روی خط خبر

لیست خبرهای ایده آل idehal

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل idehal 263 می باشد.

کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در سانترال پر ظرفیت پاناسونیک

کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در ۳ نوع با و بدون کالر آیدی و ظرفیت مختلف توسط کمپانی پاناسونیک به بازار عرضه گردیده است. کارت داخلی آنالوگ KX-TDA174 کارت های داخلی آنالوگKX-TDA0174 امکان استفاده از ۱۶ داخلی آنالوگ بدون نمایش گر کالر آیدی […] نوشته کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در سانترال پر ظرفیت پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن تحت شبکه یالینک | بلاگ ایده آل گستر

معرفی شرکت یلینک شرکت یلینک یک شرکت پیشگام در ارایه راهکارهای ارتباطی و یکپارچه سازی در جهان میباشد . این شرکت جهانی با کمک تیم تحقیقات و توسعه مستقل خود همواره بر تولید و اختراع اصرار دارد . یالینک همکنون توانسته است در میان ۱۴۰ کشور رتبه نخست بازار جهانی […] نوشته تلفن تحت شبکه یالینک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک

سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امکانات بسیار ، بهترین گزینه برای مراکز بزرگ و متوسط می باشد. تنها ویژگی دستگاه های سانترال پاناسونیک سری TDE و NS که […] نوشته معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفنی را در یک اداره یا یک شرکت کوچک بر طرف کند. و امکان ساپورت ۲۴ خط داخلی و ۸ خط شهری […] نوشته معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

کارت هایبرید KX-TDA0170 در دستگاه های پر ظرفیت پاناسونیک

کارت هایبرید KX-TDA0170 پاناسونیک درواقع متشکل از دو تکنولوژی  آنالوگ و دیجیتال می باشد که با نام هایبرید توسط کمپانی پاناسونیک طراحی و عرضه گردیده است . مزایای کارت هایبرید KX-TDA0170 این کارت به شما این امکان استفاده از ۸ داخلی هایبرید ( با استفاده از تلفن های مخصوص هایبرید […] نوشته کارت هایبرید KX-TDA0170 در دستگاه های پر ظرفیت پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TG2511 تلفن KX-TG2511 دارای ابعاد ۳۲ × ۱۵۹ × ۴۸ میلی متر و وزن ۱۳۰ گرم است که امکان نصب به دیوار هم دارد. تلفن KX-TG2511  شامل صفحه نمایش  بزرگ۱٫۴ اینچی است که با نورروشن در پس زمینه کار را برای کاربر در هنگام تاریکی هم راحت کرده […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

ویپ VoIP چیست؟ مزایای ویپ

VOIP Voice over Internet Protocol یا VoIP به فناوری اشاره دارد که به ما اجازه می دهد تماس تلفنی را از طریق اینترنت برقرار کنیم. این مجموعه ای از پروتکل ها در کنارهم کار می کنند تا توابع تلفنی اینترنت مشابه خطوط تلفن معمولی را ارائه دهند.   VoIP به […] نوشته ویپ VoIP چیست؟ مزایای ویپ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-PRS120 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-PRS120 تلفن KX-PRS120 نام یکی دیگر از محصولات کمپانی پاناسونیک است که دارای ابعاد پایه تقریباً ۷۸ x‏ ۵۲ x‏ ۸۰ میلی متر و ابعاد گوشی تقریباً ۴۷ x‏ ۲۶ x‏ ۱۴۵ میلی متر و وزن ۲۰۰ گرم است که نشان دهنده ظرافت در طراحی آن است. این تلفن […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-PRS120 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی کارت توسعه KX-TE82483 در دستگاه کم ظرفیت پاناسونیک

کارت توسعه KX-TE82483 در مراکز تلفن کم ظرفیت پاناسونیک مدل  KX-TES824 جت ارتقا به مورد نیاز است . این مرکز تلفن دارای ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی بصورت پیش فرض می باشد یکی از کارتهای افزایشی برای این مرکز کارت توسعه KX-TE82483  است. کارت افزایش ارتقا چیست کارتهای […] نوشته معرفی کارت توسعه KX-TE82483 در دستگاه کم ظرفیت پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

کارت داخلی دیجیتال KX-TDA0172 پاناسونیک

کارت داخلی دیجیتال KX-TDA0172 پاناسونیک دارای ۱۶ پورت داخلی دیجیتال و امکان افزایش تا ۳۲ داخلی را برای مشتری فراهم می نماید. کارت داخلی دیجیتال KX-TDA0172 در چه دستگاه های قابل استفاده می باشد ؟ کارت داخلی دیجیتال KX-TDA0172 در دستگاه های KX-TDA100 ، KX-TDA100D ، KX-TDA100DBP ، KX-TDA100DBA KX-TDA200 […] نوشته کارت داخلی دیجیتال KX-TDA0172 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت ایده آل idehal می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل 263 می باشد.

اخبار گوناگون