روی خط خبر

لیست خبرهای ایران سرویس24 iranservice24

تعداد کل خبرها از سایت ایران سرویس24 iranservice24 41 می باشد.

دو نکته مهم مراقبتی یخچال

همانطور که در مقاله “نکات پیشگیری از خرابی ماشین لباسشویی” گفته شد کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی همواره این دغدغه را دارند که مشتریان و استفاده کنندگان از محصولات خانگی یتوانند به نحو صحیح و مناسبی از لوازم خانگی خود استفاده کنند. چرا که در این صورت هم بازدهی و راندمان دستگاه بالاتر می رود و […] The post دو نکته مهم مراقبتی یخچال appeared first on ایران سرویس۲۴.

مزایای تعمیرات لوازم خانگی در محل

تعمیرات لوازم خانگی به یکی از اساسی ترین خدماتی تبدیل شده که امروزه به خانواده ها و صاحبان خانه ارائه می شود. چرا که بخش عمده ای از بار زندگی افراد بر دوش لوازم و محصولات خانگی است. به همین جهت همواره عرضه خدمات بهتر و با کیفیت تر مد نظر شرکت های تعمیرات لوازم […] The post مزایای تعمیرات لوازم خانگی در محل appeared first on ایران سرویس۲۴.

آشنایی با کارکرد پلوپز الکتریکی

در مقاله گذشته از مجموعه مقالات تعمیرات لوازم خانگی درباره نحوه عیب یابی و تعمیرات سماور برقی صحبت کردیم. (“عیب یابی و رفع عیب سماور برقی 2“) اما از آنجا که در بحث تعمیرات لوازم خانگی، لوازم برقی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردارند، در این نوشته به پلوپزهای الکتریکی و روش های تعمیرات […] The post آشنایی با کارکرد پلوپز الکتریکی appeared first on ایران سرویس۲۴.

آیا لباسشویی شما بوی بد می دهد؟

با دنبال کردن سلسله مقالات ایران سرویس در ارتباط با تعمیرات ماشین لباسشویی، شما می توانید بسیاری از ایرادات و اشکالات دستگاه لباسشویی خود را عیب یابی کرده و بدون نیاز به مراجعه به کارشناسان و تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی از عهده تعمیر و سرویس ماشین خود برآیید. و فقط در موارد اساسی که […] The post آیا لباسشویی شما بوی بد می دهد؟ appeared first on ایران سرویس۲۴.

عیب یابی و رفع عیب سماور برقی 2

با دنبال کردن مقالات ایران سرویس در ارتباط با تعمیرات لوازم خانگی، به تعمیر سماور الکتریکی رسیدیم که یکی از شاخه های مهم تعمیرات لوازم خانگی است. در نوشته “عیب یابی و رفع عیب سماور برقی 1” در این رابطه صحبت کردیم که اگر سماور الکتریکی با چرخاندن ترموستات روشن نشد و آب را گرم […] The post عیب یابی و رفع عیب سماور برقی 2 appeared first on ایران سرویس۲۴.

عیب یابی و رفع عیب سماور برقی 1

در مقاله “تعمیرات سماور الکتریکی” به روش کلی تعمیر لوازم خانگی مربوط به سماور برقی پرداختیم. در این مقاله در ادامه تعمیرات لوازم خانگی می خواهیم به عیب یابی سماورهای الکتریکی بپردازیم. 1- اولین عیبی که ممکن است در سماور برقی شما پیدا شود و شما را به متخصصان تعمیرات لوازم خانگی ارجاع دهد، این […] The post عیب یابی و رفع عیب سماور برقی 1 appeared first on ایران سرویس۲۴.

تعمیرات سماور الکتریکی - ایران‌سرویس۲۴

در مقاله “تعمیرات لوازم خانگی و آشنایی با سماور برقی” با ساختار و روش کار سماور برقی آشنا شدیم. در این نوشته می خواهیم به چگونه باز کردن سماور برقی و انجام تعمیرات لوازم خانگی در خصوص آن بپردازیم. – قدم اول در تعمیرات لوازم خانگی برقی بیرون کشیدن دوشاخه از پریز برق است. – […] The post تعمیرات سماور الکتریکی appeared first on ایران سرویس۲۴.

تعمیرات لوازم خانگی و آشنایی با سماور برقی

همانطور که در مقاله “تعمیرات بخاری برقی با سه المنت” می توانید ببینید یکی از دغدغه های متخصصان تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس آشنا سازی هموطنان گرامی و مخاطبا عزیز با انواع وسایل و لوازم خانگی، روش و نحوه عملکرد آن ها و چگونگی تعمیرات لوازم خانگی می باشد. که در این صورت مخاطبان ما […] The post تعمیرات لوازم خانگی و آشنایی با سماور برقی appeared first on ایران سرویس۲۴.

اشکالات رایج در بخاری برقی و عیب یابی آن

در سلسله مقالات تعمیرات لوازم خانگی که کارشناسان ایران سرویس برای هموطنان گرامی ارائه می دهند و هدف از آن آشنا شدن بیشتر مخاطبان با نحوه کارکرد و عملکرد محصولات مختلف خانگی و روش های عیب یابی و تعمیرات لوازم خانگی می باشد در مقاله پیش راجع به چگونگی تعمیر بخاری برقی و تعویض المنت […] The post اشکالات رایج در بخاری برقی و عیب یابی آن appeared first on ایران سرویس۲۴.

تعمیرات بخاری برقی با سه المنت

تعمیرات لوازم خانگی از جمله فعالیت هایی است که امروزه بسیار ضروری و مورد نیاز است. چون سرتاسر زندگی انسان ها پر شده از وسایل مکانیکی و الکترونیکی که موجب تسهیل و ساده تر شدن زندگی ما شده است. چنانچه در مقاله “نکاتی برای آماده سازی تهویه مطبوع برای زمستان” گفتیم که تعمیرات دستگاه های […] The post تعمیرات بخاری برقی با سه المنت appeared first on ایران سرویس۲۴.

منبع خبرها سایت ایران سرویس24 iranservice24 می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایران سرویس24 41 می باشد.

اخبار گوناگون