روی خط خبر

لیست خبرهای آی تی رسان itresan

تعداد کل خبرها از سایت آی تی رسان itresan 649 می باشد.

معرفی ارزان‌ترین گوشی‌های ضد آب بازار

کمپانی های سازنده اسمارت فون هر ساله از مدل های جدیدی با قابلیت های مختلف پرده برمی دارند. در این بین مقاومت در برابر آب یکی از بهترین و جذاب ترین قابلیت گوشی های هوشمند محسوب می شود. موبایل های ضد آب برای چندین سال است که به طور مداوم در رنج های قیمتی مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. اما آیا با ارزان ترین […] نوشته معرفی ارزان ترین گوشی های ضد آب بازار اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

زیباترین گوشی‌های بازار را بشناسید

اسمارت فون های زیادی در بازار حضور دارند و در این بین یافتن زیباترین گوشی هوشمند کاری بسیار دشوار است. در حقیقت این امری سلیقه ای محسوب می شود. اما با این حال بازهم می توان به اصولی تکیه کرد و از آن ها برای شناخت زیباترین موبایل های بازار بهره برد. شرکت های فعال در این حوزه سعی می کنند محصولی جذاب […] نوشته زیباترین گوشی های بازار را بشناسید اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

با بهترین ساعت‌های هوشمند بازار آشنا شوید

شناخت بهترین ساعت های هوشمند آن هم در بازاری که مدام در حال پیشرفت و گسترش است و سالانه طیف وسیعی از محصولات به آن افزوده می شود، ضروری است. وقتی با برترین مدل ها آشنا شوید، در نتیجه می توانید راحت تر اسمارت واچ مورد نظرتان را خریداری نمایید. شرکت های بی شماری در این حوزه فعال هستند و هر سال بازیگران […] نوشته با بهترین ساعت های هوشمند بازار آشنا شوید اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

3 دلیل برای این‌که هواوی نوا 5 پرو را بخریم

مدل نوا 5 پرو به تازگی توسط هوآوی معرفی شده و به مارکت عرضه گشته است. این دیوایس از فن آوری های بی شماری سود می گیرد و می توانید آن را با قیمت نسبتا کمی خریداری نمایید. بی تردید هوآوی یکی از برترین برندهای دنیای تکنولوژی محسوب می شود که تاحالا از اسمارت فون های بسیاری پرده برداشته. هر کدام از این مدل ها […] نوشته 3 دلیل برای این که هواوی نوا 5 پرو را بخریم اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

با بهترین گوشی‌های بازار در رنج قیمتی 7 میلیون تومان آشنا شوید

هر سال اسمارت فون های بسیاری به بازار عرضه می شوند و هر کدام از آن ها قابلیت های خاص خود را دارند. در واقع تعداد گوشی های بازار به قدری افزایش یافته که انتخاب را برای کاربران دشوارتر نموده. برای همین باید وقت زیادی را به تحقیقات و بررسی هر یک از موبایل ها اختصاص دهید تا بهترین ها را بشناسید. با […] نوشته با بهترین گوشی های بازار در رنج قیمتی 7 میلیون تومان آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با ارزان‌ترین ماشین‌های ظرفشویی بازار آشنا شوید

ماشین های ظرفشویی جز محبوب ترین لوازم خانگی هستند که سبک زندگی جدیدی برای ما رقم زده اند. در واقع تکنولوژی در پی آن است که زندگی انسان ها را تغییر دهد و آن را راحت تر نماید. در گذشته (و کم و بیش در حال حاضر) مردم برای شستن ظرف ها چندین دقیقه و گاها چند ساعت کنار سینک ظرفشویی […] نوشته با ارزان ترین ماشین های ظرفشویی بازار آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین گوشی‌های بازار در رنج قیمتی 4 تا 5 میلیون تومان آشنا شوید

برندهای بسیاری در حوزه اسمارت فون فعالیت می کنند و برای همین شاهد گوشی های زیادی در بازار هستیم که انتخاب را برای کاربران دشوارتر کرده اند. در واقع باید تایم زیادی را به تحقیقات و شناخت ویژگی های هر یک از دیوایس ها اختصاص دهید. با این همه می توانید به راهنماهای خرید مراجعه کنید تا در مدت زمان کمی […] نوشته با بهترین گوشی های بازار در رنج قیمتی 4 تا 5 میلیون تومان آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با ارزان‌ترین کولرهای گازی بازار آشنا شوید

کولرهای گازی بسیاری در بازار وجود دارد و طیف گسترده ای از کمپانی ها در این مارکت فعالیت می کنند. در واقع تکنولوژی در پی آن است که سبک زندگی انسان ها را تغییر دهد و به طور کلی زندگی را برای ما ساده تر و راحت تر کند. از این رو هر ساله فن آوری ها و دستگاه های جدیدی معرفی می شود که هر […] نوشته با ارزان ترین کولرهای گازی بازار آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین گوشی‌های بازار در رنج قیمتی 3 تا 4 میلیون تومان آشنا شوید

اسمارت فون های بسیاری در مارکت وجود دارند که هر کدام از آن ها قابلیت ها و تکنولوژی های خاص خود را دارند. در واقع گوشی های بازار برای سلایق و نیازهای متفاوتی تولید می شوند و برای همین تنوع آن ها افزایش یافته و در عین حال سردرگمی کاربران در هنگام خرید بیش تر شده است. باید تایم زیادی را صرف تحقیقات […] نوشته با بهترین گوشی های بازار در رنج قیمتی 3 تا 4 میلیون تومان آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با ارزان‌ترین گوشی‌های شیائومی آشنا شوید

اگر بخواهیم از برترین کمپانی های حوزه اسمارت فون نام ببریم، بی شک باید از برند شیائومی یاد کنیم. گوشی های شیائومی از آخرین تکنولوژی ها و ترندهای دنیای هندست ها بهره می برند و قابلیت های بسیاری دارند. این کمپانی چینی هر ساله موبایل های بسیاری را به بازار عرضه می کند که هر کدام از آن ها ویژ گی های خاص خود را دارند. در […] نوشته با ارزان ترین گوشی های شیائومی آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آی تی رسان itresan می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آی تی رسان 649 می باشد.

اخبار گوناگون