روی خط خبر

لیست خبرهای ایتنا itna

تعداد کل خبرها از سایت ایتنا itna 1611 می باشد.

استفاده از اینترنت ثابت روی سیم کارت موبایل امکان‌پذیر شد

ایتنا - یک اپراتور مجازی تلفن همراه و یک ارایه دهنده اینترنت ثابت برای اولین بار خدمات اشتراکی و ترکیبی سیم کارت تلفن همراه و اینترنت ثابت را ارائه کرده اند که کاربر می تواند از اینترنت ثابت خود روی سیم کارت نیز استفاده کند.

آسیب‌پذیری یازده سال قبل فایرفاکس دردسر آفرید!

در حالی که معمولا بسیاری از شرکت‌های رایانه‌ای و نرم‌افزاری به سرعت آسیب پذیری ها و مشکلات تولیدات خود را برطرف می کنند، ظاهرا موزیلا عجله ای برای برطرف کردن برخی از این مشکلات ندارد. وقوع این مشکل اولین بار توسط شرکت های امنیتی در آوریل سال ۲۰۰۷ به اطلاع موزیلا رسید. اما این شرکت از آن زمان تاکنون نتوانسته این نقص را برطرف کند. به گزارش ایتنا از مهر، از آسیب پذیری یادشده برای طراحی یک آی فریم یا پنجره ورود اطلاعات در درون کدهای منبع وب سایت ها استفاده شده و این آی‌فر...

هوشمندسازی مدیریت مرکز تماس با ماهان ویپ

امروزه برای ارتباطات تلفنی یک سازمان از تکنولوژیVoIP (Voice over IP) استفاده می شود. از دلایل محبوبیت این تکنولوژی نداشتن محدودیت جغرافیایی و جلوگیری از هزینه های هنگفت سیستم های ارتباطی نسل قدیم (سانترال) است.

نتیجه همکاری کشورها با اپراتورهای مخابراتی؛ آنلاین بودن نیمی از مردم جهان

ایتنا - اتحادیه بین المللی مخابرات به تازگی در تازه ترین گزارش خود برآورد کرده است که تا پایان سال جاری میلادی بالغ بر نیمی از جمعیت جهان به اینترنت متصل خواهند بود.

چند پیشرفت مهم حوزه یادگیری ماشین در سرویس‌های وب آمازون

ایتنا- به تازگی شرکت آمازون در لاس وگاس همایشی برگزار کرد و قابلیت های جدید، به روزرسانی ها و محصولات خود را در این همایش معرفی کرد. در این کنفرانس سالیانه، مطالب مهمی در مورد یادگیری ماشین بیان شد.

اگر قصد خرید بیت‌کوین و ارزهای دیجیتالی را دارید!

ایتنا - یک کارشناس اقتصادی به خریداران ارزهای دیجیتال توصیه کرد که حتما موقع خرید بیت کوین یک فرد، با او به صورت رو در رو دیدار کرده و معامله را به صورت حضوری انجام دهند؛ هرچند که این کار هم بدون ریسک نخواهد بود.

برترین اپلیکیشن‌های سال به انتخاب اپل و گوگل

بر اساس اعلام شرکت اپل برنامه منتخب سال ۲۰۱۸ این شرکت برای آیفون Procreate Pocket نام دارد. این برنامه امکانات متنوع و گسترده ای برای نقاشی از طریق نمایشگر گوشی در اختیار کاربران قرار می دهد و قیمت آن ۵ دلار است. به گزارش ایتنا از مهر، اپل برترین بازی آیفون در سال ۲۰۱۸ را هم Donut County  اعلام کرده که یک بازی در ظاهر ساده است، ولی موفقیت در آن به دقت زیادی نیاز دارد. برای پیشبرد این بازی باید یک دونات را حرکت دهید تا اشیای اطراف را ببلعد و با این کار ابعاد آن افزای...

امکان ارسال استوری به دوستان صمیمی در اینستاگرام

ایتنا- اینستاگرام این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که استوری های خود را فقط برای دوستان صمیمی خود ارسال کنند. قبلا اگر کاربر استوری می گذاشت، تمامی افرادی که او را دنیال می کردند می توانستند این استوری را ببینند.

منبع خبرها سایت ایتنا itna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایتنا 1611 می باشد.

اخبار گوناگون