روی خط خبر

لیست خبرهای ایتنا itna

تعداد کل خبرها از سایت ایتنا itna 1656 می باشد.

میانبرهای سیری و امکان بررسی محصولات موجود از طریق صدا

ایتنا- به تازگی قابلیت جدیدی به دستیار صوتی هوشمند سیری اضافه شده است. میانبرهای سیری این امکان را به کاربران می دهد که موجود بودن یا نبودن محصولات را از طریق صدا بررسی کنند.

ایجاد یک میلیون شغل «ابری» در هند

انتظار می رود تا سال 2022 در هند، بیش از یک میلیون شغل در حوزه رایانش ابری ایجاد شود.به گزارش ایتنا به نقل از وب سایت اکونومیک تایمز، این امر از اقبال کسب و کارها به استفاده از زیرساخت های ابری سرچشمه می گیرد.در حال حاضر بازار رایانش ابری هند بالغ بر 2.2 میلیارد دلار ارزش دارد و این رقم تا دو سال آینده به 4 میلیارد دلار می رسد، که در این حالت، نرخ رشد آن 30 درصد خواهد بود.این مشاغل از آن کسانی خواهد بود که کمابیش از مهارت های دوآپس (DevOps)، SaaS، IaaS، اتوماسیون، چابکی و شبکه برخوردار باشند.بنا...

مرورگر سافاری از کلیدهای امنیتی USB پشتیبانی می‌کند

ایتنا- مسئولان مرورگر سافاری اعلام کردند که به دلیل رشد و پیشرفت مداوم ابزارهای هک و نفوذ قصد دارند که با اضافه کردن قالبیت های خاص به این مرورگر، کاری کنند که این مرورگر به زودی از کلیدهای امنیتی USB پشتیبانی کند.

فیس‌بوک دیگر بهترین محیط کاری جهان نیست

ایتنا- فیس بوک جایگاه خود به عنوان بهترین محیط و فضای کاری جهان را از دست داد و دیگر در جایگاه نخست این عنوان بسیار مهم قرار ندارد اما سوال اینجاست که این شرکت در حال حاضر در چه مقامی قرار دارد و چه شرکتی از فیس بوک سبقت گرفته است.

خودروی برقی دونفره با درب متفاوت + ویدیو

ایتنا - خودروی برقی «میکرولینو» که با قیمت 14 هزار دلار پیش فروش می شود ابزارهای مختلف از جمله سیستم پارک خودکار، گیرنده ماهواره ای جی پی اس ، ترمز مخصوص جاده های لغزنده و ... را در خود جا داده است

گزارش تصویری ایتنا: بهترین لوازم جانبی لپ‌تاپ‌ها + قیمت

ایتنا - لوازم جانبی لپ تاپ، به اندازه خود آن اهمیت دارند و شاید بتوان گفت تکمیل کننده آن هستند. در اینجا لیستی از بهترین اکسسوری ها (لوازم جانبی) به انتخاب سایت TechRadar همراه با قیمت به شما پیشنهاد می شوند.

منبع خبرها سایت ایتنا itna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایتنا 1656 می باشد.

اخبار گوناگون