روی خط خبر

لیست خبرهای ایتنا itna

تعداد کل خبرها از سایت ایتنا itna 1656 می باشد.

فیبرنوری؛ تحولی بزرگ در اینترنت

ایتنا - با گذشت بیش از یک دهه از ورود اینترنت به ایران، اکنون تا حدی فناوری فیبرنوری با سرویس های دایل آپ و ADSL جایگزین شده و اگرچه هنوز به تمام منازل نرسیده است، اما انتظار می رود طی سال های آینده این روند همه گیر شود.

تاریخچه، فرهنگ و آداب و رسوم جزیره کیش در تور کیش

در گذشته، این جزیره را به نام «قیس» می خواندند. شکل این جزیره بیضی مانند است و در ۱۲کیلومتری کرانهٔ شیبکوه جای گرفته است. این جزیره سالانه یک میلیون نفر گردشگر را به خود جذب می کند.

فیس‌بوک در انتظار جریمه سنگین

کمیسیون تجارت فدرال از سال گذشته پیگیر ماجرا بوده و هنوز یافته های خود را نهایی نکرده تا مبلغ نهایی جریمه مشخص شود. یکی از افراد درگیر در این پرونده به واشنگتن پست گفت مدیران فیس بوک در این رابطه با کمیسیون تجارت فدرال تماس داشته اند تا در جریان جزییات جریمه قرار گیرند.به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، گفته می شود مبلغ جریمه باید بیشتر از 22.5 میلیون دلاری باشد که در سال 2012 برای آلفابت در نظر گرفتند.کمیسیون تجارت فدرال به دلیل تعطیلی دولت در دسترس نبوده است تا در این زمینه تصمیم نهایی را اعلام کند....

نرم‌افزاری برای سه برابر کردن سرعت خواندن

ایتنا- نرم افزاری که جدیدا معرفی شده است می تواند به افراد علاقمند به کتاب یا افرادی که در سازمان خود به دلیل مشغله بالا نیاز به خواندن سریع نامه ها و غیره دارند، کمک می کند که بتواند مطالب را سه برابر سریع تر از قبل مطالعه کنند.

منبع خبرها سایت ایتنا itna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایتنا 1656 می باشد.

اخبار گوناگون