روی خط خبر

لیست خبرهای فالنیک falnic

تعداد کل خبرها از سایت فالنیک falnic 51 می باشد.

معرفی UPS‌های هوگون

شرکت ایران اچ پی (فالنیک)، برای جلوگیری و به حداقل رساندن خسارات ناشی از قطع، نوسانات و مشکلات موجود در برق خدمات مناسبی به مشتریان خود ارایه می دهد: مشاوره، طراحی سیستم های برق اضطراری و ارایه مناسب ترین UPS ها برای دیتاسنتر ها، شبکه های کامپیوتری و بانک ها مشاوره و ارایه سیستم های AC و DC صنعتی مناسب صنایع پتروشیمی و نفت و گازی استفاده از تیم مهندسی پزشکی برای مشاوره و ارایه دستگاه های مناسب UPS […] The post معرفی UPS های هوگون appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

ویدیو/ چگونگی دریافت فکس بصورت دورو در پرینترهای اچ پی

شاید شما هم جزء افرادی باشید که از دستگاه های فکس استفاده می کنید و به کاغذ اهمیت زیادی می دهید و از مصرف بی مورد آن ناراحت می شوید. ما در این ویدیو روشی را برای شما آموزش می دهیم که با استفاده از آن به راحتی می توانید فکس های دریافتی خود را که بیش از یک صفحه هستند را به صورت دورو پرینت بگیرید و از هدر رفتن کاغذ جلوگیری کنید. البته باید دستگاه شما […] The post ویدیو/ چگونگی دریافت فکس بصورت دورو در پرینترهای اچ پی appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

نکات مهم در انتخاب UPS مناسب

  در انتخاب UPS مناسب، باید به نکاتی توجه کرد و ویژگی های UPS از جمله شکل، ظرفیت و زمان پشتیبانی را مد نظر قرار داد که در ادامه به آن پرداخته می شود. دو ویژگی مهم در انتخاب یو پی اس        در انتخاب سیستم های یو پی اس به دو ویژگی باید توجه شود: 1. شکل شکل عمومی و اندازه UPS در انتخاب آن یک عامل مهم است. ظرفیت باتری UPS ها […] The post نکات مهم در انتخاب UPS مناسب appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

بررسی سرور جدید HPE SimpliVity 2600

اچ پی در سبد محصولات SimpliVity خود، سرور جدید SimpliVity 2600 را با ویژگی نرم افزار محوری ارایه داده است که زمینه را برای توسعه پلت فرم مجازی سازی اچ پی، از Core گرفته تا Edge را فراهم می کند. سرور HPE SimpliVity 2600، برای کسب و کار هایی که هنگام پیاده سازی، فضای دیتاسنتری محدود دارند ارایه شده و راهکاری برای زیرساخت دسکتاپ مجازی (VDI) است که با Density دو برابری در مقایسه با محصولات دیگر، […] The post بررسی سرور جدید HPE SimpliVity 2600 appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

حضور آچارباز (یکی از استارتاپ‌های فالنیک) در الکامپ 97

نمایشگاه الکامپ یکی از بزرگترین نمایشگاه های عرصه فناوری و IT است که همه ساله در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود و شرکت‎ های بزرگ داخلی و خارجی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات به معرفی و نمایش محصولات و خدمات جدید خود می پردازند. حال بیست چهارمین دوره از نمایشگاه بزرگ الکامپ، در فضایی حدود 7500 مترمربع، در بخش های جدید الکام استارز، الکام گیمز و الکام ترندز در سالن های ۸ و […] The post حضور آچارباز (یکی از استارتاپ های فالنیک) در الکامپ 97 appeared first on وبلاگ فالنیک ( ...

نحوه تنظیم فکس برای خطوط سانترال

امروزه در بسیاری از شرکت ها برای استفاده از فکس، خط جداگانه استفاده نمی کنند و به دستگاه فکس شماره داخلی اختصاص می دهند. در این شرایط شما برای ارسال فکس باید قبل از گرفتن هر شماره ای عددی را وارد کنید (به طور مثال: 0 یا 9) تا خط شما آزاد شده و بتوانید شماره مورد نظر را وارد کنید. شاید برای شما واردکردن این عدد قبل از هرشماره خسته کننده باشد. حال […] The post نحوه تنظیم فکس برای خطوط سانترال appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

چه کسب‌و‌کار‌هایی به سیستم UPS (یو پی اس) نیاز دارند؟

در ادامه به این می پردازیم که چه کسب وکار هایی به UPS احتیاج دارند و باید خرید یو پی اس را مورد توجه خاص قرار دهند. 1- دیتاسنتر ها و اتاق سرور دیتاسنتر ها با توجه به اینکه تجهیزات اصلی و مهم هر سازمان برای دریافت، نگهداری و پشتیبانی از داده ها هستند و تمامی سرویس های ارایه شده در آن ها باید دقیق، مطابق با برنامه و بدون کوچکترین وقفه باشد، تا تبادل، مدیریت و استفاده […] The post چه کسب و کار هایی به سیستم UPS (یو پی اس) نیاز دارند؟ appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

معرفی انواع UPS / یو پی اس

UPSها در سه نوع به بازار عرضه می شوند: 1- یو پی اس آفلاین – Standby UPS در این نوع یو پی اس ها، برق ورودی، ولتاژ (بار خروجی) را تامین می کنند و در صورت قطعی برق، مدار باتری و مبدل خروجی را نگه می دارند. این نوع UPS را سیستم آفلاین نیز می نامند و مزایا و معایبی دارد که در جدول 1 به آن ها اشاره شده است. 2- یو پی اس انلاین […] The post معرفی انواع UPS / یو پی اس appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

بررسی مشکلات و راهکارهای قطعی برق

  فصل تابستان است و ممکن است هر روز با قطع شدن برق روبه رو شوید. غیر از گرما و یا شاید قطع شدن همزمان آب، مشکلات بزرگ تر و مهم تری هم پیش بیاید. مثلا به وسایلی مثل تلویزون و یخچال، آسیب برسد و یا در آسانسور گیر کنیم. اما اگر در مقیاس بزرگ تر به این مشکل فکر کنیم می بینیم که مشکلات بسیار مهم تر و پیچیده تری خواهیم داشت. مثلا دان شدن سرورها […] The post بررسی مشکلات و راهکارهای قطعی برق appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

منبع خبرها سایت فالنیک falnic می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فالنیک 51 می باشد.

اخبار گوناگون