روی خط خبر

لیست خبرهای ایلیا iliya

تعداد کل خبرها از سایت ایلیا iliya 142 می باشد.

ترکیب کردن قهوه برای رست کننده‌های خانگی قهوه قسمت دوم

در مطلب قبلی در مورد ترکیب کردن دو نوع قهوه و مواردی از این قبیل صحبت کردیم. […] The post ترکیب کردن قهوه برای رست کننده های خانگی قهوه قسمت دوم appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

نکاتی که قبل از خرید اسپرسوساز باید به آن توجه داشت

می­ خواهید دستگاه اسپرسوساز بخرید اما با انتخاب های زیادی روبرو شده و سردرگم هستید؟ مطمئن نیستید که […] The post نکاتی که قبل از خرید اسپرسوساز باید به آن توجه داشت appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

شناخت انواع مختلف دستگاه‌های اسپرسوساز قسمت دوم

در مطلب قبل گفیتم که هر کدام از سه گروه دستگاه اسپرسوساز نیز بر حسب تغییراتی دیگر […] The post شناخت انواع مختلف دستگاه های اسپرسوساز قسمت دوم appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

شناخت انواع مختلف دستگاه‌های اسپرسوساز قسمت اول

امروزه دستگاه های اسپرسوساز حرفه ای در برخی شرکت ها و منازل هم دیده می شود و تعداد این دستگاه ها در […] The post شناخت انواع مختلف دستگاه های اسپرسوساز قسمت اول appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

درک عصاره گیری قهوه برای داشتن یک فنجان قهوه عالی قسمت دوم

در مطلب قبل در مورد عصاره گیری قهوه صحبت کردیم و کم و بیش در مورد آن […] The post درک عصاره گیری قهوه برای داشتن یک فنجان قهوه عالی قسمت دوم appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

درک عصاره گیری قهوه برای داشتن یک فنجان قهوه عالی قسمت اول

اگر فنجان قهوه ای با کیفیت و عطر و طعم بهتر می خواهید، چندان راه سختی در پیش رو […] The post درک عصاره گیری قهوه برای داشتن یک فنجان قهوه عالی قسمت اول appeared first on فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا.

دستگاه‌های اسپرسوساز چگونه کار می‌کند؟ – فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا

در این سالها تهیه اسپرسو برای میلیون ها نفر در سراسر جهان به کاری روزانه تبدیل شده است. با این حال، واقعا چند نفر از ما پی به نحوه کار دستگاه های اسپرسوساز برده ایم؟ واقعا وقتی باریستا برای ما یک فنجان اسپرسو درست می کند، چه اتفاقی می افتد؟آب و پمپتمامی دستگاه های اسپرسوساز (صرف نظر از مدل دستگاه) با منبع آب کار خود را آغاز می کنند. در برخی دستگاه ها برای آب، مخزنی کوچک وجود دارد و برخی نیز به صورت مستقیم به لوله کشی اصلی متصل می شوند. معمولا دستگاه های مخزنی برای مصارف با حجم کم استفاده می شوند...

منبع خبرها سایت ایلیا iliya می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایلیا 142 می باشد.

اخبار گوناگون