روی خط خبر

لیست خبرهای دیجیاتو digiato

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو digiato 5645 می باشد.

موز در خطر انقراض قرار دارد

پیشتر دانشمندان متوجه شده بودند که تولید موز خوراکی در دنیا دچار مشکل شده و این گونه ی گیاهی در حال انقراض است. در آن زمان تحقیقات زیادی صورت پذیرفت و مشخص شد یک نوع موز وحشی به خصوص در ماداگاسکار ... The post موز در خطر انقراض قرار دارد appeared first on دیجیاتو.

تزریق گروه خونی اشتباه چه عواقبی در پی دارد

برای بسیاری از مردم سوال است که تزریق گروه خونی اشتباه چه عواقبی در پی دارد. جواب این سوال به گروه خونی فرد انتقال دهنده و گیرنده ی آن بستگی دارد. در ابتدا باید به توضیحی کوتاه در رابطه با خون بپردازیم؛ ... The post تزریق گروه خونی اشتباه چه عواقبی در پی دارد appeared first on دیجیاتو.

کشف باکتری مقاومی که می تواند در مریخ زنده بماند

دانشمندان اخیرا نوعی باکتری را در مریخ کشف کرده اند که در برابر مواد شیمیایی شور مقاوم است و به واسطه این کشف یک گام دیگر به اسکان دادن بشر روی سیاره سرخ نزدیک تر شده اند. یکی از گونه ... The post کشف باکتری مقاومی که می تواند در مریخ زنده بماند appeared first on دیجیاتو.

پژوهشگران از انقلابی در تکنولوژی های تشخیص زلزله می گویند

به لطف پیشرفت های تازه ای که در زمینه تکنولوژی های تشخیص زلزله حاصل شده انتظار می رود که پیش بینی زمین لرزه ها به زودی ساده تر از هر زمان دیگری شود. محققان در ایسلند با موفقیت توانستند با ... The post پژوهشگران از انقلابی در تکنولوژی های تشخیص زلزله می گویند appeared first on دیجیاتو.

پژوهشگران از نقش فوق العاده یادگیری ماشینی در داروسازی می گویند

تولید و بهبود داروها فرایندی بسیار طولانی و پیچیده است؛ برای این منظور شیمیدان ها ترکیب های مولکولی مختلفی را می سازند و آنها را دستکاری می کنند که این فعالیت ها نیز گاه برای ایجاد روش درمانی خاص برای ... The post پژوهشگران از نقش فوق العاده یادگیری ماشینی در داروسازی می گویند appeared first on دیجیاتو.

ستاره شناسان دو گزینه جدید به لیست سیاره ‌های قابل سکونت اضافه کردند

به تازگی ستاره شناشان موفق شدند که دو گزینه ی جدید به لیست بلند بالای سیاره های قابل سکونت اضافه کرده اند. با اضافه شدن این دو مورد، اکنون ۵۵ سیاره در این لیست به چشم می خورند که ممکن است حیات فرا زمینی ... The post ستاره شناسان دو گزینه جدید به لیست سیاره های قابل سکونت اضافه کردند appeared first on دیجیاتو.

تریلر گیم پلی بازی ایرانی The Tale of Bistun منتشر شد؛ قصه عشق [تماشا کنید]

یکی از شلوغ ترین غرفه های رویداد TGC 2018 به استودیو Black Cube Games و بازی جدید آن ها یعنی The Tale of Bistun تعلق داشت. جدا از قابل بازی بودن نسخه دمو این عنوان طی TGC امسال، طی این ... The post تریلر گیم پلی بازی ایرانی The Tale of Bistun منتشر شد؛ قصه عشق [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

بررسی فیلم Ant-Man and the Wasp ؛ مورچه ابرقهرمان به قهقرا می‌رود

سینمای اکشن هالیوود قالبی به خود گرفته که انگار فیلمی که اکشن باشد باید اسانس کمدی و طنز را هم در خودش داشته باشد. بسیاری از آثار پرفروش اخیر همچون فیلم های مارول و پارک ژوراسیک ها و حتی سری فیلم های دی ... The post بررسی فیلم Ant-Man and the Wasp ؛ مورچه ابرقهرمان به قهقرا می رود appeared first on دیجیاتو.

بررسی بازی فندق ؛ رقص انگشتان بین حروف

پیش از آنکه آمیرزا با رکوردشکنی هایش تکانی به بازار بازی های ایرانی بدهد، این بازی فندق بود که به عنوان نخستین اثر با کیفیت شبیه به Word Cookies توانست بازیکن های زیادی را جذب خود بکند و ترکیبی سرگرم کننده از «بازی» و ... The post بررسی بازی فندق؛ رقص انگشتان بین حروف appeared first on دیجیاتو.

اپ استور اپل سالگرد ۱۰ سالگی خود را جشن می گیرد

سه شنبه این هفته، اپ استور اپل سالگرد ۱۰ سالگی خود را جشن می گیرد. فروشگاه اپلیکیشن های اپل کار خود را به طور رسمی در سال ۲۰۰۸ و فقط با ۵۰۰ اپلیکیشن آغاز کرد، اما امروز به جایگاهی رسیده که زندگی بسیاری از مردم دنیا ... The post اپ استور اپل سالگرد ۱۰ سالگی خود را جشن می گیرد appeared first on دیجیاتو.

منبع خبرها سایت دیجیاتو digiato می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو 5645 می باشد.

اخبار گوناگون