روی خط خبر

لیست خبرهای گویا آی تی gooyait

تعداد کل خبرها از سایت گویا آی تی gooyait 310 می باشد.

شیوه باز کردن فایل زیپ ( آنزیپ کردن ) و ذخیره محتویات آن در آیفون

باز کردن فایل زیپ در آیفون روش ساده ای دارد که در آی او اس 11 امکان آن فراهم شده است. کافی است که این راهنما را به صورت تصویری تا انتها بخوانید نوشته شیوه باز کردن فایل زیپ ( آنزیپ کردن ) و ذخیره محتویات آن در آیفون اولین بار در گويا آی تی پدیدار شد.

معرفی آیپد پرو 2018 اپل با نمایشگر 12.9 اینچی

آیپد پرو 2018 آخرین نسل تبلت های هوشمند اپل است که تا انتهای سال 2018 به آن دست یافته اند و قرار است با قیمت حدودی 1800 دلار عرضه شود نوشته معرفی آیپد پرو ۲۰۱۸ اپل با نمایشگر ۱۲٫۹ اینچی اولین بار در گويا آی تی پدیدار شد.

1 روش فنی برای ردیابی اینستاگرام و صرف زمان کمتر در آن

ردیابی اینستاگرام کار ساده ای است اگر بخواهید به کمک آن وقت تلف شده خود را در این شبکه روز به روز کاهش دهید. در این باره از تنظیمات اینستاگرام استفاده کنید نوشته ۱ روش فنی برای ردیابی اینستاگرام و صرف زمان کمتر در آن اولین بار در گويا آی تی پدیدار شد.

آموزش کار با نرم افزار گرین شات Greenshot

برای کار کردن با نرم افزار گرین شات می توانید از این پست آن را دانلود کنید و نصب کنید و بعد تنظیمات را به طریق گفته شده انجام دهید نوشته آموزش کار با نرم افزار گرین شات Greenshot اولین بار در گویا آی تی پدیدار شد.

منتظر گوشی 16 دوربینه جدید ال جی باشید ( 16 لنز متفاوت برای عکاسی از نمای مختلف )

گوشی 16 دوربینه محصولی از ال جی است که قطعا تا سال آینده ساخته می شود و روانه بازار می شود چرا که امروز این طرح به طور رسمی ثبت شده است. نوشته منتظر گوشی ۱۶ دوربینه جدید ال جی باشید اولین بار در گويا آی تی پدیدار شد.

روش سوییچ بین اپلیکیشن ها در iPhone X ،XR ،XS، و iPhone XS Max بدون بستن آن ها

سوییچ بین اپلیکیشن ها در آیفون به راحتی سوایپ کردن روی صفحه اصلی امکان پذیر است. برای این کار این آموزش را بخوانید نوشته روش سوییچ بین اپلیکیشن ها در iPhone X ،XR ،XS، و iPhone XS Max بدون بستن آن ها اولین بار در گويا آی تی پدیدار شد.

از امروز اسکایپ جدید را نصب کنید ( لینک دانلود + تفاوت نسخه های اسکایپ جدید )

امروز با ورود اسکایپ جدید اسکایپ قدیمی و سنتی رخت بر بست و شما می توانید با یک کلیک نسخه جدید را دانلود کنید نوشته از امروز اسکایپ جدید را نصب کنید ( لینک دانلود + تفاوت نسخه های جدید اسکایپ) اولین بار در گويا آی تی پدیدار شد.

آموزش فعال کردن تایپ یک دستی در آیفون های قدیمی و جدید

تایپ یک دستی در آیفون به شما کمک می کند تا با این گوشی های بزرگ قامت، تنها با یک دست کار کنید و از کیبورد های جمع شده آن استفاده کنید نوشته آموزش فعال کردن تایپ یک دستی در آیفون های قدیمی و جدید اولین بار در گويا آی تی پدیدار شد.

۲۳ قابلیت جذاب اینستاگرام که احتمالا نمی دانی

در این مطلب به 23 قابلیت پر استفاده اینستاگرام پرداخته ام که بخشی از تمام آموزشهای گویا آی تی در مورد این شبکه اجتماعی است نوشته ۲۳ قابلیت جذاب اینستاگرام که احتمالا نمی دانی اولین بار در گويا آی تی پدیدار شد.

منبع خبرها سایت گویا آی تی gooyait می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت گویا آی تی 310 می باشد.

اخبار گوناگون