روی خط خبر

لیست خبرهای ایتنا itna

تعداد کل خبرها از سایت ایتنا itna 1611 می باشد.

بهانه جدید فروشندگان برای افزایش قیمت گوشی

ایتنا -در حالی که بازار گوشی موبایل به دلایل مختلف بارها شاهد افزایش قیمت بوده است، ظاهرا فروشندگان این بار به بهانه فعال سازی، گوشی را با قیمتی بالاتر از معمول بازار به متقاضیان می فروشند.

مدیرعامل AWS پیش‌بینی کرد این سرویس تا سال 2019 از دیتابیس اوراکل آزاد خواهد شد

ایتنا - این در حالیست که اوائل سال جاری، یک انبار آمازون در اوهایو به علت ایجاد شدن تعداد بیش از حدی از نقاط ذخیره (savepoint) «مشکل موقتی را تجربه کرد که در آن دیتابیسش بسیار کند شد».

هوآوی در تلاش برای ایجاد سیستم عامل انحصاری خود و حذف اندروید

ایتنا - بنظر می رسد در پی کشمکش های اخیر بین چین و آمریکا، هوآوی در حال ساخت و توسعه سیستم عاملی انحصاری است که جایگزین اندروید شود و فعلا از آن با عنوان «KirinOS» نام برده می شود.

اپل تاکتیک‌های بازاریابی آیفون را تغییر می‌دهد

ایتنا- منابع خبری مختلف به تازگی گزارش هایی منتشر کردند که نشان می دهد میزان رشد فروش گوشی های آیفون با افت همراه بوده است و به همین خاطر اپل قصد دارد که تاکتیک های بازاریابی خود در این زمینه را تغییر دهد.

حرکت مرورگر واقعیت مجازی “Firefox Reality” به سمت جهانی شدن

ایتنا- مرورگر واقعیت مجازی موزیلا به نام "فایرفاکس ریلیتی" قرار است که به زودی از هفت زبان جدید پشتیبانی کند، دارای قابلیت بوک مارکینگ (نشانه گذاری) شود و به قابلیت های دیگر مجهز شود.

شبکه ملی اطلاعات در چه مرحله‌ایست و چرا راه‌اندازی نمی‌شود؟

ایتنا- طی سال های اخیر به کرات درباره ضرورت راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کشور سخن به میان آمده است. امّا به دلایلی هنوز این پروژه عملیاتی نشده است. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم. با ما همراه باشید.

منبع خبرها سایت ایتنا itna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایتنا 1611 می باشد.

اخبار گوناگون