روی خط خبر

لیست خبرهای مکعب mokaabgroup

تعداد کل خبرها از سایت مکعب mokaabgroup 31 می باشد.

5 دلیل موجه برای تغییر مبلمان اداری

آیا زمان آن نرسیده است که با تغییر مبلمان اداری دفتر کار خود، فضایی تازه و با کیفیت را برای دستیابی به اهداف بیشتر فراهم کنید؟ آیا احساس می کنید کسب و کارتان... نوشته ۵ دلیل موجه برای تغییر مبلمان اداری اولین بار در . پدیدار شد.

سازماندهی میز کار با هدف افزایش بهره وری

در هر دفتر کاری، میز کار مرکز فرماندهی کارمندان است. پس طبیعی است که با سازماندهی میز کار بتوانید سطح کارایی و بهره وری خود را بالا ببرید. یک سازمان حرفه ای... نوشته سازماندهی میز کار با هدف افزایش بهره وری اولین بار در . پدیدار شد.

چند نکته مهم در چیدمان میز اداری

اگر شما از بهترین مبلمان اداری بهره ببرید، اما چینش آنها را به درستی و بر اساس اصول و قواعد تعریف شده انجام ندهید؛ نتیجه نهایی چندان دلچسب نخواهد بود.... نوشته چند نکته مهم در چیدمان میز اداری اولین بار در . پدیدار شد.

نقش پارتیشن اداری در ایجاد فضای خصوصی برای کارکنان

نقش پارتیشن اداری در ایجاد فضای خصوصی برای کارکنان در دفاتر اداری امروزی انکار نشدنی است. البته این تنها مزیت پارتیشن اداری نیست؛ و بسته به هدف پارتیشن های اداری می توانند... نوشته نقش پارتیشن اداری در ایجاد فضای خصوصی برای کارکنان اولین بار در . پدیدار شد.

نگاهی به انواع میز اداری و کاربرد آنها

میزهای اداری یکی از مهم ترین اجزای یک دفتر کار هستند. طبیعتا دفاتر اداری بدون میز اداری کارایی نخواهند داشت؛ و تصور یک دفتر کار بدون این مبلمان اداری عجیب و... نوشته نگاهی به انواع میز اداری و کاربرد آنها اولین بار در . پدیدار شد.

کارایی پارتیشن اداری برای اداره ها و دفاتر

دیوارهای سنتی و عادی یا پارتیشن اداری کدام یک را انتخاب می کنید. شاید بگویید با انتخاب یک ساختمان اداری که اتاق های متعددی دارد و با دیوارهای سنتی از یک دیگر... نوشته کارایی پارتیشن اداری برای ادارات و دفاتر اولین بار در . پدیدار شد.

نقش رنگ در دکوراسیون اداری و راندمان کاری

کجا کار می کنید، شاید هر کس به این سوال جوابی متفاوت بدهد. اما اگر این سوال را به این صورت بپرسند که با چه حالی کار می کنید، به سرعت تمام... نوشته نقش رنگ در دکوراسیون اداری و راندمان کاری اولین بار در . پدیدار شد.

انتخاب درست یک میز اداری

کار اداری در دفاتر انجام می شود، هر کس که در ادارات مشغول باشد لاجرم یک میز اداری می خواهد. استفاده درست از فضا و مکان یکی از مهم ترین موضوعاتی است که... نوشته انتخاب درست یک میز اداری اولین بار در . پدیدار شد.

متریال و رنگ میز اداری

میز کنفرانس یا میز کارمندی یا مدیریتی فرقی نمی کند، شما چه میزی را برای کار انتخاب می کنید. مهم این است که یک رنگ خوب و متریال مناسب را برای... نوشته متریال و رنگ میز اداری اولین بار در . پدیدار شد.

پارتیشن اداری شیشه‌ای یا چوبی انتخاب شما کدام است؟

پارتیشن اداری ، این یکی از آن المان های مهم در طراحی محیط یک اداره است. استفاده از انواع مواد در پارتیشن دارای می تواند هویت اداره و دفتر شما را تغییر... نوشته پارتیشن اداری شیشه ای یا چوبی انتخاب شما کدام است؟ اولین بار در . پدیدار شد.

منبع خبرها سایت مکعب mokaabgroup می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت مکعب 31 می باشد.

اخبار گوناگون