روی خط خبر

لیست خبرهای ای بی پی نوین ebpnovin

تعداد کل خبرها از سایت ای بی پی نوین ebpnovin 15 می باشد.

انواع نوشیدنی های کافی شاپ + طرز تهیه و ویدئو

برای این که منو و نوشیدنی های کافی شاپ ها را بهتر را بشناسید خوب است ابتدا با تعدادی از نوشیدنی های پیش فرض کافی شاپ ها آشنا شوید ادامه مطلب →نوشته تفاوت انواع نوشیدنی های کافی شاپ اولین بار در کافی استور پدیدار شد.

تهیه قهوه با انواع قهوه سازهای برقی و نکاتی برای طعم بهتر+ویدئو

تهیه قهوه با دستگاه قهوه ساز چندان کار پیچیده ای نیست. برای تهیه قهوه با این دستگاه، باید به نکاتی توجه کرد. ادامه مطلب →نوشته طرز تهیه قهوه با دستگاه قهوه ساز اولین بار در کافی استور پدیدار شد.

تهیه قهوه اسپرسو با موکاپات + ویدیو و تصاویر

اسپرسو در واقع روشی برای تهیه قهوه است که این روش با عبور آب نزدیک به نقطه جوش و تحت فشار از قهوه آسیاب شده، در کمتر از ۲۵ ثانیه انجام می شود ادامه مطلب →نوشته طرز تهیه قهوه با موکاپات اولین بار در کافی استور پدیدار شد.

عناصر و مواد تشکیل دهنده دانه و پودر قهوه

در این مطلب به ترکیبات و عناصر موجود در قهوه اشاره خواهیم کرد، این قهوه می تواند ترک، اسپرسو و یا یک فنجان قهوه سبز باشد. ادامه مطلب →نوشته عناصر ترکیبات و مواد تشکیل دهنده قهوه اولین بار در کافی استور پدیدار شد.

تفاوت انواع قهوه ترک و فرانسه و اسپرسو در چیست؟

چه سوال عجیبی؟ مگه قهوه ها با هم فرق می کنند؟ قهوه اس دیگه این چه سوالیه؟ البته قهوه ها، هم با هم فرق نمی کنند هم با هم فرق می کنند!!! ادامه مطلب →نوشته تفاوت قهوه ترک، فرانسه، اسپرسو و دمی اولین بار در کافی استور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت ای بی پی نوین ebpnovin می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ای بی پی نوین 15 می باشد.

اخبار گوناگون