روی خط خبر

لیست خبرهای لوازم خانگی دوو homedaewoo

تعداد کل خبرها از سایت لوازم خانگی دوو homedaewoo 25 می باشد.

علت سوختن المنت ماشین لباسشویی

دلیل سوختن المنت ماشین لباسشویی وظیفه المنت لباسشویی، گرم نگه داشتن آب در دستگاه است. المنت با قدرت های مختلف، کاربردهای متفاوت دارد. توان آنها از ۱۸۰۰ تا ۲۴۰۰ هم می رسد. المنت همواره باید در داخل آب قرار گیرد تا حرارتی را که تولید می کند به آب برساند. دقت کنید هیچوقت المنت را … نوشته علت سوختن المنت ماشین لباسشویی اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

نحوه استفاده از اجاق گاز

نحوه نگهداری و استفاده از اجاق گاز ۱٫ سیستم جرقه زدن تمام اجاق گازها به سیستم جرقه زدن مجهز هستند. دقت کنید اگر کلید جرقه را بیش از ۱۰ ثانیه نگه دارید ممکن است ترانس جرقه زن بسوزد. ۲٫ قرار دادن سرشعله ها در جای خود سرشعله ها را دقیقا در جای خود قرار دهید … نوشته نحوه استفاده از اجاق گاز اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟

چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟ با گذشت زمان یک لایه ضخیم از یخ در داخل فریزر ایجاد می شود که این مسئله موجب کاهش تاثیرگذاری مثبت دستگاه بر روی مواد غذایی و همچنین افزایش هزینه های مصرف برق می گردد. به همین دلیل باید بدانیم چگونه بدون دردسر و به سرعت فریزر را یخ … نوشته چگونه از فریزر یخ زدایی کنیم؟ اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

رفع بوی بد ماشین لباسشویی

رفع بوی بد ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی به دلیل این که محیطی مرطوب است و می توان از انواع پودرهای لباسشویی استفاده نمود، به همین دلیل امکان بو گرفتن آن وجود دارد. معضلی که برخی از افراد در منزل با آن روبرو هستند این است که به حدی ماشین لباسشویی بو گرفته است که پس … نوشته رفع بوی بد ماشین لباسشویی اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

۱۵ نکته طلایی در مورد جاروبرقی

 ۱۵ نکته طلایی در مورد جاروبرقی بامطالعه این نکات هر آنچه برای انتخاب یک جاروبرقی مناسب و کاربردی لازم دارید در اختیارتان قرار می گیرد. با دانستن این نکات می توانید بهترین جاروبرقی را خریداری کرده و از آن برای پاکیزگی خانه استفاده کنید ۱- قدرت مهم است بهترین جاروبرقی به لحاظ قدرت جاروبرقی ای است که میزان توان و قدرت آن … نوشته ۱۵ نکته طلایی در مورد جاروبرقی اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

چگونه لکه های رنگ را از روی لباس پاک کنیم

از بین بردن لک های رنگ از روی لباس اگر شما هنوز هم نمیدانید که چگونه از شر لکه رنگی از لباس خلاص شوید، یک روش برای از بین بردن رنگ استفاده از سفید کننده اکسیژن دار است. زمانی که این محصول با آب تماس پیدا میکند، واکنش نشان داده و حبابهای اکسیژن تولید میکند که این حبابها در از بین بردن لکه رنگی کمک … نوشته چگونه لکه های رنگ را از روی لباس پاک کنیم؟ اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

لیست قیمت مایکروفر دوو

مشخصات مایکروویو ۲۸ لیتری دوو DEM-281Q0T-PW مايكروويو / گريل / پخت با هواي گرم / پخت تركيبي محفظه استيل كندويي جهت تسريع پخت سيستم بخارشوي قفس گرمكن ظرف ميزان نگهداشت انرژي قفل كودك ۸ برنامه پخت اتومات غذاي ايراني ۸ برنامه پخت اتومات دسر ايراني طول(سانتیمتر)    ۵۱٫۳ عرض(سانتیمتر)    ۳۱٫۱ عمق(سانتیمتر)    ۴۰٫۱ مایکروفر … نوشته لیست قیمت مایکروفر دوو اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

مایکروفر دوو- چطور ماکروویوی که خاموش نمی شود را تعمیر کنیم؟

سوئیچ بهم قفل کردن در ماکروویو اگر وقتی شما در ماکروویو را باز کردید و هنوز ماکروویو داشت کار می کرد ، ممکن است مشکل از سوئیچ بهم قفل کردن در باشد. اگر سوئیچ به هم قفل کردن در درستکار کند به قطعات دیگر برق لازم را می فرستد و وقتی در باز بشود برق … نوشته چطور ماکروویوی که خاموش نمی شود را تعمیر کنیم؟ اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

راهنمای طولانی شدن عمر لوازم خانگی

راهنماي طولاني شدن عمر لوازم خانگي لوازم خانگی از آن دسته اشیا هستند که نمی شود هر چند وقت یبکار آنها را عوض کرد و یکی دیگر خرید به چند دلیل:که البته اصلی ترین و مهم ترین دلیلش همان دلیل اقتصادی است. چرا که به صرفه نیست! پس بهتر و البته لازم هست که از … نوشته راهنماي طولاني شدن عمر لوازم خانگي اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

ایراد بسته نشدن درست درب یخچال فریزر

ایراد بسته نشدن درست درب یخچال فریزر ، در صورتی که درب یخچال فریزرتان درست بسته نمی شود، بایست در اسرع وقت برای تعمیر یخچال فریزر دست به کار شوید. بسته نشدن درب یخچال فریزر، افزون بر بالا بردن مصرف انرژی و قبض های برق، سبب معیوب شدن خود یخچال فریزر هم می شود؛ به این خاطر که کمپرسور یخچال فریزر مجبور می … نوشته ایراد بسته نشدن درست درب یخچال فریزر اولین بار در وبلاگ لوازم خانگی دوو. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت لوازم خانگی دوو homedaewoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت لوازم خانگی دوو 25 می باشد.

اخبار گوناگون