روی خط خبر

لیست خبرهای ایده آل idehal

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل idehal 147 می باشد.

پچ سه شنبه چیست؟ | بلاگ ایده آل گستر

پچ سه شنبه پچ سه شنبه نام غیر رسمی انتشار مایکروسافت از جدیدترین اصلاحات امنیتی برای سیستم عامل ویندوز و برنامه های کاربردی مربوط به آن است که در راهنمای به روز رسانی امنیتی ویندوز جزئیات کامل آن آمده است. پچ سه شنبه در دومین سه شنبه و هرازگاهی چهارمین […] نوشته پچ سه شنبه چیست؟ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

هنگام ترسیدن چه اتفاقی در بدن رخ می دهد؟

آردنالین چگونه کار می کند؟ هنگامی که مکانی آتش می گیرد، سیستم اعلام حریق افراد حاظر در آن مکان را از آتشوزی ایجاد شده، مطلع می کند. در بدن انسان یک سیستم اعلام حریق نیز وجود دارد که تمامی اجزای بدن را مطلع می سازد که بدن در خطر است. […] نوشته هنگام ترسیدن چه اتفاقی در بدن رخ می دهد؟ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

آموزش دایرکت ادمین | بلاگ ایده آل گستر

دایرکت ادمین چیست؟ بی شک تمامی افراد علاقه مند به حرفه برنامه نویسی و طراحی صفحات وب نام دایرکت ادمین را شنیده اند. در این مقاله میخواهیم توضیح مختصری در خصوص به این نوع از پنل مدیریت ارائه دهیم. با ایده آل همراه شوید. DIRECT ADMIN و یا مدیریت مستقیم […] نوشته آموزش دایرکت ادمین اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

کوکی ها چگونه کار می کنند؟

کوکی چیست؟ کوکی ها فایل های کوچک و متنی هستند که بر روی یک کامپیوتر کاربر ذخیره می شوند. آن ها طراحی شده اند که مقدار متوسطی از اطلاعات مربوط به یک بازدید کننده از وبسایت خاص را نگهدارند و می توانند از طریق وب سرور یا رایانه کلاینت قابل […] نوشته کوکی ها چگونه کار می کنند؟ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

اورهد پروژکتور چیست؟ | بلاگ ایده آل گستر

ویژگی های اورهد پروژکتور تقریبا تمامی افراد نام ویدئو پروژکتور را شنیده اند و از کارایی آن با خبرند. پروژکتور یا فراتاب دستگاهی است که اطلاعاتی را از طریق لنز بر روی یک پرده نمایش به نمایش می گذارد. پروژکتور انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها کارایی […] نوشته اورهد پروژکتور چیست؟ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

آموزش تصویری وردپرس | بلاگ ایده آل گستر

آموزش وردپرس بی شک افرادی که علاقه مند به حرفه برنامه نویسی هستند حتما نام CMS را شنبده اند.CMS مخفف شده عبارت content management system  می باشد که به معنای سیستم مدیریت محتوا می باشد. سیستم مدیریت محتوا برای کاربرانی مناسب است که دانش خوبی در زمینه برنامه نویسی ندارند. […] نوشته آموزش تصویری وردپرس اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

چگونه اطلاعات مهم را از طریق اینترنت ارسال کنیم؟

اینترنت توانسته بستری برای جا به جایی و اشتراک سریع اطلاعات را برای ما انسان ها فراهم کند. همه ما می دانیم سرعت انتقال اطلاعات از طریق اینترنت از هر وسیله ارتباطی دیگری بیشتر است. اما آیا می توان هر اطلاعاتی را از طریق اینترنت جا به جا کرد؟ گاهی […] نوشته چگونه اطلاعات مهم را از طریق اینترنت ارسال کنیم؟ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تفاوت ویدئوپروژکتور با دیتا پروژکتور

تفاوت ویدئوپروژکتور با دیتا پروژکتور در چیست؟ گاهی اوقات فروشنده و خریدارها نام هایی را به اشتباه استفاده می کنند. یکی از این موارد استفاده از کلمه های ویدئو پروژکتور و دیتا پروژکتور به جای همدیگر می باشد. خیلی از افراد تفاوت این دو کلمه را نمی دانند. اگر کمی […] نوشته تفاوت ویدئوپروژکتور با دیتا پروژکتور اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

انواع مادربورد | بلاگ ایده آل گستر

مادربورد چیست؟ بزرگترین بردی که در داخل یک سیسیتم رایانه ای قرار دارد مادربورد می باشد.مادربورد جزء جدایی ناپذیر یک رایانه است. تمام لوازم جانبی رایانه به طور مستقیم یا غیرمستقیم به آن متصل می شوند و هر گونه تنظیمات نادرست می تواند کامپیوتر شمارا متوقف کند.  اگرچه انواع مختلفی […] نوشته انواع مادربورد اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

دستورات مهم Run در ویندوز

دستورات مهم و پرکاربرد Run در ویندوز برنامه Run برای اجرای مستقیم فایل ها و برنامه ها همراه با پارامترهای مخصوص آن ساخته شده است. درواقع کارکرد برنامه Run تقریبا مشابه یک خط دستور از خط فرمان (Command Prompt) است. services.msc – هنگامی که شما وارد “services.msc” شوید و دکمه Enter […] نوشته دستورات مهم Run در ویندوز اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت ایده آل idehal می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل 147 می باشد.

اخبار گوناگون