روی خط خبر

لیست خبرهای ایده آل idehal

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل idehal 263 می باشد.

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGC222 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TGC222 تلفن بی سیم KX-TGC222 شامل دو گوشی بی سیم همراه با یک پایه اصلی و یک پایه شارژ می باشد که به دلیل زیبایی در ظاهر و قابلیت های متعدد مخاطبین زیادی را جذب خود کرده است، همچنین به دلیل روشنایی در صفحه کلید و صفحه […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGC222 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن آنالوگ در مراکز تلفن پاناسونیک و مصارف خانگی

در مراکز تلفن سانترال پاناسونیک  از سه دسته تلفن می توان استفاده نمود . تلفن های آنالوگ دیجیتال و هایبرید می باشد . گوشی های تلفن آنالوگ به تلفن هایی آنالوگ  گفته می شود که با خطوط  مستقیم و یا داخلی های آنالوگ سانترال کار می کنند . از گوشی […] نوشته تلفن آنالوگ در مراکز تلفن پاناسونیک و مصارف خانگی اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG6461 پاناسونیک

تلفن بی سیمKX-TG6461 تلفن بی سیمKX-TG6461  یکی دیگر از محصولات کمپانی پاناسونیک می باشد که شامل یک گوشی رو میزی همراه با یک گوشی بی سیم و یک پایه شارژ می باشد، همچنین صفحه نمایش بزرگ و نورانی بر روی گوشی بیسیم و گوشی رومیزی قرار دارد که اعداد را […] نوشته قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG6461 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGF380 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TGF380 تلفن KX-TGF380 شامل یک گوشی بی سیم و یک گوشی رو میزی می باشد که تنها با فشردن دکمه ای که بر روی تلفن رومیزی تعبیه شده است می توانید آن را با دو تلفن هوشمند لینک کنید و از این روش  می توانید بر روی […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGF380 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGC410 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TGC410 تلفن KX-TGC410 نام یکی دیگر از محصولات بی سیم کمپانی پاناسونیک می باشد که دارای ابعاد  ۳۲ × ۴۸ × ۱۶۵ میلی متر و وزن ۱۳۰ گرم است. تکنولوژی DECT 6.0 تلفن KX-TGC410 دارای تکنولوژی DECT 6.0 است که برای کاربربرد بالایی را در حین حرکت فراهم […] نوشته قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGC410 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی دستگاه های/ KX-TDE600 KX-TDA600

دستگاه های KX-TDA600 / KX-TDE600  این سری  از دستگاه های پر ظرفیت کمپانی پاناسونیک می باشد . که به با اضافه شدن سه کابین توسعه  KX-TDA620 / KX-TDE620  می توان از حداکثر ظرفیت دستگاه استفاده نمود .   باکس KX-TDA600  باکس KX-TDA600 با ۱۰ درگاه کارت  و لینک شدن با […] نوشته معرفی دستگاه های/ KX-TDE600 KX-TDA600 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGF320 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TGF320 تلفن KX-TGF320 یکی دیگر از محصولات کمپانی پاناسونیک می باشد که شمامل یک گوشی بی سیم و یک تلفن رو میزی است که دارای قابلیت های متعدد و ظاهری زیبا می باشد. DECT تلفن فوق دارای تکنولوژی DECT می باشد که باعث افزایش در کمیت برد […] نوشته قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGF320 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

دستگاه های فکس حرارتی پاناسونیک یا کاربنی پاناسونیک

دستگاه های فکس  از زمان عرضه آن یکی از  ابزارهای مهم  جهت ارسال و دریافت اسناد و مدارک و نامه های اداری  بوده که با استفاده از خط تلفن کار می کند . با توجه پیشرفت فناوری های روز دنیا دستگاه فکس یکی از ابراز های قابل اعتماد از لحاظ […] نوشته دستگاه های فکس حرارتی پاناسونیک یا کاربنی پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG4222 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TG4222 تلفن KX-TG4222 دارای دو گوشی بی سیم به همراه یک پایه اصلی و یک پایه برای شارژ گوشی بی سیم دیگراست، ابعاد مناسب و وزن کم تلفن فوق امکان انتقال آن را به هر مکان ایجاد کرده است و قابلیت نصب بر روی دیوار نیز امکان […] نوشته قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG4222 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن بیسیم KX-TGD532 پاناسونیک

تلفن بیسیم KX-TGD532 تلفن KX-TGD532 یکی دیگر از محصولات مخابراتی کمپانی پاناسونیک می باشد، تلفن فوق با طراحی زیبا و قابلیت های به خصوص طرفداران زیادی دارد. طراحی و ساخت تلفن KX-TGD532 این تلفن دارای دو گوشی بی سیم همراه با یک پایه اصلی و یک پایه شارژ است، تلفن […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن بیسیم KX-TGD532 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت ایده آل idehal می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل 263 می باشد.

اخبار گوناگون