روی خط خبر

لیست خبرهای دیجیاتو digiato

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو digiato 3205 می باشد.

هوش مصنوعی افراد را بر اساس حرکات چشم شناسایی می کند

چشم انسان هنگام مطالعه بارها در جهت های مختلفی می چرخد. بطور میانگین تنها هر ۲۰۰ یا ۳۰۰ ثانیه، چشم بی حرکت می ایستد و در باقی اوقات طی یک سری حرکت جهشی که Saccade نامیده می شود، جابجا می شود. این حرکات ... The post هوش مصنوعی افراد را بر اساس حرکات چشم شناسایی می کند appeared first on دیجیاتو.

ارزش قطعات به کار رفته در آیفون XS Max مشخص شد

آیفون XS Max با قیمت پایه ۱۰۹۹ دلای که برای مدل با حافظه ۵۱۲ گیگابایت تا ۱۴۹۹ دلار هم افزایش پیدا می کند، عنوان گرانترین آیفون تاریخ را یدک می کشد. نکته ای که احتمالا برای بسیاری از کاربران جالب ... The post ارزش قطعات به کار رفته در آیفون XS Max مشخص شد appeared first on دیجیاتو.

کنترل جنگنده‌ ها با نگاه ممکن می‌شود

اخیراً شرکت صنایع دفاعی و هوافضایی بریتانیایی BAE Systems مدعی شده اند که سیستم «ذهن خوانی» آنها به قدری دقیق طراحی شده که خلبانان می توانند در آینده طی یک چشم بر هم زدن هواپیمای جنگی خود را کنترل کنند. بدین صورت سیستمی ... The post کنترل جنگنده ها با نگاه ممکن می شود appeared first on دیجیاتو.

کاشت الکترود در نخاع راه رفتن را به فردی با ضایعه نخاعی باز گرداند [تماشا کنید]

فردی 29 ساله که از کمر به پایین فلج بود توانسته به واسطه یک عمل جراحی، کنترل پاهای خود را از طریق مغز به دست گیرد و راه برود. آقای چینوک 29 ساله که 5 سال قبل در اثر حادثه ... The post کاشت الکترود در نخاع راه رفتن را به فردی با ضایعه نخاعی باز گرداند [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

دروسی که کودکان می‌توانند از Breath of the Wild بیاموزند

هیچوقت والیدن نگاه مثبتی به بازی های ویدیویی نداشته اند. عموما این بازی ها به عنوان منابعی برای ترویج خشونت، بی اخلاقی و... شناخته شده اند که نمی توان آن را نادیده گرفت یا بطور کامل رد کرد. اما تحقیقات و بررسی ها نشان می دهد همین بازی های ... The post دروسی که کودکان می توانند از Breath of the Wild بیاموزند appeared first on دیجیاتو.

نمرات فورتزا هورایزن 4 منتشر شدند؛ بهترین انحصاری مایکروسافت در سال 2018

در حالی که چند روز تا انتشار بازی فورتزا هورایزن 4 زمانی باقی مانده است، وبسایت های فعال در حوزه بازی های ویدیویی نقدهای خود را از این بازی مورد انتظار منتشر کردند. یکی از ویژگی های قابل توجه بازی فورتزا هورایزن 4، ... The post نمرات فورتزا هورایزن 4 منتشر شدند؛ بهترین انحصاری مایکروسافت در سال 2018 appeared first on دیجیاتو.

منتظر ۲۰۰ گونه جانوری در Red Dead Redemption 2 باشید

یک ماه تا عرضه Red Dead Redemption 2 باقی مانده و راکستار در منتشر کردن اطلاعات جدید از محتوای این بازی دست و دل بازتر از گذشته شده است، جدیدترین این جزییات به اطلاعات منتشر شده از بخش شکار بازی ... The post ۲۰۰ گونه جانوری در Red Dead Redemption 2 حضور دارند appeared first on دیجیاتو.

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد [تماشا کنید]

در حالی که چندین هفته تا انتشار بازی Call of Duty: Black Ops 4 زمان باقی مانده است، شرکت اکتیویژن تریلر جدیدی را از گیم پلی آن منتشر کرده است. این بازی که در لیست مورد انتظار ترین عناوین پاییز بسیاری ... The post تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

گزارش بازی‌خیزهای ۱۳۹۶ منتشر شد؛ گیمرهای خراسانی بیشتر از تهرانی‌ها بازی‌ می‌کنند

مرکز تحقیقات بازی های دیجیتال (دایرک)، گزارش بازی خیزهای ۱۳۹۶ را منتشر کرده که حاوی اطلاعات جالبی از وضعیت کاربران بازی های ویدیویی در استان های پر جمعیت کشور است. بر اساس این گزارش تازه که از نمونه آماری ۸۰۰۰ نفری به دست آمده ... The post گزارش بازی خیزهای ۱۳۹۶ منتشر شد؛ گیمرهای خراسانی بیشتر از تهرانی ها بازی می کنند appeared first on دیجیاتو.

چگونه بدون دانش برنامه‌نویسی می‌توان یک بازی میلیون دلاری ساخت؟

وقتی الکس بینلو (Alex ­Binello) سیزده سالش بود، شروع به بازی در وب سایتی با نام روبلاکس (Roblox) کرد. الکس وقت زیادی را پای عناوینی مثل Work at a Pizza Place و Down Hill Smash! می گذراند و این بازی ها به قدری روی او ... The post داستان Roblox: چگونه بدون دانش برنامه نویسی می توان یک بازی میلیون دلاری ساخت؟ appeared first on دیجیاتو.

منبع خبرها سایت دیجیاتو digiato می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو 3205 می باشد.

اخبار گوناگون