روی خط خبر

لیست خبرهای هم رسان hamresan

تعداد کل خبرها از سایت هم رسان hamresan 297 می باشد.

فیسبوک شرکت داده ای دیگری را معلق کرد

هم رسان: در جریان رسوایی به اشتراک گذاری داده های کمبریج آنالیتیکا، فیسبوک هیچ اقدام مستقیمی در برابر شرکت های شرکت کننده در این رسوایی انجام نداد. اما پس از دریافت نامه ای از CNBC مبنی بر این که شرکت پردازش و تحلیل دادۀ CubeYou در حال استفاده از متدهای سبک کمبریج آنالیتیکا برای جمع […] نوشته فیسبوک شرکت داده ای دیگری را معلق کرد اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

گوگل تبلیغات ارزهای رمزنگاری را ممنوع می کند

هم رسان: اوایل سال میلادی جدید، فیس بوک از ممنوعیت تبلیغات مربوط به ارزهای رمزنگاری یا دیجیتال در این برنامه خبر داد و حالا گوگل نیز اعلام کرده است که این تبلیغات را ممنوع می کند. به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، گوگل تایید کرد که از ژوئن امسال […] نوشته گوگل تبلیغات ارزهای رمزنگاری را ممنوع می کند اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

1Password شما را از فاش شدن رمز عبورتان مطلع می کند

هم رسان: در صورتی که عضویت 1Password را دارید، باید بگوییم که شما می توانید با استفاده از آن بررسی کنید که آیا رمزعبورهایتان توسط مهاجمان دستکاری شده و در اینترنت منتشر شده اند یا خیر. این مورد تاکنون به عنوان یک قابلیت اثبات مفهوم مطرح بود، اما 1Password عنوان می کند که در انتشارهای […] نوشته 1Password شما را از فاش شدن رمز عبورتان مطلع می کند اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

تراشه های جدید اینتل آسیب پذیری Spectre و Meltdown را برطرف خواهد کرد

هم رسان: در حال حاضر یکی از روش هایی که اینتل برای مقابله با آسیب پذیری های Spectre و Meltdown به کار گرفته است از طریق انتشار پچ های نرم افزاری است. با این حال گزارش هایی در این زمینه وجود دارد که ادعا می کند پچ های امنیتی به عملکرد تراشه ها آسیب می […] نوشته تراشه های جدید اینتل آسیب پذیری Spectre و Meltdown را برطرف خواهد کرد اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

اپل بسته امنیتی Meltdown را برای نسخه های قدیمی macOS منتشر کرد

هم رسان: اخیرا اینتل اعلام کرده است که 90 درصد از پردازنده هایی که به آسیب پذیری های Spectre و Meltdown دچار شده اند بسته های اصلاح دارند، اما اینتل در واقع این بسته های اصلاحی را به طور مستقیم به کاربران نهایی عرضه نکرده است که این به این معناست که کاربران باید منتظر […] نوشته اپل بسته امنیتی Meltdown را برای نسخه های قدیمی macOS منتشر کرد اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

بیش از 90 درصد از کاربران Gmail از تایید هویت دو عاملی استفاده نمی کنند

هم رسان: این روزها اطمینان از امنیت و ایمن بودن حساب های آنلاین بیش از هر زمان دیگری از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجایی که تهدیدات روز به روز در حال افزایش هستند، کاملا ضروری است که از تمامی ابزار های موجود استفاده کنیم تا از امنیت حساب های خود اطمینان حاصل کنیم. به […] نوشته بیش از 90 درصد از کاربران Gmail از تایید هویت دو عاملی استفاده نمی کنند اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

گوگل فهرست کروم بوک­ های آسیب پذیر نسبت به باگ Meltdown را اعلام کرد

هم رسان: طی گزارشی که در هفته گذشته مشخص شد، تعدادی از دستگاه های رایانه ای و دستگاه های موبایل تحت تأثیر آسیب پذیری هایی با نام Meltdown و Spectre قرار گرفته اند. به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، برخی از شرکت ها اقدام به اصلاح این موارد کرده اند اما به نظر می رسد گوگل قصد […] نوشته گوگل فهرست کروم بوک­ های آسیب پذیر نسبت به باگ Meltdown را اعلام کرد اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

گوگل 60 اپلیکیشن را به خاطر گزارشات بدافزاری از Play Store خارج کرد

هم رسان: پس از آن که گوگل گزارشی از شرکت امنیتی Checkpoint مبنی بر وجود یک بدافزار در اپلیکیشن ها که تبلیغات مستهجن را در بین بازی پخش می کردند دریافت کرد، 60 مورد از بازی های موجود در Google Play Store را حذف کرد. به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، بخش […] نوشته گوگل 60 اپلیکیشن را به خاطر گزارشات بدافزاری از Play Store خارج کرد اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

نمایشگر چوبی هم به بازار آمد!(+فیلم)

هم رسان: به تازگی محصول جدیدی به نام Mui تولید شده که در نگاه اول تنها یک تکه چوب ساده و تنها برای طراحی دکور به نظر می آید اما لمس همین تکه چوب آن را تبدیل به یک دستگاه اینترنت اشیا می کند. به گزارش پایگاه خبری هم رسان، Mui در نگاه اول شبیه […] نوشته نمایشگر چوبی هم به بازار آمد!(+فیلم) اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

همکاری اتحادیه مخابرات برای پیاده سازی اینترنت اشیا در ایران

هم رسان: نمایندگان اتحادیه جهانی مخابرات (ITU ) برای همکاری در زمینه پیاده سازی نقشه راه اینترنت اشیاء در ایران، اعلام آمادگی کردند. به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، وحید یزدانیان رئیس دانشکده پست و مخابرات از اعلام آمادگی و همکاری نمایندگان اتحادیه جهانی مخابرات، برای پیاده سازی نقشه راه اینترنت اشیا در ایران، […] نوشته همکاری اتحادیه مخابرات برای پیاده سازی اینترنت اشیا در ایران اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هم رسان hamresan می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هم رسان 297 می باشد.

اخبار گوناگون