روی خط خبر

لیست خبرهای فالنیک falnic

تعداد کل خبرها از سایت فالنیک falnic 107 می باشد.

ویدیو/ نحوه بلاک کردن شماره‌های مزاحم و تبلیغاتی در فکس

اگر شما هم از دستگاه فکس در محل کار خود استفاده می‎کنید و از جاهای مختلف برای شما فکس ارسال می شود، شاید به این مشکل بزرگ برخورد کرده باشید که نخواهید فکس های تبلیغاتی که اکثرا مربوط به تورهای مسافرتی است را دریافت کنید! از این پس نگران نباشید چرا که ما در این ویدیو نحوه بلاک کردن شماره های مزاحم را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید از فکس های بی مورد […] The post ویدیو/ نحوه بلاک کردن شماره های مزاحم و تبلیغاتی در فکس appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

Container چیست؟

  Container، یک بسته نرم افزاری و شامل هر آن چیزی است که نرم افزار برای اجرا به آن نیاز دارد، مانند برنامه های قابل اجرا که تنظیمات، کتابخانه ها و System Tools را شامل می شود. Containerها مانند برنامه های نرم افزاری سنتی که به شما اجازه می دهند مستقل از نرم افزارهای دیگر و خود سیستم عامل کار کنید، نصب نمی شوند. Container با حذف وابستگی ها و از بین بردن ناسازگاری های نرم افزاری، باعث افزایش بهره وری در مرحله توسعه […] The post Container چیست؟ appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ ...

ویژه روز جهانی عاشقان کتاب/ 10 کتاب مورد علاقه فالنیکی‌ها

برگ های کتاب به منزله بال هایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز می دهند. وُلتر 9 آگوست مصادف با 18 مرداد، روز جهانی عاشقان کتاب است، برای دوستداران کتاب هم، هیچ هدیه ای بهتر و ارزشمندتر از یک جلد کتاب نیست، به همین بهانه سری به همکاران فالنیکی زدیم و از هرکدام از آنها نام کتاب های مورد علاقه شان را پرسیدیم و 10 کتابی که بیشتر مورد استقبال […] The post ویژه روز جهانی عاشقان کتاب/ 10 کتاب مورد علاقه فالنیکی ها appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

ویدیو/ آموزش ریست کردن پرینترهای اچ پی

اگر شما هم از پرینتر در منزل و یا محل کار خود استفاده می کنید، احتمالا برایتان پیش آمده که  مشکلی در پرینتر بوجود آمده باشد و یا تنظیمات دستگاه تغییر کرده باشد و به درستی کار نکند و شما نتوانید کاری انجام دهید. با این آموزش شما می توانید پرینتر خود را ریست کنید تا تنظیمات پرینتر به حالت پیش فرض کارخانه بازگردد. به طور کل مشکلاتی که باعث ریست کردن […] The post ویدیو/ آموزش ریست کردن پرینترهای اچ پی appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

استفاده از رایانش ابری و مهاجرت به کلود، مناسب من است؟

بررسی اینکه شرکت ها چگونه تصمیم دارند از سرویس های کلود استفاده کنند، سخت است اما در عین حال بازار سرویس های کلود نیز به سرعت در حال رشد است. طبق تحقیقات، 12 درصد شرکت ها تصمیم دارند به سازمان هایی تبدیل شوند که سرویس های خود را از کلود دریافت می کنند (Cloud-First). یک سوم هم به نوعی از حجم های کاری کلود استفاده می کنند. یک چهارم هم هرگز چنین تصمیمی ندارند. راهکار رایانش ابری، آری یا […] The post استفاده از رایانش ابری و مهاجرت به کلود، مناسب من است؟ appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران ...

بررسی NAS استوریج HPE StoreEasy 5000

استوریج های خانواده HPE StoreEasy برای سازمان های کوچک و متوسط و یا در حال رشد مناسب است که هم در یک یونیت و هم در آرایه های پیچیده تر شامل 3PAR و Virtual Storage قابل استفاده است. این استوریج بالاترین جایگاه را در این خانواده دارد. پیکربندی HPE StoreEasy 5530 که در این مقاله به آن می پردازیم، هم می تواند به طور مستقل عمل کند و هم به عنوان Primary NAS Storage در سازمان های […] The post بررسی NAS استوریج HPE StoreEasy 5000 appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

بررسی راهکار‌های ذخیره‌سازی و استوریج

ارزشمندترین منابع در دنیا، دیگر نفت نیست بله داده هاست. گوگل روزی 20 پتابایت، پردازش داده انجام می دهد! هر روز حجم زیادی داده، تولید می شود که اساس و بنیان کسب وکارهاست. این داده ها سرمایه هایی است که باید در جایی ذخیره شوند و امنیت لازم را داشته باشند.   بررسی راهکار های ذخیره سازی و استوریج در میتآپ 7   ذخیره سازی و تامین امنیت داده مبحث مهمی است که باید به آن توجه شود. در […] The post بررسی راهکار های ذخیره سازی و استوریج appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

روز جهانی هندوانه در فالنیک

. 3 آگوست، همزمان با 12 مرداد ماه، روز جهانی هندوانه است که به فارسی دری میشه تربوز!!! جالبه نه؟! حالا ما فالنیکی ها هم به مناسب روز هندوانه، دور هم یه هندونه خنک خوردیم! جاتون خالی! خوبه که توی این گرمای تابستون، به جای نوشیدنی های پر از قند، از این میوه پر از خاصیت استفاده کنیم!   The post روز جهانی هندوانه در فالنیک appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

کارت شبکه چیست؟

در این مطلب توضیح خواهیم داد که کارت شبکه چیست و چه نقشی در شبکه های کامپیوتری دارد. در ادامه خواهیم گفت که به چه ترتیب عمل می کند و آیا کارت شبکه تنها عامل موثر در سرعت شبکه است یا خیر.  NIC مخفف عبارت Network Interface Card به معنای کارت واسط شبکه است.  این سخت افزار به صورت کارتی در شیارهای توسعه مادربورد کامپیوتر قرار می­­­ گیرد. اکثر کامپیوترها این کارت را […] The post کارت شبکه چیست؟ appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

ویدیو/ پرینت گرفتن از کارکرد کلی دستگاه بصورت جزء به جزء

در پرینترهای تولید شده توسط شرکت اچ پی ویژگی قرار داده شده که نسبت به دیگر برندها، آن را در رده های بالاتری قرار می دهد و آن هم گزارش گرفتن از تعداد کارکرد دستگاه بصورت جز به جز است. ویدیو نحوه گزارش گرفتن از تعداد کارکرد دستگاه را به شما آموزش می دهیم. با فالنیک همراه باشید: با گرفتن این گزارش می توانید از تعداد کارکرد قسمت های مختلف دستگاه مطلع شوید. مانند: تعداد […] The post ویدیو/ پرینت گرفتن از کارکرد کلی دستگاه بصورت جزء به جزء appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

منبع خبرها سایت فالنیک falnic می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فالنیک 107 می باشد.

اخبار گوناگون