روی خط خبر

لیست خبرهای هزارسو hezarsoo

تعداد کل خبرها از سایت هزارسو hezarsoo 425 می باشد.

چگونه خطرات امواج مایکروویو بر نمایشگر هوشمند و تجهیزات متصل به وا‌ی‌فای را بسنجیم؟

امروزه دیگر نمایشگرهای هوشمند و یا تبلت جزوی از لوازم آشپزخانه به حساب می آیند: با این نمایشگرها می توانید به راحتی […] نوشته چگونه خطرات امواج مایکروویو بر نمایشگر هوشمند و تجهیزات متصل به وا ی فای را بسنجیم؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

آیا مودم‌های امروزی به شبکه ۵G متصل می‌شوند؟

مودم M۱ که نام کامل و درست اش «Nighthawk M۱ MR۱۱۰۰» است؛ یکی از بهترین و سریع ترین مودم های همراه در جهان […] نوشته آیا مودم های امروزی به شبکه ۵G متصل می شوند؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

چرا هواوی B۵۲۵ بهترین و محبوب‌ترین مودم رومیزی ۴.۵G بازار ایران است؟

اگر از افرادی که با مودم های همراه کار کردند و اطلاعاتی ازشان دارند؛ سوال کنید «بهترین مودم رومیزی ۴G در […] نوشته چرا هواوی B۵۲۵ بهترین و محبوب ترین مودم رومیزی ۴.۵G بازار ایران است؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

آیا ما به اینترنت اعتیاد پیدا کرده‌ایم؟

مطالعه ای جدید نشان می دهد که انسان ها در حال حاضر به شکلی دیوانه وار وقت خود را در فضای آنلاین می گذارنند؛ موضوعی که […] نوشته آیا ما به اینترنت اعتیاد پیدا کرده ایم؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

آی پی ثابت اینترنتی چیست و چرا نباید از آن استفاده کرد؟

تقریباً تمامی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) گزینه آی پی عمومی را با قیمتی در حدود 5 تا […] نوشته آی پی ثابت اینترنتی چیست و چرا نباید از آن استفاده کرد؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

«سنجینه» به عنوان سامانه اعتبارسنجی ایران معرفی می‌شود

«سنجینه»، سامانه ای که قرار است روز هشتم بهمن ماه با حضور مقامات وزارت ارتباطات و بانک مرکزی به شکل رسمی […] نوشته «سنجینه» به عنوان سامانه اعتبارسنجی ایران معرفی می شود اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

چالش‌های امنیتـی پیش روی شبکه‌های 5G

شبکه های 5G با به کارگیری مفاهیم جدیدی از فناوری قصد دارند تا به نیاز روزافزون دسترسی پهنای باند، افزایش تعداد کاربران […] نوشته چالش های امنیتـی پیش روی شبکه های 5G اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

چگونه یک درگاه اترنت به لپ‌تاپ مک‌بوک پرو اضافه کنیم؟

مدت ها است که اپل درگاه شبکه اترنت را از روی لپ تاپ های مک بوک پرو خود حذف کرده است. نبود درگاه اترنت […] نوشته چگونه یک درگاه اترنت به لپ تاپ مک بوک پرو اضافه کنیم؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

آموزش پیکربندی سوییچ سیسکو | هزارسوی شبکه

چطور از Hyper Terminal برای ارتباط با سوئیچ یا روتر سیسکو استفاده کنیم؟ تجهیزات سیسکو زیادی دارای محیط گرافیکی Web-Base […] نوشته آموزش پیکربندی سوییچ سیسکو اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

چرا کاربران خانگی و کسب‌وکارهای کوچک نیازی به خرید سوئیچ ندارند؟

یکی از دوستان برایم پیام فرستاد که این مطلب را خوانده ولی به نظرش این روزها دیگر هیچ کاربر خانگی […] نوشته چرا کاربران خانگی و کسب وکارهای کوچک نیازی به خرید سوئیچ ندارند؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هزارسو hezarsoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هزارسو 425 می باشد.

اخبار گوناگون