روی خط خبر

لیست خبرهای فاین finetco

تعداد کل خبرها از سایت فاین finetco 53 می باشد.

پارالل کردن یو پی اس به روش n+1

پارالل کردن یو پی اس به روش N+1 پارالل کردن یو پی اس به روش N+1 هر زمان که قطع برق اتفاق می افتد. منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) می تواند بسیار مفید باشد. آنها به کسب و کارها این امکان را می دهند تا سرورهای رایانه اصلی خود را در طول قطع برق خاموش […] نوشته پارالل کردن یو پی اس به روش N+1 اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

یو پی اس در سیستم های مخابراتی

یو پی اس در سیستم های مخابراتی یو پی اس در سیستم های مخابراتی جدیدترین سیستم های یو پی اس برای سیستم های مخابراتی و متحرک کاملاً جمع و جور هستند و دارای شارژر داخلی، گزینه هایی برای باتری های خارجی و داخلی دارای ترانسفورماتور هستند و در انواع ترکیبی قرار دارند. برای اجرای صحیح […] نوشته یو پی اس در سیستم های مخابراتی اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

مزایای اینورتر

مزایای اینورتر فناوری اینورتر DC کارآمدترین سیستمهای تهویه مطبوع پمپ حرارتی مواردی هستند که از فناوری اینورتر DC برای کنترل عملکرد کمپرسور استفاده می کنند. آنها ممکن است کمی بیشتر از یک مدل غیر اینورتر هزینه کنند اما صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر از جبران این امر می باشد به علاوه مزایای بسیاری از […] نوشته مزایای اینورتر اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

استفاده از یو پی اس در خودپرداز / بانک ها

استفاده از یو پی اس در خودپرداز بانک ها و موسسات مالی ستون سیستم های ما هستند و استفاده از یو پی اس در خودپرداز، خدمات بی عیب و نقصی را در شعب بانکی، دفاتر، دستگاه خودپرداز و غیره در اختیار مردم قرار می دهند. هر روز هزاران تراکنش از طریق استفاده از یو پی […] نوشته استفاده از یو پی اس در خودپرداز / بانک ها اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر

انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر : بسیاری از مردم ایران به خصوص شرکت ها، دفاتر، بانک ها و اماکنی که با سیستم های کامپیوتری مشغول به کار هستند با قطع شدن برق، مشکلاتی را به همراه خواهند داشت. بنابراین راه حل هایی برای مقابله با فقدان […] نوشته انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

انتخاب یو پی اس مناسب + راه کارهای مفید در انتخاب

منبع تغذیه بدون وقفه یا ups چیست؟ انتخاب یو پی اس مناسب : منبع تغذیه بدون وقفه محافظت از برق تضمین شده برای وسایل الکترونیک متصل را ارائه می دهد. با قطع شدن برق یا نوسانات خارج از سطح ایمن ، یک یو پی اس فوراً قدرت تهیه پشتیبان به وسیه باتری و محافظت در […] نوشته انتخاب یو پی اس مناسب + راه کارهای مفید در انتخاب اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

نحوه تعمیر یو پی اس قدیمی و احیای آن به زندگی دوم

نحوه تعمیر یو پی اس قدیمی نحوه تعمیر یو پی اس قدیمی : آیا از یو پی اس (منبع تغذیه بدون وقفه) استفاده می کنید؟ یو پی اس ها امروزه در بودجه مصرف کنندگان خانه های کوچک و اداری هستند و این نکات برتر نگهداری ups که در پائین به آنها اشاره میکنیم نشان می دهد […] نوشته نحوه تعمیر یو پی اس قدیمی و احیای آن به زندگی دوم اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

یو پی اس خانگی چیست؟

مزایای استفاده از یو پی اس خانگی چیست؟ یو پی اس خانگی : با رشد و پیشرفت تکنولوژی در عصر حاضر و گران قیمت بودن وسایل الکترونیکی فکر هر شخصی را برای محافظت از سیستم های برقی و الکترونیکی به خود درگیر میکند. امروزه استفاده از وسایل الکترونیکی و برقی بسیار افزایش یافته و با […] نوشته یو پی اس خانگی چیست؟ اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

همه چیز درباره دستگاه یو پی اس

یو پی اس چیست؟ یو پی اس به دستگاهی گفته می شود که وظیفه ی تامین برق در مواقع اضطراری و در قطع برق را بر عهده دارد. از اصلی ترین تجهیزات داخلی و خارجی کمک می کند (در واقع بدون آن امکان پذیر نیست) ups به وظیفه خود به خوبی عمل کند باتری یو […] نوشته همه چیز درباره دستگاه یو پی اس اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

یو پی اس و کاربرد های آن چیست؟

یو پی اس چیست؟ یو پی اس و کاربرد های آن چیست؟ | یو پی اس به عنوان یک شرکت پیک در سال 1907 در ایالات متحده تأسیس شد، UPS به یک شرکت چند میلیارد دلاری با هدف اصلی تسهیل تجارت در سطح جهان تبدیل شده است. امروزه ،UPS یک شرکت بین المللی است که […] نوشته یو پی اس و کاربرد های آن چیست؟ اولین بار در یو پی اس فای نت پدیدار شد.

منبع خبرها سایت فاین finetco می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فاین 53 می باشد.

اخبار گوناگون