روی خط خبر

لیست خبرهای هزارسو hezarsoo

تعداد کل خبرها از سایت هزارسو hezarsoo 311 می باشد.

چگونه تکنولوژی بلاکچِین می تواند از ویزا کارت تعداد تراکنش بیشتری انجام دهد؟

زمانیکه فناوری بلاکچِین جهت تسهیل تراکنش ها مورد استفاده قرار می گیرد، طرفدراران آن اغلب بدین واقعیت اشاره دارند که […] نوشته چگونه تکنولوژی بلاکچِین می تواند از ویزا کارت تعداد تراکنش بیشتری انجام دهد؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

نگاهی به کسب‌وکار «علی‌بابا کلاود» و رشد سریعش در سال‌های اخیر

درگذشته، چهار شرکت بزرگ آمازون، گوگل، مایکروسافت و آی بی ام بیش از نیمی از بازار محاسبات ابری جهان را در اختیار […] نوشته نگاهی به کسب وکار «علی بابا کلاود» و رشد سریعش در سال های اخیر اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

مدیریت موفق دیتاسنترچگونه ممکن می باشد؟

چالش ها یکی از چالش های دیتا سنتر های امروزی با تعداد زیاد و متنوعی از تجهیزات شیوه مدیریت آنها […] نوشته مدیریت موفق دیتاسنترچگونه ممکن می باشد؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

اولین سرویس ذخیره‌سازی تجاری داده‌ها روی DNA در سال 2019 راه‌اندازی می‌شود

بر اساس اخباری که به تازگی منتشر شده، یک استارت آپ مشهور و شناخته شده ادعا می کند که به زودی قادر به ذخیره […] نوشته اولین سرویس ذخیره سازی تجاری داده ها روی DNA در سال 2019 راه اندازی می شود اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

چگونه بلاکچِین باعث تغییر شکل رسانه های دیجیتال می شود؟

بلاکچِین ها همچنان که در حال تکامل می باشند و صنایع متعددی که بطور فزاینده ظاهر می گردند را تحت […] نوشته چگونه بلاکچِین باعث تغییر شکل رسانه های دیجیتال می شود؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هزارسو hezarsoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هزارسو 311 می باشد.

اخبار گوناگون