روی خط خبر

لیست خبرهای ایده آل idehal

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل idehal 265 می باشد.

معرفی کارت توسعه KX-TE82483 در دستگاه کم ظرفیت پاناسونیک

کارت توسعه KX-TE82483 در مراکز تلفن کم ظرفیت پاناسونیک مدل  KX-TES824 جت ارتقا به مورد نیاز است . این مرکز تلفن دارای ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی بصورت پیش فرض می باشد یکی از کارتهای افزایشی برای این مرکز کارت توسعه KX-TE82483  است. کارت افزایش ارتقا چیست کارتهای […] نوشته معرفی کارت توسعه KX-TE82483 در دستگاه کم ظرفیت پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

کارت داخلی دیجیتال KX-TDA0172 پاناسونیک

کارت داخلی دیجیتال KX-TDA0172 پاناسونیک دارای ۱۶ پورت داخلی دیجیتال و امکان افزایش تا ۳۲ داخلی را برای مشتری فراهم می نماید. کارت داخلی دیجیتال KX-TDA0172 در چه دستگاه های قابل استفاده می باشد ؟ کارت داخلی دیجیتال KX-TDA0172 در دستگاه های KX-TDA100 ، KX-TDA100D ، KX-TDA100DBP ، KX-TDA100DBA KX-TDA200 […] نوشته کارت داخلی دیجیتال KX-TDA0172 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

راه اندازی مرکز تلفن | بلاگ ایده آل گستر

راه اندازی سانترال چند نکته اساسی برای نصب سانترال وجود دارد که در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم. محل قرار دادن  سانترال اول باید محل مناسب بر روی دیوار برای قرار دادن سانترال انتخاب شود.نقطه قرار دادن سانترال باید فاصله مناسب با زمین داشته باشد.این دستگاه را از […] نوشته راه اندازی مرکز تلفن اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

کارت داخلی آنالوگ KX-TDA1178 پاناسونیک

کارت داخلی آنالوگ KX-TDA1178  پاناسونیک با قابلیت ۲۴ پورت که برای سری دستگاه های KX-TDA100D با قابلیت نمایش تماس ( کالر آیدی) توسط کمپانی پاناسونیک طراحی ، تولید و به بازار عرضه گردیده است . KX-TDA100D از تفاوت های سانترال KX-TDA100D با سانترال KX-TDA100 را می توان به ۲ درگاه […] نوشته کارت داخلی آنالوگ KX-TDA1178 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن داخلی چیست؟ | بلاگ ایده آل گستر

سانترال برای ایجاد تماس های داخلی در ادارات و شرکت های بزرگ و کوچک از سانترال استفاده می شود با نصب این دستگاه خطوط شهری بین تمامی افراد اشتراک گذاری می شود تا بتوانند پاسخگوی تماس های ورودی باشند و قادر به برقراری ارتباط با بیرون از مجموعه باشند. همچنین […] نوشته تلفن داخلی چیست؟ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG6671 پاناسونیک

تلفن بیسیم KX-TG6671 تلفن بیسیم KX-TG6671  نام یکی دیگر از محصولات پر فروش کمپانی پاناسونیک می باشد. این تلفن دارای قابلیت های متعدد می باشد. منشی تلفنی منشی تلفنی بر روی تلفن فوق قابلیت ضبط مکالمه مخاطبین را در هنگامی که کاربر دسترسی به پاسخگویی تماس های ورودی خود را […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG6671 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

کارت KX-TDA6181 در سری دستگاه های پر ظرفیت پاناسونیک

کارت KX-TDA6181 پاناسونیک با قابلیت اتصال ۱۶ خط شهری جهت استفاده در دستگاه های پرظرفیت پاناسونیک مدل KX-TDA600 و  KX-TDE 600 توسط کمپانی پاناسونیک طراحی ، تولید و به بازار عرضه شده است . دستگاه سانترال مدل KX-TDA600 / KX-TDE600  دارای ۱۰ درگاه برای جای گیری کارت های مختلف می […] نوشته کارت KX-TDA6181 در سری دستگاه های پر ظرفیت پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

بهترین گارانتی تلفن های پاناسونیک

گارانتی شرکت ایده آل گستر هنگام خرید محصول، نکته ای که اکثر افراد به آن دقت می کنند،گارانتی است. گارانتی در واقع ضمانتی است که یک شرکت در قبال محصولاتی که به فروش می رساند به مشتریان خود ارائه می دهد. در واقع فروشنده به خریدار تعهد می دهد که […] نوشته بهترین گارانتی تلفن های پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

چرا سازمان ها و شرکت ها سانترال نصب می کنند؟

کمپانی پاناسویک جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به تولید سانترال در ظرفیت های مختلف و پیشگام با تکنولوژی های روز دنیا اقدام به تولید مراکز سانترال پاناسونیک نموده است. سانترال چه کاری انجام می دهد؟  دستگاه سانترال این امکان را به شما می دهد که تعداد خطوطی که از […] نوشته چرا سازمان ها و شرکت ها سانترال نصب می کنند؟ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGE232 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TGE232 پاناسونیک تلفن بی سیم KX-TGE232  یکی از محصولات کمپانی پاناسونیک است که شامل دو گوشی بی سیم و یک پایه اصلی به همراه یک پایه شارژ می باشد. اعداد چاپ شده بر روی صفحه کلید با کیفیت بوده و درطولانی مدت کم رنگ نخواهد شد. اتصال […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TGE232 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت ایده آل idehal می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل 265 می باشد.

اخبار گوناگون