روی خط خبر

لیست خبرهای آی تی رسان itresan

تعداد کل خبرها از سایت آی تی رسان itresan 584 می باشد.

4 دلیل برای این‌که Y7 Prime 2019 هواوی را بخریم

معمولا وقتی کلمه «اقتصادی» را می شنویم یاد دیوایس هایی زشت و با قابلیت های اندک می افتیم که حتی قادر به انجام ساده ترین کارها نیستند. اما حضور کمپانی های چینی و شرکت های نوپا باعث شده این بخش از بازار دگرگون شود و شاهد دستگاه هایی جذاب در کلاس اقتصادی باشیم. هوآوی یکی از همین برندها به حساب می آید که با معرفی […] نوشته 4 دلیل برای این که Y7 Prime 2019 هواوی را بخریم اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

4 دلیل برای این‌که هواوی Y9 2019 را بخریم

هوآوی یکی از برترین تولیدکنندگان حوزه اسمارت فون ها به شمار می آید که هر سال از محصولات جذابی پرده برمی دارد. این کمپانی دیوایس هایی در رنج های قیمتی گوناگون و کلاس های مختلف تولید می نماید که هر کدام از آن ها از ویژگی های منحصربه فردی بهره می گیرند. همین انتخاب را برای کاربران سخت کرده و باید وقت زیادی را صرف تحقیقات و […] نوشته 4 دلیل برای این که هواوی Y9 2019 را بخریم اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین ماوس‌های رپو آشنا شوید

کامپیوترها یکی از جذاب ترین گجت های دنیای امروزه به حساب می آیند که طیف وسیعی از کارها را برای مان انجام می دهند. این دستگاه های بعضا غول پیکر نیاز به یک سری از دیوایس ها دارند که با آن ها کامل می شوند. ماوس نیز جز همین لوازم است. اما خرید یک ماوس خوب به کار سختی تبدیل شده و باید وقت زیادی را به […] نوشته با بهترین ماوس های رپو آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

4 دلیل برای این‌که اکسپریا 10 پلاس سونی را بخریم

استفاده از لوازم دیجیتال به بخشی جداناشدنی از زندگی مدرن تبدیل شده است. در واقع بدون حضور آن ها بسیاری از کارها انجام نمی شود یا با سختی بیش تری به پایان می رسند. اسمارت فون ها نیز یکی از وسایل ضروری امروزه به حساب می آیند که در مدل ها و رنج های قیمتی گوناگونی عرضه می گردند. از این رو انتخاب برای کاربران […] نوشته 4 دلیل برای این که اکسپریا 10 پلاس سونی را بخریم اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین هدفون‌ها در رنج قیمتی زیر 300 هزار تومان آشنا شوید

می خواهید به موسیقی های دل خواه خود گوش دهید؟ در نتیجه به یک هدفون نیازمندید. این دیوایس ها امکان شنیدن موزیک ها را بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران فراهم می کنند. شرکت های بسیاری در این حوزه فعالیت می نمایند و هر ساله از محصولات جدید خود پرده برمی دارند. همین موضوع انتخاب را برای کاربران دشوارتر کرده و باید زمان زیادی را […] نوشته با بهترین هدفون ها در رنج قیمتی زیر 300 هزار تومان آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

4 دلیل برای این‌که Mi 9 SE شیائومی را بخریم

موبایل های اقتصادی و میان رده بخش بزرگی از بازار را تشکیل می دهند و طرفداران بسیاری دارند. تولیدکنندگان نیز هر ساله از مدل های جدیدی در این کلاس پرده برمی دارند. در واقع می توان گفت اسمارت فو ن های مقرون به صرفه در طول زمان قدرت مندتر، زیباتر و کارآمدتر شده اند و حتی بعضی از مشخصات آن ها نیز در حد و اندازه پرچم داران است. […] نوشته 4 دلیل برای این که Mi 9 SE شیائومی را بخریم اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین مانیتورها در رنج قیمتی زیر 2 میلیون تومان آشنا شوید

کامیپوترها یکی از دیوایس های جذاب امروزه به حساب می آیند که طیف وسیعی از کارها را برای مان انجام می دهند. به عنوان مثال با کمک آن ها می توانیم به ادیت تصاویر بپردازیم یا به طراحی مشغول شویم. در واقع این دستگاه ها مجموعه ای از گجت های مختلف هستند که در مدل ها و رنج های قیمتی گوناگون به بازار عرضه می گردند. مانیتورها نیز جز […] نوشته با بهترین مانیتورها در رنج قیمتی زیر 2 میلیون تومان آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

4 دلیل برای این‌که نوکیا 3.2 را بخریم

در طول سال شاهد اسمارت فون های بسیاری هستیم که با تکنولوژی های مختلف و در رنج های قیمتی گوناگونی به بازار عرضه می شوند. این دیوایس ها از ویژگی های منحصربه فردی سود می گیرند و همین مسئله انتخاب را برای کاربران دشوارتر از قبل کرده . در نتیجه باید به راهنماهای خرید مراجعه کنیم تا در مدت زمان کمی بهترین ها را بشناسیم و […] نوشته 4 دلیل برای این که نوکیا 3.2 را بخریم اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین تلویزیون‌ها در رنج قیمتی زیر 6 میلیون تومان آشنا شوید

هر ساله تلویزیون های بسیاری به بازار عرضه می شوند و هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند. با کمک برخی می توانیم به نصب و اجرای شبکه های اجتماعی بپردازیم و بعضی از تلویزیون ها نیز تجربه بازی های با گرافیک بالا را ممکن می کنند. به همین دلیل انتخاب برای کاربران سخت تر شده و باید وقت زیادی را برای […] نوشته با بهترین تلویزیون ها در رنج قیمتی زیر 6 میلیون تومان آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

چرا گلکسی S10e سامسونگ را بخریم

می توان گفت بسیاری از موبایل ها در حاشیه یا جریان کنگره جهانی موبایل (MWC) معرفی می شوند و تولیدکنندگان زیادی از آخرین محصولات و تکنولوژی های خود پرده برداری می کنند. یکی از همین شرکت ها، سامسونگ است. این برند پرآوازه سری جذاب گلکسی S10 را به زودی به بازارهای سرتاسر دنیا عرضه می نماید و به زودی شاهد خانواده جدید سری S در […] نوشته چرا گلکسی S10e سامسونگ را بخریم اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آی تی رسان itresan می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آی تی رسان 584 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون