روی خط خبر

لیست خبرهای ایده آل idehal

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل idehal 265 می باشد.

قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG4222 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TG4222 تلفن KX-TG4222 دارای دو گوشی بی سیم به همراه یک پایه اصلی و یک پایه برای شارژ گوشی بی سیم دیگراست، ابعاد مناسب و وزن کم تلفن فوق امکان انتقال آن را به هر مکان ایجاد کرده است و قابلیت نصب بر روی دیوار نیز امکان […] نوشته قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG4222 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن بیسیم KX-TGD532 پاناسونیک

تلفن بیسیم KX-TGD532 تلفن KX-TGD532 یکی دیگر از محصولات مخابراتی کمپانی پاناسونیک می باشد، تلفن فوق با طراحی زیبا و قابلیت های به خصوص طرفداران زیادی دارد. طراحی و ساخت تلفن KX-TGD532 این تلفن دارای دو گوشی بی سیم همراه با یک پایه اصلی و یک پایه شارژ است، تلفن […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن بیسیم KX-TGD532 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن بیسیم KX-TG7862 پاناسونیک

تلفن بیسیم KX-TG7862 محصولات مخابراتی پاناسونیک از لحاظ طراحی و ظرافت ظاهری و قابلیت های متعدد طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. طراحی و ساخت در تلفن KX-TG7862 تلفن KX-TG7862 دارای دو گوشی بیسیم به همراه پایه می باشد که ابعاد با پایه  ۱۰۲ × ۱۱۷ × ۱۷۸ میلی متر […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن بیسیم KX-TG7862 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

مقایسه KX-TDA100 و KX-TDA200 کمپانی پاناسونیک

KX-TDA100 و KX-TDA200 هر دو از محصولات پرفروش کمپانی پاناسونیک بوده است که در حال حاضر با تولید محصولات جدید این کمپانی نظیر (KX-NS500) تولید این محصولات متوقف گردیده است. KX-TDA100 دستگاه KX-TDA100 دارای ۶ اسلات برای جایگذاری کارت های مختلف با توجه به نیاز مجموعه خریداری و استفاده نماید. […] نوشته مقایسه KX-TDA100 و KX-TDA200 کمپانی پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک سری KX-TEM824 و KX-TES824 جهت راه اندازی به تجهیزات مخابراتی ذیل مورد نیاز می باشد.

 پست های مخابراتی یکی از  تجهیزات مخابراتی که برای نصب سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک استفاده میشود پست های مخابراتی می باشد اما در مراکز کم ظرفیت پاناسونیک کمتر مورد استفاده می می شود.  مگر اینکه  در برخی از شرکتها یا ساختمان ها به دلیل ازدهام کابل در ساختمان آنها […] نوشته سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک سری KX-TEM824 و KX-TES824 جهت راه اندازی به تجهیزات مخابراتی ذیل مورد نیاز می باشد. اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن KX-TGC420 پاناسونیک

تلفن بیسیم KX-TGC420 تلفن بیسیم KX-TGC420 یکی دیگر از محصولات مخابراتی کمپانی پاناسونیک است که با ظاهر زیبا و قابلیت های متعدد مخاطبین زیادی را مجذوب خود کرده است. تلفن فوق شامل یک بیسیم و یک پایه می باشد که دارای ابعاد پایه ۸۷ × ۱۰۶ × ۶۳ میلی متر […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن KX-TGC420 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

آیا برای هتل های کوچک تا متوسط سانترال KX-NS500 مناسب است ؟

سانترال پاناسونیک KX-NS500 از نوع سانترال های تحت شبکه و جدید کمپانی پاناسونیک می باشد. سانترال KX-NS 500 می تواند با سه کابین توسعه KX-NS520 لینک و به شما تا ۱۲۸ خط داخلی آنالوگ ارائه نماید. از آنجایی که در هتل ها برای هر اتاق به یک تلفن آنالوگ مورد […] نوشته آیا برای هتل های کوچک تا متوسط سانترال KX-NS500 مناسب است ؟ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

قابلیت تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

تلفن بیسیم KX-TGD530 تلفن KX-TGD530 یکی از محصولات پرفروش کمپانی پاناسونیک است که به دلیل قابلیت های متعدد و ظرافت در ظاهر مخاطبین زیادی را مجذوب خود کرده است، ابعاد به کار رفته در پایه تلفن فوق ۱۳۰*۱۲۰*۹۰ میلی متر و وزن آن ۶۰۰ گرم است، همچنین دارای صفحه نمایش ۱٫۶ […] نوشته قابلیت تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD530 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

چگونه بهترین گوشی بیسیم پاناسونیک را برای منزل انتخاب کنیم

یک یا چند گوشی بیسیم گوشی های تلفن بیسیم پاناسونیک دارای یک عدد گوشی دستی می باشند در سالهای گذشته طرح رجیستری برای گوشی های بیسیم وجود نداشت . اگر شخصی گوشی تک بیسیم را خریداری می نمود و بعد از سالها بنابردلایلی چون استهلاک گوشی بیسیم  و …تصمیم میگرفت […] نوشته چگونه بهترین گوشی بیسیم پاناسونیک را برای منزل انتخاب کنیم اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

کاربرد کارت DSP در مراکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک

Digital Signal Processor ها (DSP) قطعات سخت افزاری هستند که دارای یک پردازنده برای ارسال و دریافت سیگنال های دیجیتال می باشند سیگنال های دیجیتال به سیگنال هایی که می گویند که فقط از صفر و یک تشکیل شده اند . مراکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک در دستگاه های سانترال […] نوشته کاربرد کارت DSP در مراکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت ایده آل idehal می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل 265 می باشد.

اخبار گوناگون