روی خط خبر

لیست خبرهای هزارسو hezarsoo

تعداد کل خبرها از سایت هزارسو hezarsoo 461 می باشد.

آشنایی با انوع ups ها

واژه UPS به معنای تغذیه بدون وقفه است و به عنوان واسط در مدار الکتریکی بین برق شهری و مصرف […] نوشته آشنایی با انوع UPS ها اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

چند نکته مهم در خرید رک های سرور

سرورها هم مثل بقیه قطعات الکترونیکی نیاز به نگهداری دارند… نکات مهم در هنگام خرید رک های سرور ۱ استراتژی […] نوشته چند نکته مهم در خرید رک های سرور اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

خط VoIP راه گشای ناتوانی مخابرات در واگذاری خطوط تلفن ثابت

ممکن است شما به تازگی به ساختمانی مستقر شده اید که خط تلفن ثابت ندارد. احتمالا ساخت و سازهای بسیار […] نوشته خط VoIP راه گشای ناتوانی مخابرات در واگذاری خطوط تلفن ثابت اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

معرفی شرکت نیوراک ، تولید کننده تجهیزات وویپ و تلفن های تحت شبکه

کمپانی نیوراک، طراحی، توسعه، تولید و فروش خدمات و محصولات Voice-over-IP (VoIP) و برنامه های کاربردی برای کسب و کار […] نوشته معرفی شرکت نیوراک ، تولید کننده تجهیزات وویپ و تلفن های تحت شبکه اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

سویچ مدیریت شده یا مدیریت نشده: کدامیک مناسب کار یا خانه شما است

سویچ های شبکه، کاری شبیه به مغز را برای شبکه های خانگی و سازمانی انجام می دهند. به همین دلیل انتخاب سویچ شبکه […] نوشته سویچ مدیریت شده یا مدیریت نشده: کدامیک مناسب کار یا خانه شما است اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

پنج روش برای رفع مشکل عدم دریافت آی‌پی معتبر

در هر کامپیوتری پیکربندی آیپی پویا به طور پیش فرض فعال است، به این شکل کاربران برای اتصال شبکه به […] نوشته پنج روش برای رفع مشکل عدم دریافت آی پی معتبر اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

معرفی لایسنس های میکروتیک و نحوه نصب و راه اندازی آنها

اگر شما روتر برد را خریده باشید نیازبه انجام کاری در رابطه با لایسنس ندارید.چرا که لایسنس RouterOS روی روتر […] نوشته معرفی لایسنس های میکروتیک و نحوه نصب و راه اندازی آنها اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هزارسو hezarsoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هزارسو 461 می باشد.

اخبار گوناگون