روی خط خبر

لیست خبرهای فاین finetco

تعداد کل خبرها از سایت فاین finetco 44 می باشد.

یو پی اس و کاربرد های آن چیست؟

یو پی اس چیست؟ یو پی اس و کاربرد های آن چیست؟ | یو پی اس به عنوان یک شرکت پیک در سال 1907 در ایالات متحده تأسیس شد، UPS به یک شرکت چند میلیارد دلاری با هدف اصلی تسهیل تجارت در سطح جهان تبدیل شده است. امروزه ،UPS یک شرکت بین المللی است که […] نوشته یو پی اس و کاربرد های آن چیست؟ اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

میزان تخلیه باتری در حین ذخیره سازی (همه مدل های UPS APC)

باتری های داخل یک یو پی اس در طول ذخیره سازی تخلیه میشوند. عوامل متعددی وجود دارد که بر میزان تخلیه تاثیرمیگذارند شامل دما در ذخیره سازی و رتبه بندی باتری . همچنین، نوع UPS و روش ذخیره سازی بر میزان تخلیه تاثیر می گذارد. به یاد داشته باشید که نوع باتری های مورد استفاده […] نوشته میزان تخلیه باتری در حین ذخیره سازی (همه مدل های UPS APC) اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

چگونه باتری APC Smart-UPS را جایگزین کنیم

هنگامی که نشانگر «جایگزینی باتری» روشن می شود، ممکن است لازم باشد باتری منبع برق اضطراری (یو پی اس) را جایگزین کنید. توجه: مهم است که اطمینان حاصل شود که باتری واقعا نیاز به جایگزینی دارد. در پست قبلی، به شما اطلاع داده می شود که ممکن است مواردی وجود داشته باشد که چراغ قرمز […] نوشته چگونه باتری APC Smart-UPS را جایگزین کنیم اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

وقتی نور UPS آنلاین روشن می شود چه کاری انجام دهید؟

نور UPS آنلاین خاموش می شود و به طور خودکار به برق باتری حتی زمانی که قطع برق وجود ندارد. به طور مشابه، هنگامی که یک راه اندازی سرد انجام می شود، LED آنلاین ممکن است قبل از روشن شدن ‘باتری‘ روشن شود، به این معنی که UPS از قدرت باتری استفاده می کند. وقتی […] نوشته وقتی نور UPS آنلاین روشن می شود چه کاری انجام دهید؟ اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

swells و overvoltages چیست؟

swells (نوسانات) و overvoltages اساسا مخالف sags و undervoltages است. تورم افزایش ولتاژ تا یک دقیقه است و یک ولتاژ بالا اثر طولانی مدت یک تورم است. این شرایط زمانی اتفاق می افتد که ولتاژ موجود بالاتر از تقاضا باشد. این معمولا زمانی شروع می شود که تقاضای زیادی برای قدرت وجود داشته باشد. با […] نوشته swells و overvoltages چیست؟ اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

آیا باید یو پی اس های خود را به یک نوار برق وصل کنید؟

آیا میخواهید بدانید که باید یو پی اس های خود را به یک نوار برق وصل کنید؟ پس مقاله زیر را دنبال کنید یک منبع تغذیه اضطراری (UPS) برای اطمینان از اینکه دستگاه های الکترونیکی چندین دقیقه زمانی که منبع اصلی برق از بین می رود استفاده می شود. این تضمین می کند که تمام […] نوشته آیا باید یو پی اس های خود را به یک نوار برق وصل کنید؟ اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

پیکربندی یو پی اس N + 1 جداگانه چیست؟

ممکن است چندین بار یک سیستم برق اضطراری در خلال قطع برق کار درستی انجام ندهد. به همین دلیل، بعضی از شرکت ها یک سیستم افزونگی را ایجاد می کنند تا قدرت مداوم را برای تجهیزات حیاتی برای عملیات خود فراهم کنند. تعدادی از تنظیمات UPS N + 1 وجود دارد تا اطمینان حاصل شود […] نوشته پیکربندی یو پی اس N + 1 جداگانه چیست؟ اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

تفاوت یو پی اس تک فاز و 3فاز

سیستم های تک فاز یو پی اس : نصب تک فاز شامل یک ورودی تک سینوسی است و معمولا یک فاز به یک فاز از یک فاز به سه فاز بزرگتر است. و به طور معمول می تواند سوکت 3 پین محلی UK باشد که با استفاده از 230/240 VAC برای تامین قدرت مورد استفاده […] نوشته تفاوت یو پی اس تک فاز و 3فاز اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

یو پی اس برای کیفیت برق

یو پی اس برای کیفیت برق یو پی اس برای کیفیت برق : برخی از یو پی اس های طراحی شده اند که برق را با کیفیت ضعیف برق جبران یا فیلتر کنند. کیفیت برق ضعیف مربوط به برق است که دارای ویژگی های ضروری مانند ولتاژ و ثبات فرکانس نیست که مورد نیاز برای […] نوشته یو پی اس برای کیفیت برق اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

PDU و ویژگی های شبکه

PDU و ویژگی های شبکه دسترسی به PDU و ویژگی های شبکه : نظارت بر ویژگی های مهم کمک زیادی نمی کند مگر اینکه مدیران بتوانند به راحتی به داده ها دسترسی پیدا کنند. به دنبال PDU هایی که دسترسی LAN چند منظوره را از طریق سرور وب یا CLI ارائه می دهند. سرور ساخته […] نوشته PDU و ویژگی های شبکه اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

منبع خبرها سایت فاین finetco می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فاین 44 می باشد.

اخبار گوناگون