روی خط خبر

لیست خبرهای دیجی مگ digimag

تعداد کل خبرها از سایت دیجی مگ digimag 1036 می باشد.

[ویدیو] راهنمای نصب macOS Sierra

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی تا زمان عرضه ی نسخه ی بعدی سیستم عامل بعدی macOS یعنی Sierra زمان زیادی باقی است. اپل گفته که این نسخه از سیستم عامل کامپیوترهای اش را در پاییز به صورت رایگان برای دارندگان کامپیوترهای مک عرضه خواهد کرد. با این حال، همین حالا هم امکان آزمایش Sierra وجود دارد. نصب نسخه ی بتای این سیستم عامل اصلا […] مطلب [ویدیو] راهنمای نصب macOS Sierra برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

عرضه‌ی نسخه‌ی بتای عمومی iOS 10 و macOS Sierra

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی اپل ماه گذشته و در مراسم کنفرانس WWDC 2016 از iOS 10 و macOS Sierra رونمایی کرد. در طول یک ماه گذشته توسعه دهندگان رسمی اپل قادر بوده اند تا نسخه ی پیش نمایش توسعه دهندگان این دو سیستم عامل را آزمایش کنند، ولی حال اپل از عموم افراد دعوت کرده تا به جمع آن ها بپیوندند. از امروز اپل دسترسی عمومی […] مطلب عرضه ی نسخه ی بتای عمومی iOS 10 و macOS Sierra برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

همه‌ی آنچه در مورد فایل سیستم جدید اپل باید بدانید

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی به سختی می توان باور کرد که کامپیوترهای پرسرعت مک هنوز از فایل سیستمی استفاده می کنند که بیش از ۳۰ سال پیش توسعه داده شده است. در آن زمان فلاپی دیسک و هارد دیسک تکنولوژی پیشرفته ی روز محسوب می شد. البته این شرایط قرار است در سال ۲۰۱۷ با معرفی فایل سیستم جدید اپل موسوم به APFS تغییر […] مطلب همه ی آنچه در مورد فایل سیستم جدید اپل باید بدانید برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

ویندوز ۱۰ در برابر macOS Sierra: چرا اپل برنده است؟

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی هرچند نسخه ی جدید ویندوز ۱۰ موسوم به Anniversary Edition و سیستم عامل دسکتاپ جدید اپل یعنی macOS Sierra هنوز در مرحله ی بتا به سر می برند، ولی هر دو کمپانی مایکروسافت و اپل دیدگاه خود را در مورد آینده ی صنعت رایانه های شخصی در سال آینده نشان داده اند. ما همین الان هم چیزهای زیادی در مورد رابط کاربری، نحوه ی […] مطلب ویندوز ۱۰ در برابر macOS Sierra؛ چرا اپل برنده است؟ برای نخستین بار در دیجی کالا...

امکانات جدید MacOS Sierra - برترین قابلیت‌های اضافه شده به مک

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی نطق اصلی کنفرانس WWDC 2016 که دوشنبه ی هفته ی گذشته برگزار شد بیش از هر چیز روی امکانات جدید سیستم عامل های مختلف اپل تمرکز داشت. در این میان سیستم عامل دسکتاپ اپل بخش مهمی از این ارائه را به خود اختصاص داد. ما در مطلبی با عنوان جمع بندی کنفرانس WWDC 2016 تمام آنچه اپل در نطق اصلی کنفرانس […] مطلب با MacOS Sierra بیشتر آشنا شوید؛ ۸ ویژگی برتر برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

شاید در WWDC 2016 سخت افزار جدید معرفی نشود

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی اگر منتظر معرفی محصولات سخت افزاری جدید اپل در مراسم WWDC 2016 هستید، به احتمال زیاد نا امید خواهید شد. در جدیدترین گزارش ها گفته شده که WWDC امسال فقط نرم افزاری خواهد بود و اپل قصد ندارد آیفون ۷ یا مک بوک های جدید معرفی کند. مراسم WWDC شرکت اپل بیشتر شامل معرفی نرم افزارهای جدید مانند نسخه ی […] مطلب شاید در WWDC 2016 سخت افزار جدید معرفی نشود برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

منبع خبرها سایت دیجی مگ digimag می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت دیجی مگ 1036 می باشد.

اخبار گوناگون