روی خط خبر

لیست خبرهای فالنیک falnic

تعداد کل خبرها از سایت فالنیک falnic 51 می باشد.

بررسی راهکار‌های ذخیره‌سازی و استوریج

ارزشمندترین منابع در دنیا، دیگر نفت نیست بله داده هاست. گوگل روزی 20 پتابایت، پردازش داده انجام می دهد! هر روز حجم زیادی داده، تولید می شود که اساس و بنیان کسب وکارهاست. این داده ها سرمایه هایی است که باید در جایی ذخیره شوند و امنیت لازم را داشته باشند.   بررسی راهکار های ذخیره سازی و استوریج در میتآپ 7   ذخیره سازی و تامین امنیت داده مبحث مهمی است که باید به آن توجه شود. در […] The post بررسی راهکار های ذخیره سازی و استوریج appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

روز جهانی هندوانه در فالنیک

. 3 آگوست، همزمان با 12 مرداد ماه، روز جهانی هندوانه است که به فارسی دری میشه تربوز!!! جالبه نه؟! حالا ما فالنیکی ها هم به مناسب روز هندوانه، دور هم یه هندونه خنک خوردیم! جاتون خالی! خوبه که توی این گرمای تابستون، به جای نوشیدنی های پر از قند، از این میوه پر از خاصیت استفاده کنیم!   The post روز جهانی هندوانه در فالنیک appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

کارت شبکه چیست؟

در این مطلب توضیح خواهیم داد که کارت شبکه چیست و چه نقشی در شبکه های کامپیوتری دارد. در ادامه خواهیم گفت که به چه ترتیب عمل می کند و آیا کارت شبکه تنها عامل موثر در سرعت شبکه است یا خیر.  NIC مخفف عبارت Network Interface Card به معنای کارت واسط شبکه است.  این سخت افزار به صورت کارتی در شیارهای توسعه مادربورد کامپیوتر قرار می­­­ گیرد. اکثر کامپیوترها این کارت را […] The post کارت شبکه چیست؟ appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

ویدیو/ پرینت گرفتن از کارکرد کلی دستگاه بصورت جزء به جزء

در پرینترهای تولید شده توسط شرکت اچ پی ویژگی قرار داده شده که نسبت به دیگر برندها، آن را در رده های بالاتری قرار می دهد و آن هم گزارش گرفتن از تعداد کارکرد دستگاه بصورت جز به جز است. ویدیو نحوه گزارش گرفتن از تعداد کارکرد دستگاه را به شما آموزش می دهیم. با فالنیک همراه باشید: با گرفتن این گزارش می توانید از تعداد کارکرد قسمت های مختلف دستگاه مطلع شوید. مانند: تعداد […] The post ویدیو/ پرینت گرفتن از کارکرد کلی دستگاه بصورت جزء به جزء appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

بررسی مدل‌های رایانش ابری

  تکنولوژی رایانش ابری، که به تازگی مورد توجه مدیران کسب و کارهای مختلف قرار گرفته، مدل های مختلفی دارند و سرویس های مشخصی را ارایه می دهند. در ادامه به 3 مدل رایانش ابری می پردازیم. رایانش ابری به سه مدل تقسیم می شود: Infrastructure-as-a-Service (IaaS) Platform-as-a-Service (PaaS) Software-as-a-Service (SaaS) این سه مدل، در اصطلاح لایه های رایانش ابری نامیده می شوند زیرا هر یک از آن ها بر روی دیگری ساخته می شود. “زیرساخت به عنوان سرویس” چیست؟ IaaS یا […] The post بررسی مد...

ویدیو/ چگونگی پرینت گرفتن از میزان کارکرد کارتریج

اگر شما هم از پرینترهای لیزری استفاده می کنید و برای شما مقدار مصرف کارتریج مهم است و می خواهید از میزان باقیمانده تونر کارتریج مطلع شوید، می توانید با مشاهده این ویدیو از مقدار باقیمانده کارتریج خود مطلع شوید تا در صورت تمام شدن آن کارتریج جدید تهیه کنید. با گرفتن گزارش از میزان مصرف کارتریج ها، می توانید از تعداد برگ پرینت شده توسط این کارتریج و تعداد برگ باقیمانده مطلع شوید و […] The post ویدیو/ چگونگی پرینت گرفتن از میزان کارکرد کارتریج appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

رایانش ابری (Cloud Computing) چیست؟

رایانش ابری چیست؟ رایانش ابری یا Cloud Computing، یعنی ارایه سرویس های پردازشی (از اپلیکیشن ها گرفته تا ذخیره سازی و قدرت پردازشی)، که معمولا بر بستر اینترنت و با پرداخت هزینه انجام می شود. رایانش ابری در واقع ارایه سرویس های رایانشی برای سرورها، ذخیره سازی، دیتابیس ها، شبکه، نرم افزار، آنالیزها و غیره است. ارایه سرویس به کاربر در رایانش ابری، بر اساس تقاضا است و کاربر بدون آن که به تجهیزات خاصی برای پردازش نیاز […] The post رایانش ابری (Cloud Computing) چیست؟ appeared first on وبلاگ فالنی...

ابر کامپیوتر HPE Spaceborne یک ساله می‌شود

چرخش ابر کامپیوتر spaceborne با نام Space X، به دور زمین، حدود یک ماه دیگر، یک ساله می شود. این ابر کامپیوتر، طول عمر HPC ها در شرایط سخت محیط در فضا، را بررسی می کند. ابر کامپیوتر Spaceborne، با سرعتی بیش از 1 ترافلاپ فعالیت می کند. اگر ابر کامپیوتر های Spaceborne، بتوانند در برابر امواج فضا مقاومت کنند، می توانند زمان تاخیری که فضانوردان با آن مواجه هستند، حتی در فواصل دور تر از مریخ را، […] The post ابر کامپیوتر HPE Spaceborne یک ساله می شود appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)...

سوالات متداول پس از شارژ کارتریج

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از شارژ کردن کارتریج پرینتر خود، بعد از چاپ اسناد، کیفیت مناسبی را دریافت نکنید و با مشکلاتی از قبیل ارور کارتریج و سرعت پایین چاپ و … روبه رو شوید. در این مقاله با چند سوال متداول همراه شما هستیم تا شاید برخی از مشکلات شما را برطرف کند. 1- کارتریج به تازگی شارژ شده است، ولی کمرنگ پرینت می گیرد […] The post سوالات متداول پس از شارژ کارتریج appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

برگزاری کنفرانس HPE Discover 2018 در مادرید

HPE در آذرماه سال جاری (27-29 نوامبر 2018) در مادرید، HPE Discover 2018 را برگزار می کند. کنفرانس HPE Discover 2018 در مادرید، با هدف تسریع در تحولات دیجیتالی برگزار می شود. هزاران متخصص در حوزه تکنولوژی از سراسر دنیا در مادرید، برای شرکت در کنفرانس HPE Discover 2018، به مدت سه روز حاضر می شوند، تا درباره اهداف، برنامه ها و چالش هایی که پیش رو دارند بحث کنند و بتوانند با استفاده از […] The post برگزاری کنفرانس HPE Discover 2018 در مادرید appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

منبع خبرها سایت فالنیک falnic می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فالنیک 51 می باشد.

اخبار گوناگون