روی خط خبر

لیست خبرهای ایده آل idehal

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل idehal 332 می باشد.

تلفن بی سیم DP715 گرنداستریم

کسانی که به دنبال یک گوشی DECT با کیفیت بالا برای کسب و کارهای کوچک و یا استفاده های مسکونی می باشند بهتر است از تلفن بی سیم DP715 گرنداستریم استفاده کنند. این آی پی فون های جمع و جور و با دوام اجازه می دهد تا کاربران در سراسر […] نوشته تلفن بی سیم DP715 گرنداستریم اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن تحت شبکه GXP1782 گرنداستریم

تلفن تحت شبکه GXP1782 گرنداستریم یکی از محصولات مخابراتی، ارتباطی پر فروش با طراحی ساده و قیمت مناسب کمپانی GrandStream می باشد. این گوشی از ۴ اکانت سیپ به صورت همزمان پشتیبانی می کند. این گوشی های رده متوسط ایده آل برای کسب و کارهای رو به رشد است که […] نوشته تلفن تحت شبکه GXP1782 گرنداستریم اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن تصویری گرنداستریم مدل GXV3275

کمپانی بزرگ گرنداستریم در عرصه محصولات تحت شبکه صوتی و تصویری کالاهایی با کیفیت و طراحی بالا ارائه کرده است. تلفن تصویری گرنداستریم مدل GXV3275 یک تجربه ارتباط صوتی، تصویری و چندرسانه ای قدرتمند را برای کارکنان در تماس و به روز شدن ارتباطات ارائه می دهد. قابلیت های تلفن […] نوشته تلفن تصویری گرنداستریم مدل GXV3275 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن تحت شبکه GXP1450 گرنداستریم

کمپانی گرنداستریم در عرصه محصولات مخابراتی و ارتباطی تلفن های متفاوتی را با ظاهر و کارایی مناسب ارائه کرده است که تلفن تحت شبکه GXP1450 گرنداستریم یکی از تلفن های پر طرفدار این کمپانی می باشد. این تلفن در مقایسه با GXP1405، صفحه LCD بزرگتری با نور پس زمینه دارد. […] نوشته تلفن تحت شبکه GXP1450 گرنداستریم اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن IP گرنداستریم مدل GXP1405

تلفن IP گرنداستریم مدل GXP1405 یکی از تلفن های کارمندی و سطح متوسط کمپانی گرنداستریم است که دارای کیفیت بالا و طراحی زیبا می باشد. تلفن IP گرنداستریم مدل GXP1405 یک انتخاب عالی برای کاربرانی است که دارای کسب و کارهای کوچک و متوسط هستند و به دنبال یک تلفن […] نوشته تلفن IP گرنداستریم مدل GXP1405 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن GXP2110 گرنداستریم - آی پی فون تحت شبکه

تلفن GXP2110 گرنداستریم یک IP قدرتمند می باشد که کمپانی گرنداستریم با طراحی ساده و زیبا همراه با کیفیت مطلوب به بازار عرضه کرده است. این تلفن از ۴ خط SIP به صورت همزمان پشتیبانی می کند. قابلیت تلفن GXP2110 – آی پی فون تحت شبکه گرنداستریم تلفن فوق دارای […] نوشته تلفن GXP2110 گرنداستریم – آی پی فون تحت شبکه اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن گرنداستریم مدل GXP2000 | بلاگ ایده آل گستر

تلفن گرنداستریم از سال های اولیه تولید تاکنون محصولات متنوع و با طراحی ساخت زیبا در عرصه مخابراتی ارائه داده است. تلفن گرنداستریم مدل GXP2000 یکی از تلفن های کمپانی گرنداستریم می باشد که مناسب برای شرکت و موسسات طراحی شده است. خرید Grandstream GXP2000 IP Phone به کارمندانی با […] نوشته تلفن گرنداستریم مدل GXP2000 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

تلفن تحت شبکه گرنداستریم مدل GXP1610

تلفن گرنداستریم محصولات متفاوتی را در عرصه مخابراتی، ارتباطی به مخاطبین خود ارائه کرده است.تلفن تحت شبکه گرنداستریم مدل GXP1610 یکی از تلفن های رده متوسط این کمپانی است که به دلیل قابلیت های متوسط مخصوص کاربران عادی است. قابلیت های تلفن تحت شبکه گرنداستریم مدل GXP1610 این تلفن از […] نوشته تلفن تحت شبکه گرنداستریم مدل GXP1610 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

آی پی فون تصویری گرنداستریم مدل GXV3240

کمپانی بزرگ گرنداستریم در عرصه محصولات مخابراتی تلفن های با کیفیت بالا و طراحی ساخت متنوع ارائه داده است که هر کدام مورد نظر مخاطبین خاصی قرار گرفته است که یکی از آن ها آی پی فون تصویری گرنداستریم مدل GXV3240 می باشد که یک تجربه عالی در ارتباط صوتی، […] نوشته آی پی فون تصویری گرنداستریم مدل GXV3240 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

دکت بی سیم گرند استریم مدل DP750

کمپانی بزرگ گرنداستریم محصولات متفاوتی را در عرصه مخابراتی، ارتباطی با تنوع و قابلیت های متفاوت در بازار جهانی عرضه کرده است. دکت بی سیم گرند استریم مدل DP750 یک آنتن دکت می باشد. این بیس یک ip dect می باشد که امکان ارتباط هندست های گرند استریم با سیستم […] نوشته دکت بی سیم گرند استریم مدل DP750 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت ایده آل idehal می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل 332 می باشد.

اخبار گوناگون