بوده اید. اما اگر طراحی اداری شما دارای عناصر اشتباهی باشد؛ شاید وقت... نوشته طراحی اداری در سال ۲۰۱۸ اولین بار در . پدیدار شد.

آیا کابین اداری و فضای کار شخصی دوباره در حال باب شدن است

شاید وقت آن باشد که طراحی دکوراسیون اداری خود را دوباره به سمت فضاهای خصوصی و شخصی سازی شده مثل کابین اداری هدایت کنید. در طی مراسم NeoCon امسال، یعنی... نوشته آیا کابین اداری و فضای کار شخصی دوباره در حال باب شدن است اولین بار در . پدیدار شد.

مشکلات استفاده از میز اداری اشتراکی یا میز کار داغ

این روزها مبحث استفاده از میز اداری اشتراکی یا همان میز کار داغ، در حوزه طراحی دکوراسیون اداری بسیار داغ شده است. بسیاری از طراحان دکوراسیون اداری معتقدند که این... نوشته مشکلات استفاده از میز اداری اشتراکی یا میز کار داغ اولین بار در . پدیدار شد.

مزایا و معایب استفاده از میز اداری اختصاصی برای کارمندان

طراحی دفاتر کار در حال تکامل است؛ تا گزینه های بیشتر و امکانات بهتری را شامل شود. اما اگر به اندازه کافی برای همه کارکنان صندلی و میز اداری اختصاصی نداشته... نوشته مزایا و معایب استفاده از میز اداری اختصاصی برای کارمندان اولین بار در . پدیدار شد.

با مبلمان اداری آکوستیک کارایی کارکنان را افزایش دهید

داشتن ساعات اداری آرام و لذت بخش می تواند بسیار خوشایند باشد؛ اما اگر شما هنوز سر و صدای زیادی در محل کار خود احساس می کنید، ارتقای مبلمان خود را با توجه... نوشته با مبلمان اداری آکوستیک کارایی کارکنان را افزایش دهید اولین بار در . پدیدار شد.

طراحی مناسب برای منطقه و میز پذیرش

میز پذیرش یکی از انواع میز اداری است؛ که انتخاب آن از دیدگاه مشتری مداری و بازاریابی بسیار مهم است. همانطور که قبلا گفته شد، شما فقط یک فرصت برای ایجاد... نوشته طراحی مناسب برای منطقه و میز پذیرش اولین بار در . پدیدار شد.

سه راز مهم در طراحی دکوراسیون اداری شاد برای کارکنان

طراحی دکوراسیون اداری شاد می تواند با تغییراتی اندک و ساده شکل بگیرد؛ و دنیایی متفاوت را ایجاد کند. در طول سال های گذشته مفهوم تعادل بین کار و زندگی تغییر کرده... نوشته سه راز مهم در طراحی دکوراسیون اداری شاد برای کارکنان اولین بار در . پدیدار شد.

تاثیر گیاهان در دکوراسیون اداری دفتر کار

راه های زیادی برای افزایش بهره وری با استفاده از انواع تکنولوژی ها وجود دارد. با این حال در کنار این موارد هنوز هم برای بهبود سبک زندگی کاری کارکنان می توان از روش های... نوشته تاثیر گیاهان در دکوراسیون اداری دفتر کار اولین بار در . پدیدار شد.

اهمیت پارتیشن اداری بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید

اهمیت پارتیشن اداری دلایل گوناگونی دارد. در نگاه اول پارتیشن های اداری ممکن است فقط یک افزودنی خوب برای دفتر بنظر برسند. اما مزایای پارتیشن اداری بیش از این موارد است.... نوشته اهمیت پارتیشن اداری بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید اولین بار در . پدیدار شد.

موقعیت میز اداری بر اساس فنگ شویی در دکوراسیون اداری

آیا موقعیت میز اداری شما از نظر اصول فنگ شویی در جای مناسبی از دکوراسیون اداری قرار دارد؟ آیا با مفهوم فنگ شویی آشنا هستید؟ در این نوشته وب سایت مکعب... نوشته موقعیت میز اداری بر اساس فنگ شویی در دکوراسیون اداری اولین بار در . پدیدار شد.

منبع خبرها سایت مکعب mokaabgroup می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت مکعب 20 می باشد.

اخبار گوناگون