روی خط خبر

لیست خبرهای آی تی رسان itresan

تعداد کل خبرها از سایت آی تی رسان itresan 633 می باشد.

ارزان‌ترین جاروبرقی‌ها را بشناسید

هر سال گجت های جدیدی به بازار عرضه می شوند که سعی در آسان تر کردن زندگی ما را دارند. این دستگاه ها ممکن است یخچال های هوشمند، ماشین های لباسشویی یا جاروبرقی ها باشند. در واقع تکنولوژی سعی در تغییر لایف استایل انسان ها دارد و خوش بختانه به بازار لوازم خانگی نیز ورود پیدا کرده. برخلاف سال های گذشته، با صرف زمان و […] نوشته ارزان ترین جاروبرقی ها را بشناسید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با ارزان‌ترین ماشین‌های لباسشویی آشنا شوید

ماشین های لباسشویی زیادی در بازار حضور دارند و هر کدام به قابلیت های خاصی مجهز هستند. همین موجب شده تا پیدا کردن ارزان ترین ماشین های لباسشویی به کار دشواری تبدیل شود. هر ساله شاهد دیوایس های جدیدی هستیم که زندگی را برای ما ساده تر می کنند و لایف استایل انسان ها را تغییر می دهند. در حقیقت علم و تکنولوژی در […] نوشته با ارزان ترین ماشین های لباسشویی آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

گلکسی A7 2018 یا آنر 8X؟

بی تردید سامسونگ و هوآوی از برترین تولیدکنندگان حوزه موبایل های هوشمند شمرده می شوند. این برندهای پرآوازه هر ساله محصولات زیادی را به بازار عرضه می کنند که هر کدام از آن ها به قابلیت های منحصربه فردی مجهز است. همین موضوع انتخاب را برای کاربران دشوارتر نموده. از این رو باید به مقایسه مدل ها بپردازیم تا با ویژگی های هر یک […] نوشته کدامیک را بخریم: گلکسی A7 2018 یا آنر 8X؟ اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

گلکسی A30 سامسونگ یا Y9 2019 هواوی؟!

سامسونگ و هواوی هر دو از بهترین و محبوب ترین شرکت های دنیای دیجیتال به حساب می آیند. این کمپانی ها سالانه مدل های مختلفی را به بازار عرضه می کنند که گلکسی A30 و Y9 2019 نیز جز همین محصولات شمرده می شوند. این گوشی ها در کلاس میان رده قرار می گیرند. با این حال، از آخرین قابلیت ها و تکنولوژی ها بهره می برند. در این […] نوشته کدامیک را بخریم: گلکسی A30 سامسونگ یا Y9 2019 هواوی؟! اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

گلکسی M20 سامسونگ یا آنر 10 لایت؟

سامسونگ و آنر جز برندهای محبوب حوزه اسمارت فون شمرده می شوند و هر ساله از محصولات جدیدی پرده برمی دارند. گلکسی M20 و آنر 10 لایت نیز جز همین گجت ها به حساب می آیند. این موضوع انتخاب را برای کاربران سخت تر کرده و باید وقت زیادی را صرف تحقیقات و شناخت ویژگی های گوشی ها کنید. از طرفی می توانید به […] نوشته کدامیک را بخریم: گلکسی M20 سامسونگ یا آنر 10 لایت؟ اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با ارزان‌ترین گوشی‌های سامسونگ آشنا شوید

سامسونگ برای سال هاست که در حوزه کالای دیجیتال فعالیت دارد و در بازار موبایل های هوشمند نیز جز بهترین برندها به حساب می آید. این مدل ها با قابلیت های گوناگون و در رنج های قیمتی مختلف به مارکت عرضه می شوند. اما آیا ارزان ترین گوشی های سامسونگ را می شناسید؟ تولیدکنندگان زیادی به این بازار پرسود ورود پیدا کرده اند و هر ساله از […] نوشته با ارزان ترین گوشی های سامسونگ آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

گلکسی A50 سامسونگ یا نوا 3i هواوی؟!

هر ساله اسمارت فون های جدیدی از سوی کمپانی های کوچک و بزرگ به بازار عرضه می شوند که به تازه ترین قابلیت ها و فن آوری ها مجهز هستند. همین انتخاب را برای کاربران دشوارتر کرده. از این رو باید به مقایسه گوشی ها بپردازید تا با گوشی های مارکت آشنا شوید و از ویژگی های آن ها مطلع گردید. در ادامه می خواهیم به این […] نوشته کدامیک را بخریم: گلکسی A50 سامسونگ یا نوا 3i هواوی؟! اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با ارزان‌ترین گوشی‌های هواوی آشنا شوید

می خواهید یک اسمارت فون از هواوی بخرید، اما بودجه محدودی دارید؟ آیا ارزان ترین گوشی های هوآوی را می شناسید؟ این برند سال هاست که در حوزه گوشی های هوشمند فعالیت می کند و تاکنون مدل های بسیاری را به بازار عرضه نموده. همین موضوع انتخاب را برای کاربران دشوارتر نموده. باید وقت زیادی را صرف تحقیقات و شناخت ویژگی های دیوایس های مختلف […] نوشته با ارزان ترین گوشی های هواوی آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

ارزان‌ترین آیفون‌هایی که این روزها می‌توانید از بازار بخرید!

اگر بخواهیم از برترین شرکت های فعال در حوزه اسمارت فون و تکنولوژی یاد کنیم، حتما باید به برند اپل اشاره نماییم. این شرکت آمریکایی سالانه محصولات زیادی را به بازار عرضه می کند که هر کدام از آن ها قابلیت های خاص خود را دارند. بی تردید یکی از برترین دیوایس های این کمپانی، آی فون ها هستند. این هندست های جذاب از […] نوشته ارزان ترین آیفون هایی که این روزها می توانید از بازار بخرید! اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

با ارزان‌ترین محصولات اپل در ایران آشنا شوید

کمپانی های بسیاری در حوزه تکنولوژی فعالیت می کنند و هر ساله از محصولات جدیدی پرده برمی دارند. می توان گفت اپل یکی از بهترین و باارزش ترین شرکت های این بخش از بازار است. این شرکت آمریکایی تاکنون دیوایس های جذابی را به مارکت عرضه نموده که از کیفیت بالایی بهره می برند و به طیف وسیعی از فن آوری ها و قابلیت ها مجهز […] نوشته با ارزان ترین محصولات اپل در ایران آشنا شوید اولین بار در وب سایت فناوری پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آی تی رسان itresan می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آی تی رسان 633 می باشد.

اخبار گوناگون