روی خط خبر

لیست خبرهای آی تی رسان itresan

تعداد کل خبرها از سایت آی تی رسان itresan 465 می باشد.

با بهترین هاردهای اکسترنال‌ اپیسر آشنا شوید (آبان‌ ماه 97)

اطلاعات بیش از هر چیز دیگری در دنیای امروز وجود دارد و به طور مداوم بین افراد، ربات ها، حس گرها و… رد و بدل می شوند. در این عصر که انفجار اطلاعات نامیده شده، اگر بخواهید دیتاهای مورد علاقه خود را ذخیره کنید، به فضایی عظیم نیازمند هستید که بتواند میزبان امانت داری برای اطلاعات تان باشد. یکی از این […] نوشته با بهترین هاردهای اکسترنال اپیسر آشنا شوید (آبان ماه 97) اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین هاردهای اکسترنال‌ ای‌دیتا آشنا شوید (آبان‌ ماه 97)

استفاده از گجت های گوناگون و محتواهای مختلف باعث شده تا کاربران دنیای امروزه به اطلاعات عظیمی دسترسی پیدا کنند که ذخیره همه آن ها دردسری مجزا به حساب می آید. برای حل این مشکل را ه کارهایی ارایه شده اند که یکی از آن ها، خرید هارد دیسک اکسترنال است. کمپانی های زیادی به ساخت این محصولات می پردازند و بدون شک ای دیتا جز […] نوشته با بهترین هاردهای اکسترنال ای دیتا آشنا شوید (آبان ماه 97) اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین هدفون‌های هوکو آشنا شوید (آبان‌ ماه 97)

اگر بخواهیم از محبوب ترین گجت های چند سال اخیر نام ببریم، باید حتما هدفون ها را ذکر کنیم. این دسته از دیوایس ها تجربه ای دل نشین از موسیقی را به کاربران می دهند و با کمک آن ها می توانیم به صورت تک نفره یا نهایتا دو نفره به موزیک مورد علاقه خود گوش دهیم. با این همه، برندهای زیادی به بازار هدفون ها راه […] نوشته با بهترین هدفون های هوکو آشنا شوید (آبان ماه 97) اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

بهترین هاردهای اکسترنال‌ ترنسند را بشناسید (آبان‌ ماه 97)

لپ تاپ ها و کامپیوترها به وسایلی کاربردی و مهم در زندگی امروز تبدیل شده اند که نبودشان انجام کارها را سخت می کند و با کمک شان می توانیم اعمال حرفه ای را به بهترین شکل انجام دهیم. با این همه در بعضی از مدل ها فضای ذخیره سازی به اندازه کافی وجود ندارد و برای همین کاربر با خطای کمبود حافظه مواجه می شود. […] نوشته بهترین هاردهای اکسترنال ترنسند را بشناسید (آبان ماه 97) اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین پاوربانک‌های هوکو آشنا شوید (آبا‌ن‌ ماه ۹۷)

اسمارت فون ها دارای قابلیت های زیادی هستند و از تکنولوژی های بسیاری بهره مندند. اما با این حال ضعف بزرگی دارند که هنوز هم به طور جامع برطرف نشده. برای همین پاوربانک ها تولید شد ه اند تا این ضعف را برطرف سازند. با کمک این دیوایس ها می توانیم تا چند بار و حتی چندین بار موبایل هوشمندمان را به صورت کامل شارژ کنیم. […] نوشته با بهترین پاوربانک های هوکو آشنا شوید (آبا ن ماه ۹۷) اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

بهترین هاردهای اکسترنال‌ سیلیکون پاور را بشناسید (آبان‌ ماه ۹۷)

کامپیوترها و لپ تاپ ها به گجت هایی کارآمد و ضروری در زندگی مدرن تبدیل شده اند که نبودشان مایه عذاب است و در دسترس بودن آن ها زندگی راحت تری برای کاربران رقم می زند. اما اگر فضای کافی برای ذخیره سازی اطلاعات مورد علاقه خود در این دیوایس ها را ندارید، پس بهتر است اقدام به خرید یک هارد دیسک اکسترنال کنید. […] نوشته بهترین هاردهای اکسترنال سیلیکون پاور را بشناسید (آبان ماه ۹۷) اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین مچ‌بندهای هوشمند زیر ۳۰۰ هزار تومان آشنا شوید (آبان‌ ماه ۹۷)

اگر بخواهید تمام روز وضعیت سلامتی خود را زیر نظر داشته باشید و از اطلاعات خوبی در این رابط بهره مند شوید، اگر ورزشکار هستید و مایلید برنامه ای حرفه ای برای خود تنظیم کنید و در عین حال از ضربان قلب، گام های برداشته شده و کالری سوزانده شده اطلاع یابید، اگر به گجت های دنیای مدرن علاقه دارید، […] نوشته با بهترین مچ بندهای هوشمند زیر ۳۰۰ هزار تومان آشنا شوید (آبان ماه ۹۷) اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

بهترین هدفون‌های سونی را بشناسید (آبان‌ ماه ۹۷)

بی تردید هدفون ها یکی از وسایل محبوب دنیای مدرن به حساب می آیند و سالانه تعداد زیادی از آن ها روانه بازارها می شوند و هرکدام دارای تکنولوژی های متعددی هستند. به دلیل همین موضوعات برندهای بسیاری به این حوزه وارد شده و رقابت را در چنین مارکتی سخت تر کرده اند. سونی جز همین تولیدکنندگان شمرده می گردد که سال های گذشته در بازار […] نوشته بهترین هدفون های سونی را بشناسید (آبان ماه ۹۷) اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

بهترین پاور بانک‌های زیر ۳۰۰ هزار تومان را بشناسید (آبان‌ ماه ۹۷)

موبایل های هوشمند با تمام تکنولوژی ها و قابلیت های جذاب خود، ضعفی بزرگ دارند که سال هاست کاربران را آزار می دهد. مشکل عمر پایین باتری یکی از پاشنه آشیل های همیشگی اسمارت فون ها بوده و هست. اما در این راه اقداماتی مثبت صورت گرفته که عمر باتری موبایل را افزایش می دهد و می توانید مدت زمان بیش تری از گوشی خود […] نوشته بهترین پاور بانک های زیر ۳۰۰ هزار تومان را بشناسید (آبان ماه ۹۷) اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با بهترین هدفون‌های شور آشنا شوید (آبان‌ ماه ۹۷)

اگر بخواهیم از موسیقی دل خواه خود لذت ببریم و آن را با کیفیت بسیار بالا گوش دهیم، باید اقدام به خرید یک هدفون حرفه ای کنیم. برندهای زیادی در این حوزه فعالیت دارند که بعضا سال هاست که در بازار هدفون ها مشغول به تولید محصول هستند. یکی از همین برندها، شور نام گرفته. این کمپانی تا حالا […] نوشته با بهترین هدفون های شور آشنا شوید (آبان ماه ۹۷) اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آی تی رسان itresan می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آی تی رسان 465 می باشد.

اخبار گوناگون