روی خط خبر

لیست خبرهای مکعب mokaabgroup

تعداد کل خبرها از سایت مکعب mokaabgroup 77 می باشد.

راه‌هایی برای بزرگ نشان دادن اتاق کار کوچک

راه کارهای زیادی وجود دارد برای این که اتاق کار کوچک را به دفترهای بزرگ تر تبدیل کنیم. برای مثال در خیلی از مواقع دیوارهای میانی برداشته می شود. با این کار در... نوشته راه هایی برای بزرگ نشان دادن اتاق کار کوچک اولین بار در خانه. پدیدار شد.

راهکارهایی برای طراحی محیط اداری

برای جدید کردن طراحی محیط اداری خود باید نیازسنجی کنید. گاهی این تغییر تنها برای عوض شدن حالات روانی و تغییر سطح انرژی برای کارمندان است. اما اگر این تغییر... نوشته راهکارهایی برای طراحی محیط اداری اولین بار در خانه. پدیدار شد.

ویژگی محیط کار استاندارد - مکعب

استانداردهای موجود در محیط کار باعث می شود انگیزه شما در شغلتان بیشتر شود. زمانی که وارد بازار کار می‎شوید متوجه استانداردهای لازم برای محیط کاری خواهید شد. طی چند سال... نوشته ویژگی محیط کار استاندارد اولین بار در خانه. پدیدار شد.

نکاتی برای انتخاب مبلمان اداری مدرن

یک طراحی مدرن در محیط کار نیازمند وجود مبلمان اداری مدرن هم هست. وجود وسایل مدرن، محیط کار به روزی برای شما ایجاد می کند. به این ترتیب که اگر فردی... نوشته نکاتی برای انتخاب مبلمان اداری مدرن اولین بار در خانه. پدیدار شد.

تاثیر ورزش در محل کار

حتما برایتان پیش آمده که لابه لای کار درد جسمی به سراغتان بیاید که از شدت آن یا مجبور به خوردن مسکن های قوی شوید و یا آن قدر درد امانتان را ببرد... نوشته تاثیر ورزش در محل کار اولین بار در خانه. پدیدار شد.

مراقبت از چشم در هنگام کار با کامپیوتر

محدود بودن ساعت استراحت در برخی مشاغل که دائما با سیستم های کامپیوتری سروکار دارند، یک خطر بزرگ برای سلامتی چشم است. گاهی اوقات به دلیل حساس بودن شرایط کاری، آن... نوشته مراقبت از چشم در هنگام کار با کامپیوتر اولین بار در خانه. پدیدار شد.

فواید یادداشت نویسی در محل کار

برای همه ما پیش آمده که غرق کاری هستیم، همان لحظه همکارمان نکته ای را می گوید، و یا تلفنمان زنگ می خورد. این صحبت های پی در پی باعث می شود تمرکزمان روی کار... نوشته فواید یادداشت نویسی در محل کار اولین بار در خانه. پدیدار شد.

موس پد طبی، محافظ مچ دست شما

زمانی که قرار است مدت زیادی در طول روز را پشت سیستم قرار بگیرید باید به همه جزئیات این کار توجه کنید. گاهی با یک وسیله ارزان قیمت گامی برای... نوشته موس پد طبی و محافظت از مچ دست اولین بار در خانه. پدیدار شد.

پایه مانیتور، یک قدم برای سلامتی شما

وجود برخی وسایل در عین مهم بودن، به چشم نمی آید. اگر بدانید یک زیر مانیتوری تا چه حد از سلامت جسمانی شما محافظت می کند همین حالا برای خریدش تصمیم می گیرید.... نوشته پایه مانیتور، یک قدم برای سلامتی شما اولین بار در خانه. پدیدار شد.

نکاتی برای خرید استیکر شیشه

استیکرها، برچسب هایی هستند که بر اساس ساخت آن می توان بر روی دیوار، شیشه، یخچال، درب چوبی و فلزی و … چسبیده شوند. کارایی استیکر معمولا برای جنبه تزیینی است. شیشه... نوشته نکاتی برای خرید استیکر شیشه اولین بار در خانه. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت مکعب mokaabgroup می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت مکعب 77 می باشد.

اخبار گوناگون