روی خط خبر

لیست خبرهای هزارسو hezarsoo

تعداد کل خبرها از سایت هزارسو hezarsoo 445 می باشد.

اولین فرود انسان روی ماه چگونه از تلویزیون به طور زنده پخش شد؟

فرود آپولو 11 روی ماه در سال 1969 و به ویژه قدم گذاشتن نیل آرمسترانگ روی قمر زمین بی شک […] نوشته اولین فرود انسان روی ماه چگونه از تلویزیون به طور زنده پخش شد؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

DMaaS، راهکار نوین جمع‌آوری اطلاعات از مراکز داده

برای سال ها، مدیران با استفاده از راه حل های DCIM یا «مدیریت زیرساخت مرکز داده» مراکز داده را مدیریت کرده و برای […] نوشته DMaaS، راهکار نوین جمع آوری اطلاعات از مراکز داده اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

بررسی متعلقات ترانکینگ ها | هزارسوی شبکه

ترانکینگ یک سیستم کابل کشی سازمان یافته است که بیشتر در مراکز اداری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. هر ترانکینگ […] نوشته بررسی متعلقات ترانکینگ ها اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

امنیت اینستاگرام را با این ۱۶ روش ساده تامین کنید

امنیت اینستاگرام چیزی نیست که اهمیت آن بر تو و من پوشیده باشد. در حالی که چند سال قبل شبکه […] نوشته امنیت اینستاگرام را با این ۱۶ روش ساده تامین کنید اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

​چرا پروژه های ساخت و ساز نیاز به دوربین های امنیتی دارند

دوربین های امنیتی برای پروژه های ساختمانی می توانند امنیت بی نظیری علیه جرم و جنایت، سرقت، خرابکاری فراهم آورند […] نوشته ​چرا پروژه های ساخت و ساز نیاز به دوربین های امنیتی دارند اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

آیا آینده مراکزداده در فضا است؟

در سال های ابتدایی ورود فناوری محاسبات ابری به صنعت شبکه و مراکزداده، رسانه ها و سایت ها به طور مرتب تیتر می زدند: «داده ها […] نوشته آیا آینده مراکزداده در فضا است؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

سوییچ LAN چیست و چگونه کار می‌کند

با افزایش چشمگیر ترافیک و پردازندههای سریعتر به کار گرفته شده برای محاسبات سیستم عامل ها، شبکه های محلی یا به اختصار […] نوشته سوییچ LAN چیست و چگونه کار می کند اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

آشنایی با انواع سرور و رول های سروری

شبکه و یا زیرساخت شبکه، مجموعه ای از مولفه های سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز برای اتصال دستگاه ها در یک سازمان و […] نوشته آشنایی با انواع سرور و رول های سروری اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هزارسو hezarsoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هزارسو 445 می باشد.

اخبار گوناگون