روی خط خبر

لیست خبرهای فوت و فن footofan

تعداد کل خبرها از سایت فوت و فن footofan 106 می باشد.

معرفی برترین اپلیکیشن‌های ماه مِی اندروید | خرداد ۹۷ - مجله اینترنتی فوت و فن

زمان می گذرد و هر روز شاهد انتشار اپلیکیشن های مختلفی برای سیستم عامل اندروید از طریق پلی استور یا دیگر فروشگا ه های مجازی موجود هستیم که هریک طبق نیازهای بخشی از کاربران و درواقع برای رفع این نیازها عرضه می شوند. با توجه به بالا بودن حجم اپلیکیشن های عرضه شده و از طرفی کیفیت نامشخص آن ها، تصمیم گرفتیم […] نوشته معرفی برترین اپلیکیشن های ماه مِی اندروید | خرداد ۹۷ اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

دانلود و معرفی برترین ویجت‌های صفحه نمایش برای ios | اردیبهشت ۹۷ - مجله اینترنتی فوت و فن

مهم ترین و اصلی ترین نکته درخصوص استفاده از یک تلفن هوشمند استفاده از ابزار و اپلیکیشن های مورد نیاز است تا به کاربر این اجازه را بدهد با بالاترین سرعت ممکن اقدامات و فعالیت های مورد نیاز خود را انجام دهد. بهترین و ساده ترین روش برای انجام این کار استفاده از ویجت ها یا دسترسی های کوتاهی است که برروی […] نوشته دانلود و معرفی برترین ویجت های صفحه نمایش برای ios | اردیبهشت ۹۷ اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

معرفی برترین اپلیکیشن‌های ماه آپریل اندروید | فروردین ۹۷ - مجله اینترنتی فوت و فن

زمان می گذرد و هر روز شاهد انتشار اپلیکیشن های مختلفی برای سیستم عامل اندروید از طریق پلی استور یا دیگر فروشگا ه های مجازی موجود هستیم که هریک طبق نیازهای بخشی از کاربران و درواقع برای رفع این نیازها عرضه می شوند. با توجه به بالا بودن حجم اپلیکیشن های عرضه شده و از طرفی کیفیت نامشخص آن ها، تصمیم گرفتیم […] نوشته معرفی برترین اپلیکیشن های ماه آپریل اندروید | فروردین ۹۷ اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

به محض خرید یک دستگاه ios این اپلیکیشن‌ها را دانلود کنید! - مجله اینترنتی فوت و فن

آیفون، آیپاد یا آیپد، استفاده از هر یک مستلزم دریافت و نصب اپلیکیشن های ios متنوع و مختلفی است که با باز کردن فروشگاه آیتونز هزاران عدد از آنان در مقابل چشم شما قرار خواهد گرفت! بسیاری از کاربران با اطلاع کامل از خواسته هایشان به سراغ اپلیکیشن های مورد نظرشان می روند و آنان را دریافت می کنند، اما […] نوشته به محض خرید یک دستگاه ios این اپلیکیشن ها را دانلود کنید! اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

۹ اپلیکیشن موبایل در حوزه سلامت روان - مجله اینترنتی فوت و فن

در حال حاضر، اپلیکیشن های موبایل برای بالا بردن کیفت سبک زندگی، از سفر گرفته تا تفریح و خرید، در حال توسعه و گسترش هستند . همچنین می توان در حوزه ی سلامت هم از این اپلیکیشن ها یاری گرفت. در ادامه به معرفی نه اپلیکیشن برتر موبایل برای سلامت روان می پردازیم. هر ساله، تقریباً ۴۸٫۳ میلیون نفر از […] نوشته ۹ اپلیکیشن موبایل در حوزه سلامت روان اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

به‌روزرسانی «سه‌بعدی‌ساز» - مجله اینترنتی فوت و فن

به اشتراک گذاشتن مستقیم در فیس بوک اکنون امکان پذیر است از امروز می توانید اسکن های سه بعدی تان را مستقیماً از «سه بعدی ساز» به گاهنمای (timeline) فیس بوک خودتان بفرستید و اولین نفر در بین دوستانتان باشید که در شبکه های اجتماعی عکس سه بعدی دارد. این به روزرسانی جدید بدین معناست که کاربران سه بعدی ساز می توانند از طریق قالب پست های سه بعدی تعاملی فیس بوک، اسکن های سه بعدی شان را […] نوشته به روزرسانی «سه بعدی ساز» اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

معرفی برترین اپلیکیشن‌های ساعت / آلارم برای ios - مجله اینترنتی فوت و فن

منفورترین اپلیکیشن مورد استفاده توسط کاربران برروی تلفن های هوشمند چیست؟ جواب بسیار ساده است، اپلیکیشن ساعت یا همان آلارم! درگذشته و پیش از گسترش استفاده از تلفن های همراه و تلفن های هوشمند تنها وسیله موجود برای کوک کردن ساعت جهت بیدار شدن ساعت های متنوعی بودند که کنار تخت خواب قرار می گرفتند و وظیفه بیدار کردن صاحبان […] نوشته معرفی برترین اپلیکیشن های ساعت / آلارم برای ios اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

دانلود و معرفی برترین اپلیکیشن‌های اندرویدی در سال ۲۰۱۸ - مجله اینترنتی فوت و فن

گذر زمان در عرضه اپلیکیشن ها تاثیر بسزایی دارد. ایده های جدید سریعا پراکنده می شوند و توسط بسیاری از توسعه دهندگان استفاده می شوند و درنهایت شاهد انتشار اپلیکیشن های مختلفی خواهیم بود که تنها برای انجام یک فعالیت یکسان درنظر گرفته شده اند. انتخاب از میان این حق انتخاب های متنوع سخت و زمان بر است، سخت بخاطر غیرممکن بودن اعتماد […] نوشته دانلود و معرفی برترین اپلیکیشن های اندرویدی در سال ۲۰۱۸ اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

دانلود و معرفی برترین بازی‌های اندروید که از تکنولوژی VR استفاده می‌کنند - مجله اینترنتی فوت و فن

تکنولوژی واقعیت مجازی یا VR با نام قابلیت Google Daydream برروی سیستم عامل اندروید عرضه شد و درواقع می توان این قابلیت را بزرگ ترین و جدی ترین تلاش گوگل برای وارد شدن به دنیای واقعیت مجازی دانست. تنها تلفن های هوشمند یا بصورت کلی دستگاه های الکترونیکی کمی هستند که می توانند از این قابلیت پشتیبانی کنند و در مقابل […] نوشته دانلود و معرفی برترین بازی های اندروید که از تکنولوژی VR استفاده می کنند اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

نگاهی کوتاه به تمامی بازی‌های معرفی شده در E3 2018 (قسمت دوم) - مجله اینترنتی فوت و فن

بالاخره مراسم بزرگ E3 سال ۲۰۱۸ نیز برگزار شد و بازی سازان و ناشران این صنعت رو به رشد جهان اقدام به برملا کردن سری ترین و مهم ترین رازهای خود کردند تا بتوانند نظرات کاربران را به سمت خود جلب کرده و تاحدودی جو بازار را آماده برای معرفی و عرضه عنوان خود کنند. در این میان […] نوشته نگاهی کوتاه به تمامی بازی های معرفی شده در E3 2018 (قسمت دوم) اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت فوت و فن footofan می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فوت و فن 106 می باشد.

اخبار گوناگون