روی خط خبر

لیست خبرهای فارنت farnet

تعداد کل خبرها از سایت فارنت farnet 2817 می باشد.

اپل در حال کار بر روی یک قابلیت سیری برای مکالمه متوالی در موارد مشکلات سلامتی کاربر است

اپل در حال کار روی قابلیت جدید سیری برای تقویت سطح مکالمه این دستیار صوتی با کاربران در رابطه با موضوعات سلامتی است. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

هواوی پی 40 احتمالا با سیستم عامل هارمونی معرفی شود

در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی امسال بود که شرکت چینی هواوی سیستم عامل مورد انتظار و چندپلتفرمه هارمونی را معرفی کرد؛ سیستم عاملی که در چین به هانگ منگ معروف شده است. با فارنت همراه شوید... برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

آمار نصب ویندوز 10 حالا به بیش از 50 درصد از کامپیوترهای جهان رسیده است

بالاخره مایکروسافت موفق شد که ویندوز 10 را به مورد استفاده ترین سیستم عامل جهان بر روی کامپیوترهای شخصی تبدیل کند. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

یک حفره امنیتی امکان هک گوشی اندروید شما با یک پیامک ساده را می‌دهد

پیامک هایی که برای شما ارسال می شوند، ممکن است حاوی بدافزارهایی باشند که به گوشی آسیب می رساند. برخی حتی اقدام به دزدیدن ایمیل شما خواهند کرد. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

آپدیت اندروید 10 برای کدام گوشی‌ها عرضه خواهد شد؟ | لیست کامل

چند روز از معرفی اندروید 10 می گذرد، حالا بهتر است بدانید آیا آپدیت اندروید 10 برای گوشی شما در راهست و چه زمانی از راه می رسد؟ در این مطلب می توانید لیست کامل گوشی ها و زمان انتشار آپدیت اندروید 10 برای آن ها که تاکنون اعلام شده اند را ببینید. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

اپل شرکت گوگل را به انتشار اخبار جعلی در مورد امنیت آیفون متهم کرد

شرکت اپل، گوگل را متهم کرده که، در جریان کشف حفره امنیتی جدید، حقیقت را به طور کامل بیان نکرده و صرفا از بخشی از ان برای انداختن ترس میان کاربران آیفون در خصوص امنیت این گوشی هوشمند استفاده کرده است. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

لوگو آیفون‌های جدید در مرکز قاب پشتی آنها و راهنمای شارژ بی‌سیم معکوس خواهد بود

به نظر می رسد که در آیفون های جدید اپل شاهد تغییرات ظاهری جالب توجهی خواهیم بود که یکی از آن ها تغییر جایگاه لوگوی اپل در قاب پشتی است. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

سرویس ایمیل هواوی دیگر جیمیل نخواهد بود و این شرکت به دنبال جایگزین است

یکی از سرویس های ایمیل جایگزین ممکن است ProtonMail باشد. هواوی در حال صحبت با این شرکت است تا سرویس ایمیل رمزنگاری شده آن ها را در گوشی خود استفاده کند. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

تمام چیزهایی که از مراسم رونمایی آیفون‌های جدید اپل در 19 شهریور ماه انتظار داریم

اپل همه ساله از نسل جدید گوشی آیفون در ماه سپتامبر رونمایی می کند و امسال نیز انتظار داریم که مراسم رونمایی از آیفون 11 در دهم سپتامبر برگزار شود. در همین راستا در ادامه در فارنت همراه ما باشید تا محصولاتی که انتظار داریم در این مراسم برای اولین بار در معرض دید قرار گیرند را مرور کنیم. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

منبع خبرها سایت فارنت farnet می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فارنت 2817 می باشد.

اخبار گوناگون