روی خط خبر

لیست خبرهای مکعب mokaabgroup

تعداد کل خبرها از سایت مکعب mokaabgroup 119 می باشد.

میز کنفرانس و کارکرد گرایی

برای این که یک میز خوب کنفرانس داشته باشیم و از آن در هر جلسه کاریمان لذت ببریم میان یک دوگانه فکری خاص به سر می بریم. یکی آن که این... نوشته میز کنفرانس و کارکرد گرایی اولین بار در خانه. پدیدار شد.

دکوراسیون اداری برای یک دفتر خانگی

در تمام ترند های دکوراسیون اداری تلفیق روند های دکوراسیون داخلی را می توان دید. این روز ها دکوراسیون های خانگی می توانند با دکوراسیون یک رستوران یا کافه تلفیق شوند یا در یک اداره می توان... نوشته دکوراسیون اداری برای یک دفتر خانگی اولین بار در خانه. پدیدار شد.

نقش دکوراسیون اداری در راحتی فکری

راحتی فکری یکی از عناصری است که هنگام کار سبب آرامش و تفکر مثبت در محیط کاری می شود. راحتی فکری موضوعی است بسیار چند وجهی. یکی از عوامل مؤثر در... نوشته نقش دکوراسیون اداری در راحتی فکری اولین بار در خانه. پدیدار شد.

با راحت‌ترین دکوراسیون‌های اداری آشنا شوید

گروه مکعب یکی از پیشرو ترین شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی است. از این رو همیشه به دنبال آن است که بهترین ترند های روز طراحی دکوراسیون اداری را برای مخاطبان خود فراهم... نوشته با راحت ترین دکوراسیون های اداری آشنا شوید اولین بار در خانه. پدیدار شد.

میز مدیریتی سلطنتی یا کلاسیک کدام را انتخاب می‌کنید

میز مدیریت همیشه در یک اداره و یا شرکت یک موضوع مهم حساب می شود. این نوع میز اداری گاهی نمادی از صلابت و موفقیت یک شرکت است. از این رو... نوشته میز مدیریتی سلطنتی یا کلاسیک کدام را انتخاب می کنید اولین بار در خانه. پدیدار شد.

تعارض سبک مدرن و سنتی طراحی دکوراسیون اداری

آیا می توان یک سبک خاص قدیمی را به صورت کامل در یک اداره یا دفتر کار پیاده کرد؟ این سوالی است که در این مقاله سمانه ساز به آن پاسخ... نوشته تعارض سبک مدرن و سنتی طراحی دکوراسیون اداری اولین بار در خانه. پدیدار شد.

نحوه صحیح چیدمان میز کار

نحوه چیدمان میز کار برای هر فردی متفاوت است. این که میز اداری فرد را چگونه بچینیم باید از دو جنبه مورد بررسی قرار بگیرد. اول این که شغل فرد... نوشته نحوه صحیح چیدمان میز کار اولین بار در خانه. پدیدار شد.

پارتیشن شیشه ای هوشمند چیست؟

پارتیشن های شیشه ‎ای یکی از مدل های پارتیشن هستند که خودشان انواع مختلفی دارند. پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای دوجداره. شما از هر یک از این نوع... نوشته پارتیشن شیشه ای هوشمند چیست؟ اولین بار در خانه. پدیدار شد.

سفارش پارتیشن شیشه ای رنگی

تحولی که امروزه پارتیشن های شیشه ای در امر دکوراسیون ایجاد کرده اند، باعث شده تنوع بیشتری از این محصول در بازار تولید شود. اما این موضوع که کدام یکی از این مدل ها... نوشته سفارش پارتیشن شیشه ای رنگی اولین بار در خانه. پدیدار شد.

اصول چیدمان فضای اداری | مکعب

زمانی که برای تاسیس شرکت خود دچار مشغله های فراوانی می شوید، شاید به چیدمان فضای اداری در مراحل آخر فکر کنید. چیدمان برای فضاهای مختلف یکی از نکات بسیار مهم است... نوشته اصول چیدمان فضای اداری اولین بار در خانه. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت مکعب mokaabgroup می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت مکعب 119 می باشد.

اخبار گوناگون