روی خط خبر

لیست خبرهای فارنت farnet

تعداد کل خبرها از سایت فارنت farnet 2817 می باشد.

مشخصات فنی کامل میت 30 پرو هواوی پیش از رونمایی رسمی در هفته آینده درز کرد

روز گذشته مشخصات فنی میت 30 پرو به صورت کامل درز کرد. مراسم رونمایی از این گوشی هوشمند در تاریخ 28 شهریور ماه برگزار خواهد شد. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

تحریم هواوی توسط ترامپ به گفته مایکروسافت یک عمل ناعادلانه است| فارنت

هواوی و آمریکا در حال حاضر دوران بسیار بدی را در روابط فیمابین تجربه می کنند. این روابط به شرکت های مختلفی به جز هواوی هم ضربه زده است. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

10 چیز رایگان که می‌توانید هنگام پرواز با هواپیما بدست آورید

آدم هایی که در مسافرت کردن باتجربه و کاملاً آگاه هستند می دانند که شرکت های هواپیمایی مختلف خدمات بسیاری را در طول پرواز به صورت رایگان ارائه می دهند. با این حال، مسافران کم تجربه تر از این گزینه ها اطلاع ندارند و فکر می کنند برای درخواست آنها باید پولی پرداخت کنند. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

شارژر آیفون 11 همچنان یک شارژر فوق آهسته 5 واتی است

یکی از نقاطی که کاربران آیفون امیدوار بودند اپل در معرفی آیفون های جدید به آن توجه نشان دهد شارژر آیفون 11 و آیفون پرو و پرو مکس بود. اگر چه دو برادر بزرگتر از شارژر 18 واتی بهره می برند اما آیفون 11 همچنان از یک شارژر فوق آهسته 5 واتی برخوردار است. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

لیست توقف تولید اپل ؛ چه دستگاه‌هایی دیگر ساخته و عرضه نخواهند شد؟

هنگامی که اپل محصولاتی تازه را معرفی می کند، برخی از محصولات گذشته خود را به لیست توقف تولید اضافه می کند. در این مطلب می خواهیم سراغ محصولاتی برویم که دیگر ادامه تولید نخواهند یافت. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

مهمترین چیزهایی که اپل در رویداد شهریور 98 خود رونمایی کرد

شرکت اپل شب گذشته بزرگ ترین رویداد معرفی محصولات خود در سال 2019 را در مقر اصلی خود برگزار کرد. اگر فرصت دنبال کردن اخبار لحظه به لحظه منتشر شده از این کنفرانس را نداشته اید، در ادامه در فارنت بار دیگر همراه ما باشید تا مروری داشته باشیم بر هر آنچه ساکنین کوپرتینو در کنار نسل جدید گوشی آیفون از... برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

ویدئو تبلیغاتی آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس و البته اپل واچ سری 5| فارنت

اپل شب گذشته از چندین محصول جدید از جمله آیفون 11، آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و اپل واچ رونمایی کرد. در ادامه قرار است نگاهی بر ویدیوهای تبلیغاتی منتشر شده برای این محصولات داشته باشیم. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

حالت تیره یا همان دارک مود برای حیمیل نسخه اندروبد سرانجام عرضه شد

گوگل سرانجام حالت تیره را برای نسخه اندرویدی جیمیل منتشر کرد. برای دسترسی به این حالت باید جیمیل خود را به آخرین نسخه به روزرسانی کنید. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

قیمت آیفون 11 و آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس اپل و زمان عرضه

پس از ماه ها انتظار بالاخره آیفون های جدید اپل تحت عناوین آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس در رویداد اختصاصی این شرکت معرفی شدند اما بهتر است نگاهی هم به قیمت آن ها بیاندازیم. با فارنت همراه باشید... برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

منبع خبرها سایت فارنت farnet می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فارنت 2817 می باشد.

اخبار گوناگون