روی خط خبر

لیست خبرهای ایران سرویس24 iranservice24

تعداد کل خبرها از سایت ایران سرویس24 iranservice24 34 می باشد.

تعمیرات لوازم خانگی و آشنایی با سماور برقی

همانطور که در مقاله “تعمیرات بخاری برقی با سه المنت” می توانید ببینید یکی از دغدغه های متخصصان تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس آشنا سازی هموطنان گرامی و مخاطبا عزیز با انواع وسایل و لوازم خانگی، روش و نحوه عملکرد آن ها و چگونگی تعمیرات لوازم خانگی می باشد. که در این صورت مخاطبان ما […] The post تعمیرات لوازم خانگی و آشنایی با سماور برقی appeared first on ایران سرویس۲۴.

اشکالات رایج در بخاری برقی و عیب یابی آن

در سلسله مقالات تعمیرات لوازم خانگی که کارشناسان ایران سرویس برای هموطنان گرامی ارائه می دهند و هدف از آن آشنا شدن بیشتر مخاطبان با نحوه کارکرد و عملکرد محصولات مختلف خانگی و روش های عیب یابی و تعمیرات لوازم خانگی می باشد در مقاله پیش راجع به چگونگی تعمیر بخاری برقی و تعویض المنت […] The post اشکالات رایج در بخاری برقی و عیب یابی آن appeared first on ایران سرویس۲۴.

تعمیرات بخاری برقی با سه المنت

تعمیرات لوازم خانگی از جمله فعالیت هایی است که امروزه بسیار ضروری و مورد نیاز است. چون سرتاسر زندگی انسان ها پر شده از وسایل مکانیکی و الکترونیکی که موجب تسهیل و ساده تر شدن زندگی ما شده است. چنانچه در مقاله “نکاتی برای آماده سازی تهویه مطبوع برای زمستان” گفتیم که تعمیرات دستگاه های […] The post تعمیرات بخاری برقی با سه المنت appeared first on ایران سرویس۲۴.

نکاتی برای آماده سازی تهویه مطبوع برای زمستان

همانطور که می دانید هنگام وارد شدن زمستان خانه های مجهز به سیستم تهویه مطبوع اقدام به استفاده از سیستم های اسپلیت جهت گرمایش خانه می کنند. اما معمولا پس از نیمی از سال عدم استفاده، ممکن است دستگاه دچار خرابی و اشکال شده باشد و نیاز به تعمیر لوازم خانگی داشته باشد. به همین […] The post نکاتی برای آماده سازی تهویه مطبوع برای زمستان appeared first on ایران سرویس۲۴.

عیب یابی بخاری برقی و تعمیرات لوازم خانگی در این خصوص

در نوشته “اجزای بخاری الکتریکی و روش های تعمیرات آن” راجع به اینکه بخاری الکتریکی از چه اجزایی تشکیل شده سخن گفتیم. همچنین به روش هایی که متخصصان تعمیرات لوازم خانگی در این رابطه به کار می گیرند صحبت کردیم. در این نوشته به چند مشکل عمده از نواقص عمده که برای بخاری برقی پیش […] The post عیب یابی بخاری برقی و تعمیرات لوازم خانگی در این خصوص appeared first on ایران سرویس۲۴.

نکات ایمنی در تعمیرات بخاری برقی

همانطور که در نوشته “اجزای بخاری الکتریکی و روش های تعمیرات آن” بیان شد با اجزای مختلف یک بخاری برقی و روش های مختلفی که متخصصان تعمیرات لوازم خانگی برای سرویس و رفع عیب آن به کار می برند آشنا شدیم. اما باید در این رابطه مراقب باشیم که تعمیرات لوازم خانگی حتما باید یک […] The post نکات ایمنی در تعمیرات بخاری برقی appeared first on ایران سرویس۲۴.

اجزای بخاری الکتریکی و روش های تعمیرات آن

همانطور که در مقاله قبلی از دسته مقالات تعمیرات لوازم خانگی (“آشنایی با بخاری الکتریکی جهت تعمیرات لوازم خانگی“) بیان کردیم، در مناطقی که سوخت های فسیلی (مانند نفت، بنزین، گازوئیل، گاز و …) در دسترس نیست و یا وسیله هایی که برای گرمایش از طریق آن سوخت ها مورد استفاده قرار می گیرند، وجود […] The post اجزای بخاری الکتریکی و روش های تعمیرات آن appeared first on ایران سرویس۲۴.

آشنایی با بخاری الکتریکی جهت تعمیرات لوازم خانگی

همانطور که در مقاله “ابزارهای اندازه گیری در تعمیرات لوازم خانگی برقی” مورد اشاره قرار گرفت یکی از عمده ترین وسایل خانگی که مورد استفاده عموم مردم و مشتریان قرار می گیرد، لوازم خانگی برقی است که با توجه به طول عمر و استفاده مکرر ممکن است دچار خرابی و نقص گردند و مصرف کننده […] The post آشنایی با بخاری الکتریکی جهت تعمیرات لوازم خانگی appeared first on ایران سرویس۲۴.

آیا ماشین ظرفشویی شما آبکشی نمی کند؟

همانطور که در سلسله مقالات تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس مشاهده نمودید متخصصان تعمیرات لوازم خانگی ما در این راستا سعی در دانش افزایی و بالا بردن مهارت استفاده مشتریان از لوازم خانگی و آشنایی با راهکارها و راه حل های تعمیرات لوازم خانگی در صورت به وجود آمدن مشکل برای هر یک از محصولات […] The post آیا ماشین ظرفشویی شما آبکشی نمی کند؟ appeared first on ایران سرویس۲۴.

وسایل مورد نیاز تعمیرات لوازم خانگی حرارتی

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از کارهای ما بر عهده لوازم و محصولاتی است که با استفاده از انرژی های مختلف به خصوص انرژی الکتریکی کار می کنند.  و چنانچه در مقاله “الزامات تعمیرات لوازم خانگی الکتریکی” هم بدان پرداختیم این وسایل ممکن است پس از چندی دچار خرابی و نقص شده و نیاز […] The post وسایل مورد نیاز تعمیرات لوازم خانگی حرارتی appeared first on ایران سرویس۲۴.

منبع خبرها سایت ایران سرویس24 iranservice24 می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایران سرویس24 34 می باشد.

اخبار گوناگون