روی خط خبر

لیست خبرهای ایتنا itna

تعداد کل خبرها از سایت ایتنا itna 1206 می باشد.

فیس‌بوک دستگاه‌های پرتال و پرتال‌پلاس را عرضه می‌کند

ایتنا- فیس بوک قصد دارد که دستگاه های پرتال و پرتال پلاس را برای تماس های ویدیویی مسنجر و الکسای آمازون عرضه کند. در تماس های ویدیویی که با استفاده از این دستگاه انجام می شود، از هوش مصنوعی استفاده خواهد شد.

همکاری شرکت‌های آئودی و هواوی در زمینه خودروهای خودران

ایتنا- شرکت های آئودی و هواوی اعلام کردند که تصمیم دارند در کشور چین در زمینه فناوری خودروهای خودران همکاری کنند. این دو شرکت در بیانیه همکاری خود اعلام کردند که قصد دارند در این زمینه، به دو شرکت فعال و قدرتمند تبدیل شوند.

پاسخ به تماس تصویری در واتس‌اپ می‌توانست خطرآفرین باشد

ایتنا- قبل از رفع شدن باگ به وجودآمده در اپلیکیشن واتس اپ، وضعیت این برنامه به گونه ای بود که برقراری یک تماس تصویری می توانست خطرآفرین باشد و منجر به هک شدن کاربری شود که به تماس پاسخ می داد.

پلی‌استور گوگل دیگر برای سازندگان گوشی‌های اندرویدی رایگان نیست

چند ماه پس از آنکه گوگل با جریمه بی سابقه 5 میلیارد دلاری در اتحادیه اروپا مواجه شد، این کمپانی در حال انجام تغییراتی عمده در سیاست هایش در اروپا است.به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از مشبل، گوگل برای نخستین بار در تاریخش از سازندگان گوشی های اندرویدی که خواهان فروش محصولاتی با Google Play Store و دیگر اپ های از پیش نصب شده باشند پول خواهد گرفت.تحت قوانین جدید اروپایی، که جزئیات آن را نایب رییس ارشد پلتفرم های گوگل، هیروشی لاکهایمر، اعلام کرد، سازندگان گوشی های اندرویدی که بخواهند سرویس های گوگل...

استفاده از سیستم یادگیری ماشین برای شناسایی اشیاء

ایتنا- دانشمندان علوم کامپیوتر در دانشگاه MIT سیستمی را طراحی کردند که تمامی اشیاء درون یک عکس را شناسایی می کند و نام آنها را به صورت صوتی بیان می کند. این سیستم می تواند پس از مشاهده عکس، تمامی موارد را با سرعت بیان کند.

منبع خبرها سایت ایتنا itna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایتنا 1206 می باشد.

اخبار گوناگون