روی خط خبر

لیست خبرهای ایلیا iliya

تعداد کل خبرها از سایت ایلیا iliya 166 می باشد.

چگونه مشتریان کافی شاپ را در مناسبت‌ها افزایش دهیم؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 5 دقیقه تعطیلات عید نوروز و مناسبت های دیگر که حالت جشن دارند، فرصتی مناسب برای افزایش مشتریان کافی شاپ […] The post چگونه مشتریان کافی شاپ را در مناسبت ها افزایش دهیم؟ appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

چگونه آسیاب قهوه 600N را ریگلاژ کنیم؟ همراه با ویدیو...

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه این روزها با مصرف روز افزون قهوه، و فرهنگ جدیدی که در ایران در حال شکل گرفتن […] The post چگونه آسیاب قهوه 600N را ریگلاژ کنیم؟ همراه با ویدیو… appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

چگونه باید دانه‌های مختلف قهوه را رست کرد؟ قسمت اول

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه آیا یک قهوه نارینو کلمبیایی را همانند سیدامو اتیوپی باید رست کرد یا شیوه رست کردن دانه های […] The post چگونه باید دانه های مختلف قهوه را رست کرد؟ قسمت اول appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

گیشا در مقایسه با بوربون، مروری مختصر بر گونه های قهوه قسمت دوم

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 5 دقیقه در سراسر دنیا انواع بسیار زیادی از قهوه وجود دارد و مسلم است که نمی توان همه آن ها […] The post گیشا در مقایسه با بوربون، مروری مختصر بر گونه های قهوه قسمت دوم appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

کافه سو دا قهوه سنتی یخی ویتنام کا فه سو دا ( ca phe sua da )

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه کا فه سو دا که با نام قهوه ویتنامی هم شناخته می شود، یک دسر و نوشیدنی سنتی […] The post قهوه سنتی یخی ویتنام کا فه سو دا ( ca phe sua da ) appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

قهوه گانودرما ( Coffee Ganoderma ) چیست ؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه در این مطلب به بررسی گانودرما و فوائد آن برای سلامتی خواهیم رفت. برای دانستن درباره قهوه […] The post قهوه گانودرما ( Coffee Ganoderma ) چیست ؟ appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

گیشا در مقایسه با بوربون، مروری مختصر بر گونه های قهوه قسمت اول

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 4 دقیقه در بسیاری از صنایع، نام انواع محصولات توسط مصرف کنندگان شناخته شده است. با این حال، انواع قهوه […] The post گیشا در مقایسه با بوربون، مروری مختصر بر گونه های قهوه قسمت اول appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

انواع رست قهوه - یادداشت‌هایی از یک علاقمند حرفه‌ای قهوه

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 5 دقیقه این مطلب به قلم یکی از علاقمندان حرفه ای قهوه در مورد انواع رست قهوه نوشته شده است. […] The post انواع رست قهوه – یادداشت هایی از یک علاقمند حرفه ای قهوه  appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

چگونه درجه حرارت را هنگام رست قهوه کنترل کنیم؟ قسمت اول

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 4 دقیقه قدرت و تاثیر درجه حرارت را در زمان رست قهوه دست کم نگیرید. شاید بخواهید که واقعا […] The post چگونه درجه حرارت را هنگام رست قهوه کنترل کنیم؟ قسمت اول appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

ترکیب کردن قهوه برای رست کننده‌های خانگی قهوه قسمت دوم – فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا

زمان مورد نیاز برای مطالعه :5دقیقهدر مطلب قبلی در مورد ترکیب کردن دو نوع قهوه و مواردی از این قبیل صحبت کردیم. در ادامه مبحث قبلی به ترکیب چند نوع قهوه و چندین ترفند کاربردی خواهیم پرداخت. با قهوه ایلیا همراه باشید…ترکیب کردن سه نوع قهوهدر بسیاری از بهترین ترکیب های قهوه از سه نوع مختلف دانه قهوه استفاده می شود. یک الگوی مناسب برای این کار، این است که هر نوع دانه قهوه یکی از این سه نقش را بر عهده داشته باشد:جرم و غلظت قهوهعطر و طعم غالب بر قهوهعطر و طعم ملایم و ظریف در قهوهبرای این ترکیب قهوه از...

منبع خبرها سایت ایلیا iliya می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایلیا 166 می باشد.

اخبار گوناگون