روی خط خبر

لیست خبرهای فارنت farnet

تعداد کل خبرها از سایت فارنت farnet 2817 می باشد.

آیفون 11 ظاهرا به شارژ معکوس مجهز است اما غیرفعال شده است

خبرهای منتشر شده حاکی از آن هستند که سه محصول سری آیفون 11 از سخت افزار لازم برای شارژ معکوس استفاده می کنند، با این حال اپل این قابلیت را غیرفعال کرده است. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

مقایسه دوربین‌های dslr و بدون آینه یک بحث و مقایسه احمقانه است

جوامع آنلاین عادت دارند که مدام به مقایسه محصولات مختلف بپردازند و از این بین رقابتی ایجاد کنند. اما به گفته تد فوربس در برخی موارد این مقایسه ها احمقانه است. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

بزرگترین قابلیت‌های رایج که همچنان در گوشی‌های آیفون اپل غایب هستند!

اگرچه سری آیفون 11 قابلیت های گسترده ای را به ارمغان آورده است، اما هنوز هم چند ویژگی مهم غایب در این سری پیدا می شود. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

ترکیب دوربین آیفون اپل در گذر سال‌ها چگونه تغییر کرده است؟

گوشی های شرکت اپل همیشه از ویژگی های جذابی بهره برده اند و یکی از این ویژگی ها در طی سالیان اخیر مربوط به دوربین گوشی های آیفون است که سیر تحول طولانی داشته اند. با فارنت همراه باشید... برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

ده چیزی که به آنها امیدوار بودیم و اپل آنها را در رویداد معرفی آیفون 11 رونمایی نکرد!

شرکت اپل در هفته گذشته سرانجام از نسل جدید گوشی آیفون در کنار چند گجت دیگر رونمایی کرد و ما نیز بر همین اساس به طور کامل اخبار مرتبط با آن مراسم را پوشش دادیم؛ اما اکنون در ادامه قصد داریم فهرستی از 10 محصولی که برخلاف انتظارهای قبلی اپل از آن ها رونمایی نکرد را مرور کنیم. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

ظرفیت باتری آیفون 11 و میزان رم این گوشی به صورت غیررسمی مشخص شد

سری جدید آیفون ها در کوپرتینو معرفی شد. اما اپل به رسم سنت همیشگی خود، مشخصات فنی باتری و رم را برملا نکرد. حالا به این مشخصات دسترسی پیدا کرده ایم. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

هواوی در نظر دارد بخش 5g خود را بفروشد؛ دفع شر تحریم ترامپ!

رن ژنگفی به عنوان مدیر عامل شرکت هواوی اعلام کرد که با هدف کاهش تنش ها با غرب می خواهد در رقابت جهانی تکنولوژی 5G به یکی از شرکت های غربی کمک کند. برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

مقایسه آیفون 11 اپل با بهترین گوشی‌های اندرویدی؛ نتیجه چگونه است؟| فارنت

دیشب و طی رویداد اختصاصی اپل آیفون های جدید سال 2019 تحت عنوان آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس معرفی شدند. اکنون باید دید که این آیفون ها در مقایسه با رقبای اندرویدی در چه سطحی قرار دارند. با فارنت همراه باشید... برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

منبع خبرها سایت فارنت farnet می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فارنت 2817 می باشد.

اخبار گوناگون