روی خط خبر

لیست خبرهای دیجیاتو digiato

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو digiato 8123 می باشد.

توقف طرح ساماندهی پیام رسان‌ها در مجلس

«طیبه سیاووشی» نماینده تهران در مجلس و عضو کمسیسون فرهنگی مجلس با اعلام توقف طرح پیشین ساماندهی پیام رسان ها خبر داده که بررسی ایرادات طرح مذکور به یک کارگروه سپرده شده است او در گفتگو با دیجیاتو عنوان می کند ... The post توقف طرح ساماندهی پیام رسان ها در مجلس appeared first on دیجیاتو.

کل نور عالم هستی چقدر است؟

براساس استانداردهای بشری خورشید ستاره ای بسیار درخشان است و صرفا چند ثانیه خیره شدن به آن می تواند بینایی را تحت تاثیر قرار دهد. اما جالب است بدانید که این روشنایی تنها بخش بسیار کوچکی از کل روشنایی عالم ... The post کل نور عالم هستی چقدر است؟ appeared first on دیجیاتو.

راهکار جدید محققان برای مشاهده ماده تاریک

محققان اسپانیایی و استرالیایی راهکار جدیدی برای ردیابی و شناسایی ساختار ماده تاریک توسعه داده اند. عالم هستی از ماده نرمال (متشکل از ذرات شناخته شده ای مانند پروتون و الکترون)، ماده تاریک و انرژی تاریک ساخته شده است. در این بین ... The post راهکار جدید محققان برای مشاهده ماده تاریک appeared first on دیجیاتو.

قابلیت پیام رسانی در گوگل مپس برای اندروید مشاهده شد

به گزارش BGR، یکی از کاربران ردیت به نام snju2cool اخیرا اسکرین شاتی از اپلیکیشن گوگل مپس منتشر کرده که قابلیت پیام رسانی را در آن به نمایش می گذارد. این قابلیت که به نظر می رسد در حال گذراندن مراحل آزمایشی باشد، در جدیدترین ... The post قابلیت پیام رسانی در آخرین نسخه گوگل مپس مشاهده شد appeared first on دیجیاتو.

نسخه‌ی ارزاتنری از ویوو نکس 2 با دو نمایشگر معرفی خواهد شد

تولیدکنندگان چینی بسیار بیشتر از همتایان جهانی خود سعی می کنند فاکتور خلاقیت را بکار ببندند و بارها روش های نامأنوس جالبی برای تعبیه ی دوربین سلفی بکار برده اند. شرکت ویو تاکنون دو راه حل جالب برای سلفی گرفتن معرفی کرده است. این ... The post نسخه ی ارزاتنری از ویوو نکس 2 با دو نمایشگر معرفی خواهد شد appeared first on دیجیاتو.

نگاهی به نوآوری های خاورمیانه در هفته طراحی دبی

در ماهی که گذشت دبی میزبان نمایشگاه جهانی فارغ التحصیلان بود و در آن طیف وسیعی از ابداعات و اختراعات به نمایش گذاشته شدند که از دستگاهی با قابلیت شناور سازی لامپ های روشنایی خیابان گرفته تا ماشین لباسشویی ویژه ... The post نگاهی به نوآوری های خاورمیانه در هفته طراحی دبی appeared first on دیجیاتو.

دیگر هیچ‌کس مسئولیت نسخه های غیررسمی تلگرام را برعهده نمی‌گیرد

معاون فضای مجازی دادستان کل کشور در نشست بررسی عملکرد پیام رسان های بومی به مسدودسازی هاتگرام و تلگرام طلایی تاکید کرده و اذعان داشته که این برنامه ها نتوانستند در موعد مقرر استقلال پیدا کنند. «جواد جاویدنیا» همچنین خبر داده ... The post دیگر هیچ کس مسئولیت نسخه های غیررسمی تلگرام را برعهده نمی گیرد appeared first on دیجیاتو.

باران برنامه‌های نظارتی پهپادهای پلیس نیویورک را نقش بر آب کرد

هر سال هزاران هزار نفر از مردم سعی می کنند شب سال نو میلادی در میدان تایمز نیویورک کنار هم جمع شوند و شمارش معکوس برای آغاز سال جدید را با هم فریاد بزنند. امسال پلیس نیویورک قصد داشت برای نخستین بار ... The post باران برنامه های نظارتی پهپادهای پلیس نیویورک را نقش بر آب کرد appeared first on دیجیاتو.

با این هتل سیار خودران به آینده سفر کنید

ظهور شرکت اوبر و موفقیت سرویس های تازه این شرکت بر بستر تکنولوژی موجب شده که موج جدیدی بوجود آید. بر این اساس بسیاری از ایده پردارزان سعی می کنند که راه حل های جدیدی بکار ببرند و سعی کنند با تکنولوژی بسیاری ... The post با این هتل سیار خودران به آینده سفر کنید appeared first on دیجیاتو.

مقایسه قاب گلکسی اس ۱۰ پلاس با سه پرچمدار دیگر [تماشا کنید]

Ice universe که این روزها سرگرم افشای اطلاعات در مورد پرچمدارهای آتی سامسونگ است، این بار سراغ مقایسه ابعاد گلکسی اس ۱۰ پلاس با پرچمدارهای دیگر رفته است. وی بدین منظور قابی را که ظاهرا برای گلکسی اس ۱۰ پلاس طراحی ... The post مقایسه قاب گلکسی اس ۱۰ پلاس با سه پرچمدار دیگر [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

منبع خبرها سایت دیجیاتو digiato می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو 8123 می باشد.

اخبار گوناگون