روی خط خبر

لیست خبرهای هم رسان hamresan

تعداد کل خبرها از سایت هم رسان hamresan 247 می باشد.

چگونه طول عمر گوشی آیفون را افزایش دهیم؟

هر ساله تعداد زیادی گوشی جدید به فروش می رسد و تعداد بی شماری از گوشی همراه خراب شده و از رده خارج می شوند. اواخر ژوئن سال ۲۰۱۷ اپل اعلام کرد که ۱.۲ میلیارد گوشی آیفون در سراسر جهان فروخته است، علاوه بر اپل برند های معتبر دیگری نیز در این راستا فعالیت می کنند. […] نوشته چگونه طول عمر گوشی آیفون را افزایش دهیم؟ اولین بار در وب سافت. پدیدار شد.

معرفی برنامه های رایگان تعیین سرعت واقعی اینترنت

سرعت اینترنت یکی از موارد بسیار مهم و ضروری در دنیای پیشرفته امروزی است. در واقع بیشتر کارها و فعالیت ها از طریق اینترنت انجام می شود و در صورتی که سرعت آن محدود باشد می تواند در روند کاری اختلال ایجاد کند. سرعت اتصال اینترنت در کشور های مختلف متفاوت است، کشورهایی مانند سنگاپور، […] نوشته معرفی برنامه های رایگان تعیین سرعت واقعی اینترنت اولین بار در وب سافت. پدیدار شد.

انواع تکنولوژی های پوشیدنی برای زنان

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، ابزار های پوشیدنی هوشمندی وارد بازار شده اند و بسیاری از انسان ها به این نوع وسایل گرایش پیدا کرده اند، در حال حاضر شما می توانید از طریق ساعت ها و دستبند های هوشمند، از تمام شاخص های بدنی تان مطلع شوید، هدفون های هوشمند را بر روی […] نوشته انواع تکنولوژی های پوشیدنی برای زنان اولین بار در وب سافت. پدیدار شد.

Ridy، وسیله هشدار دهنده در حین رانندگی

رانندگی یک کار خطرناک و در عین حال لذت بخش است. شما در هنگام رانندگی باید به تمام نکات توجه کنید، شرایط محیطی را تحت کنترل گرفته و سعی کنید عکس العمل مناسب و به موقعی از خود بروز دهید. در این میان رانندگان جوان تر و کم تجربه تر ممکن است نتواند به خوبی […] نوشته Ridy، وسیله هشدار دهنده در حین رانندگی اولین بار در وب سافت. پدیدار شد.

معرفی SaaS، نرم افزار به عنوان یک سرویس

در گذشته برای استفاده از نرم افزار ها مجبور بودیم که آنها را بر روی سیستم کامپیوتری خود نصب کرده و سپس اجرا کنیم. اما امروزه روال کاری تغییر کرده است و مفاهیم جدیدی وارد میدان شده اند. در این شرایط به راحتی می توانید یک نرم افزار آنلاین را اجاره کرده و از آن […] نوشته معرفی SaaS، نرم افزار به عنوان یک سرویس اولین بار در وب سافت. پدیدار شد.

معرفی انواع دوربین های ۳۶۰ درجه و ویژگی های آنها

دوربین های ضبط ویدئوهای ۳۶۰ درجه یک تکنولوژی جدید و جذاب به حساب می آیند که می توانند چشم انداز زیبایی از زندگی شما را ثبت و ضبط کنند. شما به راحتی می توانید با استفاده از این دوربین از صحنه های ورزشی زیبایی که خلق می کنید فیلمبرداری کنید و یا برای حفظ امنیت […] نوشته معرفی انواع دوربین های ۳۶۰ درجه و ویژگی های آنها اولین بار در وب سافت. پدیدار شد.

معرفی نرم افزار های ویرایش PDF

همانطور که می دانید در حالت عادی، ویرایش فایل های PDF غیر ممکن است، و تنها با استفاده از نرم افزار های خاص می توانید این کار را انجام دهید. امروزه نرم افزار های بسیار زیادی وجود دارند که به شما در ویرایش این فایل ها کمک می کنند. با استفاده از این نرم افزار […] نوشته معرفی نرم افزار های ویرایش PDF اولین بار در وب سافت. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هم رسان hamresan می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هم رسان 247 می باشد.

اخبار گوناگون