روی خط خبر

لیست خبرهای ایده آل idehal

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل idehal 232 می باشد.

مقایسه KX-TDA100 و KX-TDA200 کمپانی پاناسونیک

KX-TDA100 و KX-TDA200 هر دو از محصولات پرفروش کمپانی پاناسونیک بوده است که در حال حاضر با تولید محصولات جدید این کمپانی نظیر (KX-NS500) تولید این محصولات متوقف گردیده است. KX-TDA100 دستگاه KX-TDA100 دارای ۶ اسلات برای جایگذاری کارت های مختلف با توجه به نیاز مجموعه خریداری و استفاده نماید. […] نوشته مقایسه KX-TDA100 و KX-TDA200 کمپانی پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک سری KX-TEM824 و KX-TES824 جهت راه اندازی به تجهیزات مخابراتی ذیل مورد نیاز می باشد.

 پست های مخابراتی یکی از  تجهیزات مخابراتی که برای نصب سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک استفاده میشود پست های مخابراتی می باشد اما در مراکز کم ظرفیت پاناسونیک کمتر مورد استفاده می می شود.  مگر اینکه  در برخی از شرکتها یا ساختمان ها به دلیل ازدهام کابل در ساختمان آنها […] نوشته سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک سری KX-TEM824 و KX-TES824 جهت راه اندازی به تجهیزات مخابراتی ذیل مورد نیاز می باشد. اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن KX-TGC420 پاناسونیک

تلفن بیسیم KX-TGC420 تلفن بیسیم KX-TGC420 یکی دیگر از محصولات مخابراتی کمپانی پاناسونیک است که با ظاهر زیبا و قابلیت های متعدد مخاطبین زیادی را مجذوب خود کرده است. تلفن فوق شامل یک بیسیم و یک پایه می باشد که دارای ابعاد پایه ۸۷ × ۱۰۶ × ۶۳ میلی متر […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن KX-TGC420 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

آیا برای هتل های کوچک تا متوسط سانترال KX-NS500 مناسب است ؟

سانترال پاناسونیک KX-NS500 از نوع سانترال های تحت شبکه و جدید کمپانی پاناسونیک می باشد. سانترال KX-NS 500 می تواند با سه کابین توسعه KX-NS520 لینک و به شما تا ۱۲۸ خط داخلی آنالوگ ارائه نماید. از آنجایی که در هتل ها برای هر اتاق به یک تلفن آنالوگ مورد […] نوشته آیا برای هتل های کوچک تا متوسط سانترال KX-NS500 مناسب است ؟ اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

قابلیت تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

تلفن بیسیم KX-TGD530 تلفن KX-TGD530 یکی از محصولات پرفروش کمپانی پاناسونیک است که به دلیل قابلیت های متعدد و ظرافت در ظاهر مخاطبین زیادی را مجذوب خود کرده است، ابعاد به کار رفته در پایه تلفن فوق ۱۳۰*۱۲۰*۹۰ میلی متر و وزن آن ۶۰۰ گرم است، همچنین دارای صفحه نمایش ۱٫۶ […] نوشته قابلیت تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD530 اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

چگونه بهترین گوشی بیسیم پاناسونیک را برای منزل انتخاب کنیم

یک یا چند گوشی بیسیم گوشی های تلفن بیسیم پاناسونیک دارای یک عدد گوشی دستی می باشند در سالهای گذشته طرح رجیستری برای گوشی های بیسیم وجود نداشت . اگر شخصی گوشی تک بیسیم را خریداری می نمود و بعد از سالها بنابردلایلی چون استهلاک گوشی بیسیم  و …تصمیم میگرفت […] نوشته چگونه بهترین گوشی بیسیم پاناسونیک را برای منزل انتخاب کنیم اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

کاربرد کارت DSP در مراکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک

Digital Signal Processor ها (DSP) قطعات سخت افزاری هستند که دارای یک پردازنده برای ارسال و دریافت سیگنال های دیجیتال می باشند سیگنال های دیجیتال به سیگنال هایی که می گویند که فقط از صفر و یک تشکیل شده اند . مراکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک در دستگاه های سانترال […] نوشته کاربرد کارت DSP در مراکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی قابلیت های تلفن بیسیم KX-TG4742 پاناسونیک

تلفن بیسیم KX-TG4742 تلفن KX-TG4742 پاناسونیک دارای ابعاد ۷۱x200x119 میلی متر و وزن ۱۵۰ گرم است که دارای  قابلیت اتصال به دیوار دارد همچنین دارای کاربردهای متعددی است که مخاطبین زیادی را مجذوب خود کرده است. تلفن فوق دارای باتری Ni-MH است که قابلیت شارژدهی مکالمه در آن ۱۳ ساعت […] نوشته معرفی قابلیت های تلفن بیسیم KX-TG4742 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

خطوط مخابراتی و نحوه استفاده در مراکز پاناسونیک

خطوط مخابراتی و نحوه استفاده در مراکز پاناسونیک خطوط ۸ رقمی شهری آنالوگ: خطوطی آنالوگ هستند که تنها قابلیت امکان یک تماس را دارند و برای منازل و مجموعه ها کوچک کاربرد دارند زمانی که این خطوط اشغال شوند دیگر امکان برقرای تماس از این خط وجود ندارد مگر اینه […] نوشته خطوط مخابراتی و نحوه استفاده در مراکز پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

معرفی تلفن بیسیم مدل KX-TG2721 پاناسونیک

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG2721 تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG2721 دارای ابعاد ۱۱۷x97x52 میلی متر و وزن  ۱۲۷ گرم است که نشان دهنده از طراحی زیبا و ظرافت به کار رفته در آن است، نمایشگر به کار رفته بر روی آن دارای ابعاد ۱٫۴ اینچی است. نوع باتری به کار رفته […] نوشته معرفی تلفن بیسیم مدل KX-TG2721 پاناسونیک اولین بار در بلاگ ایده آل گستر. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت ایده آل idehal می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایده آل 232 می باشد.

اخبار گوناگون