روی خط خبر

لیست خبرهای هزارسو hezarsoo

تعداد کل خبرها از سایت هزارسو hezarsoo 388 می باشد.

۵ ترفند برای حداکثر استفاده از حجم بسته‌های اینترنت موبایل

در ماه های اخیر، قیمت اینترنت موبایل افزایش یافته و حجم دانلود رایگان شبانه حذف شده است. از سوی دیگر، هر […] نوشته ۵ ترفند برای حداکثر استفاده از حجم بسته های اینترنت موبایل اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

انواع مفصل فیبر نوری و روش نصب آنها

مفصل فیبر نوری چیست؟ مفصل های فیبر نوری تجهیزاتی هستند که در فیوژن اتصالات فیبر نوری استفاده می شوند همچنین […] نوشته انواع مفصل فیبر نوری و روش نصب آنها اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

معرفی سرویس شکن؛ تحریم‌های اینترنتی را بی‌اثر کنید

چند روز پیش وزیر ارتباطات در توییتر در پاسخ به انتقاد یکی از کاربران نسبت به فیلترینگ بعضی سایت ها از […] نوشته معرفی سرویس شکن؛ تحریم های اینترنتی را بی اثر کنید اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

معرفی افزونه دیدئو؛ ویدیوهای یوتیوب را بدون فیلتر ببینید

یوتوب یکی از ابزارهای مهم زندگی دیجیتال امروزیست که متاسفانه به دلایل مختلفی در ایران به آن دسترسی کامل نداریم. […] نوشته معرفی افزونه دیدئو؛ ویدیوهای یوتیوب را بدون فیلتر ببینید اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

۵ راهکار برای رفع مشکل وصل نشدن کامپیوتر به اینترنت

مشکلات متعددی وجود دارند که باعث می شوند دسترسی شما به اینترنت با مشکل روبرو شده و ناگهان ارتباط شما با […] نوشته ۵ راهکار برای رفع مشکل وصل نشدن کامپیوتر به اینترنت اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

چگونه در آیفون رمزعبور وای‌فای را پیدا و به اشتراک بگذاریم؟

اگر به هر دلیلی، رمزعبور وای فای خود را گم کنید؛ حداقل با آیفون نمی توانید دوباره آن را به دست بیاورید. […] نوشته چگونه در آیفون رمزعبور وای فای را پیدا و به اشتراک بگذاریم؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

معرفی توسعه‌دهنده وای‌فای دو بانده دی‌لینک DAP-1520

اگر احساس می کنید وای فای خانه شما کند است و در بسیاری از نقاط سیگنال ها ضعیف هستند؛ همیشه دور انداختن مودم […] نوشته معرفی توسعه دهنده وای فای دو بانده دی لینک DAP-1520 اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

KVM وی پی اس لینوکس چیست ؟

 KVM اختصار Kernel-based Virtual Machine میباشد که به شما این اجازه را میدهد تا یک سرور فیزیکی را بصورت مجازی […] نوشته KVM وی پی اس لینوکس چیست ؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هزارسو hezarsoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هزارسو 388 می باشد.

اخبار گوناگون