روی خط خبر

لیست خبرهای فالنیک falnic

تعداد کل خبرها از سایت فالنیک falnic 325 می باشد.

ایجاد تماس پیگیری اتوماتیک در microsoft dynamics crm

برخی از تماس ها نیاز به پیگیری دوباره دارند و ایجاد تماس تلفنی جدید پیگیری، در اکثر موارد برای کاربران زمان بر است و یا ممکن است فراموش شود؛ بنابراین در این مقاله سعی کرده ایم یک راه حل ساده و بهینه در نرم افزار crm، برای این موضوع که بر پایه بهترین تجربیات (Best Practice) است ارائه دهیم. ایده ما برای این فرآیند، داشتن یک راه سریع برای ساختن تماس پیگیری بعدی […] The post ایجاد تماس پیگیری اتوماتیک در Microsoft Dynamics CRM appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

نحوه ایجاد فیلدهای محاسباتی در microsoft dynamics crm

فیلدهای محاسباتی به شما امکان اتوماتیک کردن محاسبات را می دهند؛ بنابراین می توانید با استفاده از این قابلیت، انواع محاسبات دلخواه را بر روی فیلدهای موجود در یک موجودیت و یا موجودیت های وابسته تعریف کنید. درآمد وزنی حاصل از فرصت ها، نسبت فروش یک استان به جمعیت آن استان، فاصله زمانی آخرین خرید مشتری تا به اکنون و … مثال هایی از کاربرد بی نظیر این فیلد است. فرض کنید می خواهیم مدت زمان […] The post نحوه ایجاد فیلدهای محاسباتی در Microsoft Dynamics CRM appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایر...

نکات مهم در ریکاوری و بازیابی اطلاعات

در این قسمت از مجموعه پادکست های رادیو فالنیک در خدمت شما هستیم و در بخش پرونده، قصد داریم به “نکات مهم در ریکاوری و بازیابی اطلاعات” بپردازیم. پرونده ها در رادیو فالنیک، طبق آخرین تکنولوژی ها و مستندات روز دنیا تهیه می شود. د که مهندس مریم فقیهی عهده دار تالیف و ارایه آن است. در کنار آن چند دقیقه ای را به بررسی مناسبت های ماه و اهم رویدادهای دنیای تکنولوژی می پردازیم که کارشناسان ما، ندا ایزدی […] The post پادکست 20: نکات مهم در ریکاوری و بازیابی اطلاعات appeared first on وبلاگ فالنیک ( ا...

قابلیت پست در نرم افزار microsoft dynamics crm

پست ها در نرم افزار مایکروسافت، مانند شبکه های اجتماعی است که به کاربران امکان مشاهده سریع رویدادها در یک نگاه و بدون ترک صفحه اصلی را می دهد. شما در قسمت پست ها می توانید اطلاعاتی مانند فرصت تجاری ایجاد شده برای یک مشتری، درخواست سرویس جدید برای مشتری و … را مشاهده کنید. تفاوت این قابلیت با فعالیت ها در این است که اگرچه پست ها دارایاهمیت هستند اما اهمیت آن ها در حدی نیست که […] The post قابلیت پست در نرم افزار Microsoft dynamics CRM appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

تعریف نقش های امنیتی در microsoft dynamics crm

در نرم افزار Microsoft CRM، شما می توانید با تعریف نقش های امنیتی، از امنیت اطلاعات خود و دسترسی هر نقش به قسمت های لازم در نرم افزار، اطمینان پیدا کنید؛ چرا که یکی از رسالت های نرم افزار CRM، امنیت اطلاعات است. اطلاعات در Microsoft CRM، در سه سطح Security Roles ،Business Units و Security Profiles field قابل تعریف است. در این مقاله آموزشی، به توضیح Security Roles و Business Units  می پردازیم: […] The post تعریف نقش های امنیتی در Microsoft Dynamics CRM appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران...

بررسی مولفه های مهم cpu

کارشناسان فالنیک در گفتگوی تخصصی TechTalk، با موضوعات به روز تخصصی و فنی، برای ارتقای دانش تخصصی شما به گپ و گفت می پردازند و محصولات و تکنولوژی های جدید در دنیای سرور و تجهیزات شبکه را بررسی می کنند. این ویدیو، دوازدهمین دوره از گفتگوهای تخصصی TechTalk است. قصد داریم طی چند قسمت، به بررسی CPU و نکات مهم در انتخاب آن چه در حوزه عمومی و چه در  حوزه انترپرایزی بپردازیم. در این قسمت، […] The post گفتگوی TechTalk: بررسی مولفه های مهم CPU appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

ریکاوری و بازیابی اطلاعات سرور اچ پی با نرم افزار mediasmart

از دست رفتن اطلاعات سرور یکی از سخت ترین اتفاقاتی است که برای هر ادمین یا شرکت و سازمانی ممکن است رخ دهد. و می تواند مشکلی بسیار ناامیدکننده و نگران کننده باشد. می توان با روش های مختلف و استفاده از تخصص و مهارت مهندسان و تکنسین های مجرب به ریکاوری و بازیابی اطلاعات سرورهای اچ پی اقدام کرد. لذا برای افرادی که با از دست رفتن اطلاعات سرورهای اچ پی مواجه می شوند، جای […] The post ریکاوری و بازیابی اطلاعات سرور اچ پی با نرم افزار MediaSmart appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

ماژول ثبت مرخصی در microsoft dynmics crm

مراحل گرفتن تایید درخواست خروج از سازمان در شرکت ها، در سطوح مختلفی انجام می شود؛ تیم CRM فالنیک راهکاری برای این کار در نظر گرفته است که طبق مراحل زیر عمل می کند: 1- اطلاعات فرم درخواست خروج از سازمان، توسط درخواست دهنده تکمیل می شود. سپس با دادن اجازه شروع فرآیند توسط درخواست دهنده، گردش کار برای گرفتن تاییدیه ها آغاز می شود؛ به صورت پیش فرض سه مرحله تاییدیه برای گرفتن مرخصی و […] The post ماژول ثبت مرخصی در Microsoft Dynmics CRM appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

پیدا کردن رکورد‌های تکراری در microsoft dynamics crm

یکی از قابلیت های کاربردی نرم افزار crm مایکروسافت، امکان جست وجوی فیلدی مشخص از یک رکورد در بین رکورد های موجود و تشخیص تکراری بودن آن است؛ این مورد به کاربران کمک می کند تا مجبور به صرف زمان، برای جست وجوی رکوردهای مشابه تکراری نباشند. اما چگونه قابلیت جست وجوی رکوردهای تکراری را در نرم افزار CRM فعال کنیم؟ 1- ابتدا وارد قسمت تنظیمات و سپس Data Management شوید و تنظیمات زیر را انجام […] The post پیدا کردن رکورد های تکراری در Microsoft Dynamics CRM appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران ا...

ویدیو/ جعبه گشایی و راه اندازی پرینتر hp m15w

کمپانی اچ پی به تازگی پرینتری را وارد بازار کرده با مدل HP M15 که به گفته این کمپانی کوچک ترین پرینتر لیزری تولید شده تاکنون است. این مدل پرینتر در دو سری HP M15w و HP M15a تولید شده و در بازار موجود است. مدل HP M15w دارای وایرلس است و قابلیت پرینت بصورت دایرکت را نیز دارد و از تکنولوژی Air print نیز پشتیبانی می کند که برای پرینت با […] The post ویدیو/ جعبه گشایی و راه اندازی پرینتر HP m15w appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

منبع خبرها سایت فالنیک falnic می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فالنیک 325 می باشد.

اخبار گوناگون