روی خط خبر

لیست خبرهای گوگل تراست googletrust

تعداد کل خبرها از سایت گوگل تراست googletrust 182 می باشد.

تویوتا کمری گرند 2006؛ قیمت، مشخصات و هر آن چیزی که باید بدانید

موردی که کمری2006 گرند را به اتومبیلی مناسب برای تشنگان خودرو ژاپنی در آشفته بازار فعلی تبدیل کرده سواری باکیفیت خودرو است که به نظر حتی در مقایسه با ماکسیما با آن حرکات غیرعادی بخش عقب و فنربندی نرم، یک سروگردن بالاتر است. کولر خودرو حتی در شهرهای جنوبی ایران عملکرد حیرت انگیزی دارد ضمن اینکه استفاده سطح بالا از قدرت موتور خودرو در عین استفاده از کولر شما را دچار سردرد نمی کند.

این تاکسی پرنده یک‌ساعته از لس‌آنجلس به سان‌فرانسیسکو می‌رود/ عکس

کمپانی Transcend Air Corporation محصولی را معرفی کرد که می تواند مثل بالگرد نشست وبرخاست کند، درحالی که یک هواپیما است. آفتاب نیوز : برای این هواپیما که نامش Vy 400 یا VTOL است، 6 سرنشین تعریف شده و قرار است از سال 2024 وارد ناوگان هوایی آمریکا شود.قرار است سفرهای تجاری عمده برای تُجّار از این طریق بین شهرهای عمده (شامل بوستون تا نیویورک) صورت گیرد و سرعت تعریف شده برای آن 651 کیلومتر بر ساعت تعریف شده که 3 برابر سرعت بالگردهای فعلی است و می تواند 450 مایل را طی کند.«گریک بروئل» مدیر اجرایی کمپا...

ابداع روشی جدید برای ضد آب ‌کردن پارچه

محققان دانشگاه ام آی تی پوشش ضد آب جدیدی ساختند که در مقایسه با پوشش های کنونی، کارآیی بهتر و سطح ایمنی بالاتری دارد. آفتاب نیوز : اغلب پارچه هایی که به عنوان دافع آب معرفی می شوند، درواقع ضد آب هستند و اگر مدت زیادی زیر باران باقی بمانند، درنهایت آب به درون آن ها نفوذ می کند. هدف از تولید پارچه های دافع آب این است که قطرات آب به محض برخورد با این پارچه ها، از سطح آن جدا شوند.در روش های متداول آب گریز کردن پارچه ها از پلیمرهای با زنجیره بلند استفاده می شود که در طبیعت و بدن انسان انباشته می شوند...

تولید دمای ۳ برابر گرم‌تر از هسته خورشید در راکتور هسته‌ای

فیزیکدانان آلمانی یک رکورد جدید برای راکتورهای همجوشی هسته ای به ثبت رساندند و گامی بزرگ به سوی تولید انرژی هسته ای برداشتند. این دانشمندان موفق به تولید دمایی سه برابر گرمتر از دمای هسته خورشید شدند.

آنتی ویروس‌ هم نتوانست باج افزار را شناسایی کند!

گاهی سرعت انتشار باج افزارها به قدری بالاست که حتی آنتی ویروس هم قادر به شناسایی باج گیرهای جدید نبوده و باید دایم به روزرسانی شود تا باج افزارهای جدید را شناسایی و از فعالیت آن ها جلوگیری کند. همچنین حتی در صورت شناسایی و پاک سازی باج افزار لزوماً دسترسی به اطلاعات رمز شده توسط آن ها ممکن نیست، درنتیجه مقابله با باج افزارها کمی سخت و پیچیده است.

رباتی که صاف ایستادن را گوشزد می‌کند!+عکس

یک شرکت کره ای، رباتی ابداع کرده است که حالت قرار گرفتن بدن کاربر را بررسی و صاف ایستادن و نشستن را به او گوشزد می کند. آفتاب نیوز : شرکت کره ای "لات" (IoT) در همکاری با یک استارتاپ موسوم به "مورتینگز" (Morethings)، رباتی ابداع کرده است که به شما کمک می کند حالت مناسب برای ایستادن یا نشستن پشت میز کار را به دست آورید.این ربات موسوم به "گیرو" (Giiro)، روی میز کار و مقابل کاربر قرار می گیرد تا ایستادن یا تقسیم وزن او را هنگام نشستن حس کند.ربات گیرو که به شخصیت انیمیشنی "مینیون" (Minion) شبیه است، ...

بزرگ‌ترین رستوران زیرآبی جهان+ عکس

بزرگترین رستوران زیرآبی جهان متشکل از یک سازه فولادی به همراه گنبدی شفاف و آکریلیکی است تا افرادی که برای صرف شام به داخلش می آیند بتوانند جانداران دریایی را هنگام عبورشان از کنار رستوران مشاهده کنند.

وقتی هورمون زنانه، مردان را به سردرد گرفتار می‌کند!

بر اساس پژوهشی بین المللی که اخیرا در مجله پزشکی آکادمی نورولوژی آمریکا منتشر گردیده است، هورمون زنانه استروژن در میگرن مردان نقش دارد. پیشتر نقش این هورمون در بروز سردرد میگرنی در زنان کشف شده بود.

منبع خبرها سایت گوگل تراست googletrust می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت گوگل تراست 182 می باشد.

اخبار گوناگون